Dodaj do ulubionych

Wyprzedaż w sklepie wspinaczkowo - turystycznym

18.07.14, 20:25
Właśnie natrafiłem na wyprzedaż sprzętu turystycznego do -50%, który oferuje sklep górski Orla Baszta. Ktoś ich zna? Ktoś kupował? Ktoś coś może powiedzieć? Na necie są same pozytywne opinie, ale jakby ktoś jeszcze mi coś podsunął to byłbym w niebowzięty, nie ukrywam :)

Promocja wygląda dość dobrze orlabaszta.pl/159-wyprzedaz-2014

Za 10 dni mam urlop i muszę kupić plecak, buty i trochę pierdół jak kartusz, chusta itd. W sumie zakupy za poważną kasę, dlatego chcę mieć pewność, że w dobrej marce kupuje :) jak mówię oceny pozytwne, ale może ktoś coś więcej napisze.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Kama_reda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.14, 07:52
    Korzystałem, sklep godny polecenia - nie pożałujesz ;) Kupowałem czekan dron + pętle ocuna, zamówiłem rano, kolejnego dnia miałem w domu.
  • Gość: Dżejkob IP: *.moab.static.3s.pl 16.09.14, 12:24
    Tez tam kupowałem parę miesięcy temu i ceny faktycznie były niezłe :) Co do promocji na sprzęt turystyczny to ja z kolei ostatnio kupowałem buty trekkingowe w thenorthface.8a.pl/. Na tej stronie są co prawda tylko produkty z TNF, ale wysokiej klasy, a do tego często można znaleźć promocje po 50%, tak jak mi się właśnie udało :)
  • 03.10.14, 10:38
    Też kupowałem na www.orlabaszta.pl - buty Dolomite Tofana, bez zastrzeżeń.
  • Gość: Amstafka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.14, 18:23
    A to ja też uważam , ze warto popatrzeć czasem na wyprzedaże. Czasami można trafić na prawdziwe perełki i kupić cos za grosze. Jakiś czas temu widziałam, ze tutaj www.landersen.pl mają teraz wyprzedaż i obniżkę na nie które produkty. Można skorzystać.
  • Gość: darek IP: 195.117.218.* 24.03.16, 11:08
    A ja NIE POLECAM tego sklepiku!!!!
    Uważajcie na te ich wysyłki. Wybrałem najtańszą opcję wysyłki za pobraniem 14 zł. A oni wysyłają kurierem za 18 zł bez mojej zgody. Chcę zwrócić przedmiot zgodnie z moim prawem sprzedawca zwraca koszt wysyłki do klienta. Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta: Art. 32. 1. Przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy. Art.33 Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Przetłumaczę art. 33 Nawet gdybym wybrał najwyższy sposób dostarczenia przesyłki to i tak musicie zwrócić mi najtańszy podany przez was sposób wysyłki (a ja wybrałem najtańszy wysyłki za pobraniem) Mają swój kodeks dla klienta nie zwracają żadnych kosztów wysyłki twierdząc że skoro klient wybiera wyższy sposób wysyłki to oni nie muszą nic zwracać. Jak można coś takiego nazwać ???? "Klienci są zadowoleni" jak pisze właściciel - ŚMIECHU WARTE !!!
  • Gość: KajettanNozka IP: *.dynamic-ww-05.vectranet.pl 02.10.16, 18:57
    Doradzicie mi w wyborze spodni trekingowych - napieszo.pl/113-spodnie-trekkingowe-meskie ? Jakiej marki spodnie Wy uważacie za najlepsze? Budżet tak do 160zł. Szukam porządnych spodni, na więcej niz jeden raz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.