Dodaj do ulubionych

PolExit odcinek nr 3921...

15.12.19, 14:20
Leminggi od 4 lat wieszczą POLEXIT ,obojętnie czego sprawa dotyczy.
A tu jak nie idzie ,to nie idzie! Zeby ci kretyni wiedzieli jacy są śmieszni
https://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/70.gif
Obserwuj wątek
   • rena-ta49 Re: PolExit odcinek nr 3921... 17.12.19, 07:43
    m.maska napisała:

    > Ale znowu odgrzewaja te zjelczale kotlety...


    O żadnym programie nie słyszymy,co najwyżej o usmiechniętej Europie,albo żeby były rzeki i słońce.
    Ale wycie wychodzi im znakomicie.Wciąż ta sama śpiewka.
  • al-szamanka Re: PolExit odcinek nr 3921... 16.12.19, 14:28
   rena-ta49 napisała:

   > Leminggi od 4 lat wieszczą POLEXIT ,obojętnie czego sprawa dotyczy.
   > A tu jak nie idzie ,to nie idzie! Zeby ci kretyni wiedzieli jacy są śmieszni
   > https://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/70.gif


   Nie tylko to wieszczą. Przecież od czterech lat lada moment PiS będzie torturował ludzi w więzieniach, krew poleje się strumieniami, będą strzelać do tłumu.
   A przecież ciągle jest internet, a też miał go PiS zabrać big_grin

   --
   AL

   Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
    • al-szamanka Re: PolExit odcinek nr 3921... 16.12.19, 18:26
     czarek_sz napisał:

     > Nie tylko polexit wieszczą od lat. Miała być zapaść gospodarcza miało być bankr
     > uctwo miało nie być niczego i miała być izolacja Polski. Leming to stan umysłu.

     Dwa razy do roku jestem w Polsce, za każdym razem widzę różnicę, ludziom żyje się po prostu lepiej, a bankructwa nie widać - czyż nie tak, Czarku?


     --
     AL

     Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
     • rena-ta49 Re: PolExit odcinek nr 3921... 17.12.19, 11:42
      Tymczasem Europejczycy wcale nie są wielkimi fanami tego brukselskiego kołchozu:

      Zdaniem 47 proc. Polaków lepsza przyszłość czeka nasz kraj będąc poza strukturami Unii Europejskiej. Z sondażu wynika, że jesteśmy drugim najbardziej negatywnie nastawionym państwem wśród członków wspólnoty.
      Według 47 proc. ankietowanych lepsza przyszłość dla naszego kraju wiąże się z wyjściem z UE. Przeciwnego zdania jest 45 proc. respondentów, a 8 proc. osób nie ma w tej kwestii zdania.

      Gorzej nastawieni do UE od Polaków są jedynie Słoweńcy. 48 proc. mieszkańców tego kraju uważa, że lepsze będzie opuszczenie wspólnoty. Podobna liczba wyraża chęć pozostania w Unii.

      Mocno krytyczni są również Włosi. 44 proc. z nich widzi swój kraj poza strukturami unijnymi. Pozostać w UE chce z kolei 46 proc.


      Wśród największych zwolenników wspólnoty są mieszkańcy Holandii (87 proc.), Danii (80 proc.), Niemiec (78 proc.) i Finlandii (76 proc.).

      Badanie zostało przeprowadzone przez Dyrekcję Generalną ds. Komunikacji Społecznej przy Komisji Europejskiej. Przepytano w tej sprawie po ok. tysiąc mieszkańców z każdego państwa Unii Europejskiej.
    • rena-ta49 Re: PolExit odcinek nr 3921... 17.12.19, 11:59
     czarek_sz napisał:

     > Nie tylko polexit wieszczą od lat. Miała być zapaść gospodarcza miało być bankr
     > uctwo miało nie być niczego i miała być izolacja Polski. Leming to stan umysłu.

     Miał być koniec PiS-u, z Misiem Kamińskim który o tym książkę popełnił ,a lemingoza łykneła jak gęs kluski.
     I oni tak co tydzień: koniec PiS-u https://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/70.gif
    • rena-ta49 Re: PolExit odcinek nr 3921... 17.12.19, 20:19
     Nic nie zadziała, nie pomoże 1000 Tusków, nie pomoże „holokaust wymiaru sprawiedliwości”
     Inflacja wielkich kwantyfikatorów, hiperboli i innych śmieszności jest tak duża, że naród ziewa po każdej „Turcji”, „Białorusi”, „faszyzmie” i „nazizmie”. Gdyby jeszcze cała ta histeria dotyczyła jednej dziedziny, jednego zagadnienia, choćby wymiaru sprawiedliwości, no to taka ukierunkowana siła i ostrze propagandy miałyby szansę trafić w cel. Wiemy jednak, że inflacja dotyczy dosłownie wszystkiego, od kornika, przez konia z Janowa, dzika, Banasia, po muzułmańskim „emigrantów” i „polexit”. Nie każda propaganda ma wzbudzać niepokoje społeczne, wręcz można powiedzieć, że częściej propagandyści zajmują się tłumieniem emocji. Jednak w przypadku działań „opozycji” i medialnych tub wspierających „opozycję” jedyną strategią jest wzbudzanie, nawet nie emocji, tylko histerii.
     Ludzi na ulice da się wypędzić na dwa sposoby albo doprowadzić do takiego stanu rzeczy, że nikogo nie trzeba do ulicznych demonstracji namawiać albo straszyć wypaczonym obrazem rzeczywistości i wizją katastrofalnej przyszłości. Omawianie pierwszego sposobu sobie daruję, tu po prostu nie ma o czym pisać, samo się robi. W drugim przypadku zawsze pojawia się kilka podstawowych problemów i pułapek, a najważniejszym jest dysproporcja pomiędzy stanem rzeczywistym i budowaniem propagandowej grozy. Zasada jest prosta im bardziej rzeczywistość odpowiada ludziom, tym bardziej trudno namówić ludzi do sprzeciwu. Niby banał, wręcz masło maślane, jednak jakoś nie dociera do „opozycji”, która nie potrafi funkcjonować inaczej niż na górnym propagandowym C.

     Tymczasem z tym podstawowym problemem nie sposób sobie poradzić dolewaniem oliwy. Czegoś brakuje, prawda? I tym czymś jest ogień. Na dolewaniu oliwy łatwo wywinąć orła i to najczęściej samym wylewającym się przytrafia. Naród nie pali się do wyjścia na ulicę, ponieważ narodowi żyje się co najmniej przyzwoicie i żaden z problemów rozdmuchiwanych w mediach nie dotyka większości Polaków i to kolejny problem propagandystów. Poziom ignorancji i nieudolności propagandowej sięga tak daleko, że emocje społeczne próbuje się podkręcić problemami jednej korporacji zawodowej, w dodatku takiej, o której społeczeństwo ma jak najgorsze zdanie. Jeśli jednego dnia człowiek słyszy, że sędzia uniewinnił celebrytę, który przejechał starszą, niedołężną, kobietę na przejściu, a drugiego dnia słyszy, że ten sędzia jest ofiarą systemu gorszego niż w Turcji, to jaki może być odzew? Dokładnie taki, jaki jest, prócz płatnych dyżurnych demonstrantów, garstki bezpośrednio zainteresowanych i samych propagandystów, nikt na ulicę nie wyjdzie.
     cdn..
     • rena-ta49 Re: PolExit odcinek nr 3921... 17.12.19, 20:21
      Inflacja pojęć i temperatura pojęć dawno przekroczyły punkt krytyczny, a w takiej sytuacji albo wszystko wybucha albo cała para idzie w gwizdek. Nie muszę tłumaczyć z jakim przypadkiem mamy do czynienia obecnie, wystarczy spojrzeć na polskie ulice. Ostatni duży tłum i wielką zadymę widziano w Polsce przed „Galerią Mokotów” w Warszawie, gdzie polski przedstawiciel chińskiego producenta urządzeń elektronicznych zorganizował wyprzedaż. Każdy kolejny apel i nawoływanie, aby wyjść na ulicę i protestować przeciw „Białorusi” jest coraz słabszy i mniej skuteczny, dlatego apelujący sięgają po coraz bardziej mocne i w konsekwencji idiotyczne porównania. Mieliśmy zamach stanu, gdy do Izby Nadzwyczajnej złożono protesty wyborcze, mamy „stan wojenny” po projekcie nowelizacji ustaw, które zabraniają sędziom tego, czego sędziowie nigdy nie mogli i nie powinni robić. Efekt? Kilkaset zadymiarzy rozrzuconych w kilku miastach, nic poza tym.
      W przyrodzie istnieje takie zjawisko, które nazywamy hartowaniem, odpornością, a po przeciwnej stronie jest zmęczenie materiału. „Opozycji”, mediom „opozycji” i „kaście” w cudowny sposób udało się połączyć te dwie sprzeczności. Oni najpierw Polaków zahartowali na swoje propagandowe wygłupy, potem zamęczyli skalą i hiperbolą. Dziś nic nie pomoże, choćby 1000 Tusków w porozumieniu ze środowiskami żydowskimi dostało zgodę na użycie terminu „holokaust wymiaru sprawiedliwości”, to Polak przewróci się leniwie na drugi bok, ewentualnie rzuci ostrym słowem i zmieni kanał. Nikt i niczym nie wywoła w Polsce zadymy w obronie „wolnych sądów”, łatwiej byłoby wyprowadzić na ulicę milion Polaków, żeby protestowali przeciw obniżce cen paliwa i podwyżce płac. Morał? Najgorszy sort jest w ciemnej… dziurze i żadne zaklinanie rzeczywistości nie pomoże.
      www.kontrowersje.net/nic_nie_zadzia_a_nie_pomo_e_1000_tusk_w_nie_pomo_e_holokaust_wymiaru_sprawiedliwo_ci?page=2
      • rena-ta49 Re: PolExit odcinek nr 3921... 21.12.19, 07:29
       Nikt nie powinien spędzać świąt samotnie i w ukryciu. Masz informacje na temat miejsc pobytu Mariusza vel Noah, Marka lub Pawła? Daj nam znać! Skontaktujemy ich ze Świętym Mikołajem, a gdyby nie miał dla nich prezentów, sami się nimi zaopiekujemy
       twitter.com/Policja_KSP/status/1207674616665255936
       https://pbs.twimg.com/media/EMKFp7nXYAA2ACi.jpg
       prenumeruj.forumakademickie.pl/fa/2013/11/oszust-w-prawniczej-todze/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka