Dodaj do ulubionych

Szkoła języka włoskiego w Warszawie

28.01.11, 11:52
Czy polecacie jakąś szkołę włoskiego w Warszawie? a może jakiś korepetytor z lekcjami indywidualnymi?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 13:30
    Ja poleciłbym Ci DB Italia. Zajęcia w dogodnej lokalizacji, bo siedziba szkoły mieści się przy linii metra. Poza tym prowadzi je sympatyczny Włoch. Można uczęszczać na zajęcia indywidualnie lub w grupie.
  • Gość: Gabi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.11, 11:33
    Również uczęszczam do Db Italia Salvatore De Bello :) Polecam, szczególnie zajęcia indywidualne - najszybszy efekt.
  • frantacerny 03.10.12, 23:39
    a ja polecam szkołę Presto na Ursynowie - blisko stacji metra, miła atmosfera, duży wybór kursów - są też indywidualne, wszystkie grupy wiekowe. To jest ich stronka więc możesz sobie sprawdzić - wloskipresto.pl
  • malobep 25.10.12, 23:50
    zgadzam się też uważam że Presto jest ok, fajny klimat i konkretni ludzie sporo zyskałem językowo
  • lux.in 22.11.12, 02:32
    zgadzam się z poprzednikami w Presto jest naprawdę ok i atmosfera i poziom nauczania
  • Gość: Kocham_Włochy IP: 178.235.233.* 24.10.14, 16:20
    Polecam Italianotekę przy Wilanowskiej. Mają polskich lektorów i kilku native speakerów. Program nauczania ustalany jest indywidualnie. Atmosfera jest taka trochę domowa. Pachnie kawą :)
    Ceny standardowe. Ale warto.
  • Gość: KlaudiaZawada IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.16, 12:21
    W Pi School prowadzą zajęcia z włoskiego. Ja do nich chodzę na język francuski, teraz w wakacje mam przerwę ale bardzo sobie chwalę te zajęcia. Nauczyciele francuskiego są bardzo kompetentni i maja naprawdę umiejętność nauczania. Ja generalnie talentu do języków nie mam, ale tutaj naprawdę już dużo się nauczyłam. Sale są dobrze wyposażone, nie mam na co narzekać.
  • Gość: Jumla IP: *.146.32.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.05.19, 19:03
    W Pi School chodziłam na kursy językowe intensywne włoskiego - bardzo fajnie prowadzone, ciekawie i faktycznie widziałam rezultaty dobre! bardzo sobie chwalę bo dzięki temu mam przyjemność z nauki języka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka