01.12.19, 07:25
1-Grudzień
Pierwsza niedziela Adwentu.
https://pbs.twimg.com/media/EKpiIDVWsAMiaDh.jpg
Obserwuj wątek
    • rena-ta49 Re: Adwent 08.12.19, 07:12
      8-grudzien.Dziś druga niedziela Adwentu."Przygotujcie drogę Panu, prostujcie ścieżki dla Niego... Wszyscy ludzie ujrzą zbawienie Boże "
      https://pbs.twimg.com/media/Cy1DZKZXAAAl3oM.jpg
      • al-szamanka Re: Adwent 08.12.19, 09:13
        O rany, to już druga niedziela Adwentu?! Kompletnie mi umknęło, bo tyle się w pracy działo, że nawet myślenie zaczęło szwankować.

--
        AL

Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
        • rena-ta49 Re: Adwent 08.12.19, 09:25
          al-szamanka napisała:

> O rany, to już druga niedziela Adwentu?! Kompletnie mi umknęło, bo tyle się w p
          > racy działo, że nawet myślenie zaczęło szwankować.
          >

Ja się Tobie nie dziwię,pracujesz i czasem doba zbyt krótka.
          Ja ,chociaż na emeryturze ,też narzekam na brak czasu.
          Coraz szybciej żyjemy.
          • czarek_sz Re: Adwent 08.12.19, 11:40
            Dopiero co rozbierałem choinkę a tu znów wkrótce trzeba będzie ubierać. Podobno z wiekiem czas upływa dużo szybciej. Wiadomo że tak nie jest i że jest to złudzenie ale wolałbym by było na odwrót - bym miał złudzenie że upływa wolniej. Marzenia ściętej głowy smile
                  • czarek_sz Re: Adwent 08.12.19, 20:40
                    Pzdr Opuncjo smile mnie to co najbardziej się dłużyło to dwuletnia służba wojskowa. I to pomimo że służba była bardzo intensywna bo wciąż jak nie wyjazdy na poligon to szkolenia i różnego rodzaju służby. Połowa nocy z tych dwóch lat nieprzespana. Myślałem że te dwa lata służby to jakbym tracił pół życia tak się dłużyło i że nigdy nie wyjdę do cywila smile a dziś dwa lat to jak pstryk i to dosłownie.
            • rena-ta49 Re: Adwent 08.12.19, 15:27
              czarek_sz napisał:

> Dopiero co rozbierałem choinkę a tu znów wkrótce trzeba będzie ubierać. Podobno
              > z wiekiem czas upływa dużo szybciej. Wiadomo że tak nie jest i że jest to złud
              > zenie ale wolałbym by było na odwrót - bym miał złudzenie że upływa wolniej. Ma
              > rzenia ściętej głowy smile

Wiesz Czarku,ze wszyscy z kręgu moich znajomych tak twierdząsmile
              Czas na emeryturze wcale w miejscu nie stoismilesmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka