Dodaj do ulubionych

jak załatwiłem żone

30.08.17, 18:50
Zaraz po rozstaniu zacząłem płacić 500 zł miesięcznie przelewem na konto byłej ,poszedłem do sądu sam o zasądzenie alimentów ,zamknąłem działalność i zarejestrowałem się na pośredniaku ,na wszystko co kupowałem córce brałem fakturę imienną z peselem córci , gdy doszło do sprawy alimentacyjnej sąd z góry zaznaczył że sam wystąpiłem o alimenty w wysokości 500 zł miesięcznie ,moja była wystąpiła na sprawie o 1500 zł w uwagi na moje wysokie zarobki ( nie wiedząc że jestem "bezrobotny " , wysoki sąd stwierdził że ojciec bezrobotny który dorabia " dorywczo " który kupuje dziecku ubrania i inne potrzebne rzeczy oraz mimo nie zasądzonych alimentów wysyła 500 zł miesięcznie na poczet utrzymania dziecka nie może mieć więcej zasądzonych alimentów jak 500 zł które i tak do tej pory płaci , mina byłej w tej chwili bezcenna . Samochody zakupione po zawarciu małżeństwa sprzedałem po pierwszych słowach zniszczę cię które wyrzuciła do mnie była !! ,mieszkanie w kredycie zmuszona była przepisać na siebie gdyż stwierdziłem że po rozstaniu nie będę płacił rat tak więc została z kredytem na 28 lat i alimentami 500 zł tylko dla tego że chciało jej się poruchać coś nowego no i do tej pory jest sama jak palec bo mój następca pokożystał i zostawił szmatę :)
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.