Dodaj do ulubionych

Gimnazjum nr 21 czy 17 Wrocław

IP: *.pdk.com.pl 07.02.08, 13:37
Co możecie Państwo napisać o którymś z tych Gimnazjów, będę
wdzięczna za wszelkie opinie.
Pozdrawiam :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: miśka IP: *.ifd.uni.wroc.pl 20.02.08, 10:56
    Proponuję Gimnazjum nr 21. Szkoła jest bardzo fajna, dużo sie w niej
    dzieje, super nauczyciele. Wiadomo, że w każdej sa jakies minusy,
    ale do tej aż chce się chodzić. ja w tym roku kończę i aż mi szkoda
    tej atmosfery... :( Pozdrawiam Panią mamę ;)
  • Gość: mama IP: *.pdk.com.pl 22.02.08, 10:55
    serdecznie dzięki:)
    Mój syn idzie do 21, wybrał sobie klasę informatyczną.
    Mam nadzieję, ze będzie OK.
    Powodzenia:)
  • Gość: mama42 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.14, 20:02
    Polecam gim.21.Moja corka tam chodzi i jest zadowolona ja zreszta tez.Co do gim 17 nie poleca tez chodzi tam moje dziecko.Zbieranina roznych srodowisk i nauczyciele sobie z nimi nie radza.Pozdrawiam
  • Gość: Qatrin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.08, 14:36
    Siema ... jestem w 6 klasie pds... i musze wybrać pomiędzy 21 a 17 i
    wybieram 21 chociaż do 17 jest blizej ... 21 jest wyszy poziom
    nauczania i wogóle jestem bardziej przekonana do gim 21 ...
    pozdrawiam ;*
  • Gość: Tato IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.03.08, 21:17
    Wiesz co Qatrinka, mója córka tagże idzie do gimnzazjum 21 mam nadzieje, że dobrze wybrała ;). Pozdrawiam
  • Gość: Znawca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.09, 14:30
    No to źle wybraliście <hahaha>. Żal mi się robi tej ucznów tej
    szkoły:
    - nie ma szafek
    - niski poziom nauki
    - niski poziom bezpieczeństwa (akurat mnie to nie dotyczy)
    - nauczyciele boją się uczniów i ich potem rozpieszczają: daja
    podwyzszone oceny przymykaja oczy na nieodrobione zadania domowe.
    Przykład:
    ZNAM TAKIEGO GOŚCIA CO W PODSTAWÓWCE MIAL NAGANNE ZACHOWANIE. W
    GIMNAZJUM TEZ CIĄGLE ROZRABIA PIJE I PALI ZA SZKOŁĄ. WYSTARCZY ZE
    POZMYWA NACZYNIA W STOAŁOWCE I JUZ MU DODAJĄ TE PUNKTY I MA DOBRE
    ZACHOWANIE NA KONIEC.

RODZICE!
    Jeśli chcecie aby wasze dzieci miały luz w szkole i zeby nie musieli
    się uczyć, to mozecie swoje pociechy wysłać do tej szkoły. Będą
    miały zagwarantowane 3 lata zabawy. Ale po gimnazjum jest szkoła
    średnia i jeżeli dziecko nie będzie wkuwało dodatkowo domu to może
    sobie pomarzyć o dobrej szkole średniej i o dobrym zawodzie.
    Tyle z mojej strony.

Pozdrawiam!
  • Gość: CHodzę_do_17 IP: *.xdsl.centertel.pl 04.02.09, 17:39
    Raaacja. mam kolegę który chodzi do 21. zawsze uczyliśmy się na tym
    samym poziomie(średnia 5.0) teraz on chodzi do 21 na profil info ja
    do 17 na j. ang. i on jest zaskakująco dobry. nauzyciele boją sie
    uczniów wystarczy pójść RAZ na kółko i ma się cząstkową 6 z
    mamtematyki.
  • Gość: W_I_K_A IP: *.internetunion.pl 04.12.13, 18:30
    Według mnie gimnazjum 21 nie jest takie złe jak niektórzy mówią :) . Mój brat tam chodzi i mówi, że jest bardzo "fajnie". Nauczyciele są mili. W mojej okolicy jest to tzw ."rejonówka" więc nie ma tam samych geniuszy ale to nie znaczy, że z tego powodu jest gorsza od 17. Do siedemnastki chcą iść moje koleżanki z klasy ( co niektóre ) . O 17 słyszałam wiele rzeczy nie za dobrych od moich "rówieśników" . Ale ja nie wierzę w pierwszą lepszą rzecz powiedzianą do mnie .
    Gimnazjum powinno się wybrać takie jakie będzie nam "sprzyjać" pod względem dojazdu no i dobrze by było jak by poszli tam również nasi koledzy / koleżanki z klasy, bo wiadomo nastoletnia młodzież ( jeśli mogę ich tak nazwać ) nie zawsze jest aniołkami więc warto mieć oparcie w kimś znajomym u komu możemy zaufać, nieważne czy się źle czy dobrze uczy znajomy, bądź przyjaciel ( koleżanka / przyjaciółka ) to zawsze masz kogoś kto cię wesprze na duchu .
    Jeśli chcę się iść w "świat" i mieć dobre wykształcenie to warto pójść do gimnazjum z wyższym poziomem, ale to wszystko zależy od naszych inspiracji jak się uczysz angielskiego, niemieckiego ( i jeszcze innych języków ) to " każdy głupi " wie , że warto iść do takiego gimnazjum gdzie jest klasa wielojęzyczna, ale oczywiście z takimi językami jakich się uczymy i rozszerzać nasze talenty a może i wyjdą na jaw te ukryte talenty o których nawet nie wiedzieliśmy.
    W skrócie : najważniejszy jest wybór dziecka :)
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.09, 12:13
    Wybierając gimnazjum we Wrocławiu może nam pomóc ta strona.
  • Gość: aniwu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.09, 17:55
    Najlepsze jest G23 :)
    Świetna kadra, ludzie, atmosfera. W szkole bardzo dużo się dzieje, a uczniowie mają możliwość wszechstronnego rozwoju.
    Polecam wszystkim :)
  • Gość: Emo IP: *.wroclaw.mm.pl 14.09.11, 20:59
    Ja mam wybierać pomiędzy 10, 17 i 23. Z waszych opinii wybiorę chyba 23.
  • Gość: Dyrektor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 19:13
    Jest to piękne i spokojne miejsce
  • Gość: ojczulek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.15, 18:20
    Na pewno wybrałbym gimnazjum 17, fajni są nauczyciele, oraz troszczą i interesują się uczniami, co do 21 nie polecam, Wiadomo że jest muzyka na przerwach, nauczyciele są słabi, a uczniowie są źli
  • Gość: ojciec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.09, 09:29
    Moja Ania chodziła do 21 Gimnazjum. I co z tego, że miała same
    piątki kiedy na ezaminie gimnazjalnym zdobyła tylko 32 punkty i nie
    dostała się do wymarzonego gimnazjum. Obiecują,i tyle -poziom nauki
    jest tak niski, że po konfrontacji egzaminacyjnej opadają ręce.
    Wierzcie mi, że nie warto. Przekonaliśmy się o tym dopiero przy
    wyborze szkoły średniej. Zabawa bez wymagań to zwyczajna kicha. Jan
  • Gość: ttt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.10, 17:34
    Proszę pani jestem uczniem gimnzjum nr 17 . Jest to szkoła ze specyficzną
    młodzierzą najczęściej wulgarną i słabo się uczących. jest to rejon huby czyli
    wszystkie dzieci które zdecydowały sie na pójście do szkoły w swoim rejonie
    pochodzą z osiedla huby . To osiedle jest najgrożniejsz we wrocławiu a to już
    pani powinno coś mówić .Polecam nr 21 bo widziałem tą szkołę przestrzenna
    ogromna biblioteka i lepszy poziom nauczania ogólnie o niebo lepiej wyposażona
    szkoła. A gimnazjum nr 17 ma stare lub b.stare ławki niewygodne wąskie korytarze
    w stosunku do gimnazjum nr 21 .Nie radze pani dziecku iść do 17-stki . Ja gdybym
    3 lata temu wiedział tyle co teraz wybrałbym 21.
  • Gość: Karola :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.10, 18:22
    Nie prawdą jest to ,że 17 jest taka zła. Chodzę tam i jest wszystko ok. 21 jest o wiele gorsze. Palą tam i piją. Niski poziom. Polecam 17 nie ma tam wulgarnych dzieci. Jest spoko. Dużo wycieczek w kraju albo za granicą.
  • Gość: Ola IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.03.11, 23:08
    Nie wiem jak jest w 17, więc nie będę się wypowiadać. Aktualnie jestem w 3 klasie w gimnazjum 21. Wrażenia po 3 latach? Nie jest źle. Nie bądźcie naiwni. W każdym gimnazjum ktoś pali. Gdzieś się z tym bardziej afiszują, a gdzieś mniej. Dużo też zależy do jakiej klasy trafisz. Ja akurat mam to szczęście, że trafiłam do świetnej klasy. Atmosfera na lekcjach jest świetna. Ogólnie szkoła daje sporo możliwości. Zajęcia dodatkowe itp. Osobiście broniłam się przed wybraniem tego gimnazjum, ale wyszło jak wyszło i nie żałuje. Bałam się niepotrzebnie, a wszystko za sprawą głupich plotek. Ze kocą, że nauczyciele nie tacy, że to, że tamto. Moja rada na przyszłość? Nie słuchajcie plotek, bo to tylko niepotrzebny stres ;)
  • Gość: Bolo IP: 80.50.130.* 22.07.11, 21:04
    Helo, też skończyłem G 21. Całkiem nieźle wspominam szkółkę. Chyba nie taki diabeł straszny jak go malują ;) Trochę będzie szkoda. Polecam.
    Bolo
  • Gość: Uczennica 17 IP: *.wroclaw.vectranet.pl 26.05.12, 11:43
    Szczerze nie polecam gimnazjum nr 17 . Jestem tu juz rok i jest okropnie. Uczniowie są wulgarni i od razu sie do ciebie rzucają . Ostatnio nawet zrzucili oparcie krzesła z okna (2 piętro) ,a wczesniej rozwalili drzwi od ubikacji . Palą w szatniach, kradną itp.
    Wycieczek wogle prawie nie ma ,a jak już są to proszę jechać na własną odpowiedzialność - ja już przestałam z nimi jezdzic juz po 2 wycieczce . Zależy tez w jakiej klasie jestes - ja trawiłam do najgorszej klasy w jakiej mogłam byc. Nauczyciele ( nie wszyscy - ale wiekszosc nie potrafią tłumaczyc a jak przychodzi do testów to 1).
    Aktualnie mam najlepsze oceny w klasie - przez co wyzywają i kazdy robi mi na złość.
    Własnie ,dlatego chce sie przeniesc do gimnazjum 21. Mimo tych plotek o słabym nauczaniu chce sie tam przeniesc. Znam tam wiele osób. Wszyscy mówią ,ze jest tam fantastycznie. Mają dodatkowe projekty,wiecej wycieczek, ,,milszych,, uczniow.
    Jeszcze raaz przestrzegam przed 17 ,abyscie nie popełnili tego samego błedu co ja.
  • Gość: zaskoczona IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 13.07.12, 15:16
    Ewidentnie widać , że nie bardzo poradziłaś sobie z własnymi słabościami, jeżeli jesteś tak dobra jak mówisz, to powinnaś poradzić sobie w każdej klasie. Ja chodzę do 17 i powiem Ci, że jeżeli tylko byś chciała to mogłabyś wiele osiągnąć, choćby jak nasi koledzy z IIIa - Najwyższy wynik gimnazjalny!!! Najlepiej winę zrzucić na innych , podkulić ogon i zwiać, pozdrawiam.
  • wfnk 22.08.12, 11:38
    Uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów mogą zapisać się na warsztaty artystyczne, w trakcie których stworzą samodzielnie wiele wyjątkowych rzeczy. Warsztaty wspomagać będą rozwój psychoruchowy uczniów, rozwiną kreatywność, pozwolą podążyć za własną inwencją twórczą stosując atrakcyjne metody plastyczne i krawieckie.
    Więcej szczegółów o warsztatach na www.warsztatyszycia.jcom.pl
    Pozdrawiam,
  • Gość: Gim. 17 IP: *.wroclaw.vectranet.pl 04.10.12, 17:25
    W gim. 17 nie będzie źle jeśli się trafi na dobra klasę.
    Jestem w klasie z prof. dziennikarskim. Jest mi dobrze ponieważ spełniają się warunki:

-Klasa ma profil, nie jest ogólna
    -Duzo dziewczyn z mojej szkoły (mocniejsza pozycja)
    -Normalni ludzie (no jest trzech dziwnych (głupich))
    -Uczniowie klasy mnie lobią (trzeba sobie szybko załatwić normalnych kolegów)
  • Gość: lika IP: *.wroclaw.vectranet.pl 22.10.13, 13:26
    Słuchajcie, gimnazjum nie ma być fajne ( luz, wycieczki, towarzystwo, fajeczka za szkołą, sterroryzowani nauczyciele) , ale ma kształcić nas i nasz światopogląd na dalsze życie. Jak ktoś chce się bawić a nie uczyć, idzie potem do zawodówki, ktoś kto chce coś w życiu osiągnąć to stawia na kształcenie, udzielanie się w szkole, korzystanie z zajęć poza lekcyjnych, spotyka się z podobnymi poglądami - potem wybiera dobre liceum. Pierwsi kończą na imprezach, na alkoholu a przed 30. jako żul, drudzy chcą się rozwijać i się tym bawią ... Wybór należy na tym etapie do rodziców potem do dziecka/ młodzieży...
  • Gość: learning-to-fly IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.14, 15:57
    O słodka naiwności...
    Tak się składa, że jestem w wieku koniec studiów/tuż po studiach. I wesz co? Sporo znajomych ma problem ze znalezieniem pracy, a jak już się załapią, to zasuwają jak chomik w kółeczku, coraz szybciej i szybciej...
    Większość znajomych z gimnazjum, którzy poszli do zawodówki ma w tym samym czasie fach w ręku, pracę i zazwyczaj rodzinę. Rozkład alkoholików i narkomanów jest mniej więcej taki sam, z tą różnicą, że ludzie mający tzw. dobrą pracę i wykształcenie częściej chorują na tzw. "inteligentny alkoholizm".
    Przedstawianie sprawy zawodówka-żul, studia-człowiek sukcesu świadczy tylko o niedojrzałości piszacego.
  • Gość: dobra rada IP: *.centertel.pl 19.02.13, 21:57
    Takie wspomnienia, smutne, mają ci, którzy nie chcą się uczyć, są tylko zainteresowani rozkminą. Ale na nich w 17 mają sposób-do roboty trzeba gonić! Uruchomić rodziców, psychologów, kuratorów, sądy.
    Czarne owce są w każdej szkole, co w 21 nic nikomu nie zginęło,a uczniowie idealni, a jaraniu nie słyszeli?
    Kto szuka szkoły kreatywnej, cierpliwej znajdzie ją przy ŚLĘŻNEJ. Mocni, kiedy do niej przyszli , mieli wyniki mega na egzaminach i dostali się do najlepszych liceów we Wrocku z palcem w ...
  • Gość: lifla IP: *.wroclaw.vectranet.pl 12.03.14, 20:13
    Nie polecam 21 . Nie ciekawa dzielnica, środowisko, prawo siły ...choć nie powiem, wiele się w tym kierunku zmienia, na korzyść... Mieszkamy obok... :)
    Dzieciaki z naszego rejonu wraz z rodzicami wybierają przeważnie Gimn. 17, Gimn. 30 na Jantarowej, 16 na Jemiołowej a ostatecznie 25 na Orzechowej...
  • Gość: Gość IP: 195.182.9.* 07.04.14, 10:37
    Dlaczego posty na tym forum są przepisane z 2008 roku, może się nie znam, ale opinia kogoś sprzed 6 lat nie jest dla mnie w ogóle miarodajna. Zarówno nauczyciele jak i dyrekcja w Gimnazjum 21 zdążyli się pewnie zmienić, a niestety prawo jest takie, że nie mogą spocząć na laurach, żeby pozwolić sobie na brak uczniów w szkole. Byłam na dniach otwartych, całkiem mili ludzie i szkoła. Świetna baza lokalowa np. w porównaniu do 29.
  • Gość: lifla IP: *.wroclaw.vectranet.pl 12.03.14, 20:16

Proszę wejść na strony tych szkół... teraz też jest czas dni otwartych...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka