Dodaj do ulubionych

Ratujcie! Dupa rośnie jak na drożdzach!

09.09.10, 18:20
Po dłuższej przerwie znowu zawitałam na forum, i powiem Wam, że ledwo sięmieszcze na krześle. Tak mi dupsko urosło, że normalnie aż wstyd!
Nie jem dużo, tzn nie jem często ale jak się już dorwę do jedzenia to jem dotąd aż mi tchu brakuje (tak było np. dziś) obżarłam się makaronem penne z cukinnią i serem...
Nie wiem już co mam robić. No wiem co robić mniej żreć a częściej. Ruszać się itp. ale jakoś motywacji mi brak, bo meza mam, dzieci na wsi siedze to nikt mnie specjalnie nie ogląda...itp. itd. Durna baba ze mnie
Zmotywujcie mnie dziewczyny, podrzućcie jakąś dietę (wypróbowana na sobie) może jakieś ćwiczenia - szczególnie na brzuch, biodra i uda.
Bo cycki to mi się nie zmniejszą:D
Dziekuje!
Edytor zaawansowany
  • koontza 10.09.10, 13:54
    Iloneczka,
    unikaj kuchni jak tylko mozesz :) , ale jedz 5x dziennnie TYLKO NA MAŁYM TALERZYKU!!!!
    Niestety bez ćwiczeń będzie cięzko, moze pomysl o stacjonarnym rowerku lub orbiterku, i w czasie ćwiczeń mozesz słuchac audiobooków lub oglądac tv :)

pozdrawiam
    --
    Za jedno klikniecie w brzuszek na www.pajacyk.pl sponsorzy płacą 5gr. A wiec,5mln x 0,05 = 250 000zl, a dokladniej okolo 100 000 posilków dla głodujących dzieci. Nie bądz obojetny, skopiuj i kliknij.
  • teane 11.09.10, 08:05
    znam ten ból kobieto, znam :D moim największym problemem są słodycze niestety, nie moge jakoś się od nich uwolnić :(
    na wiosna wzięłam sie trochę za siebie i parę kilo spadło, ale teraz to wraca, bo przestałam ćwiczy.
    moja recepta jest taka - mniej jeśc, oczywiście unikać ciężkostrawnych i tłustych rzeczy, no i ograniczyć do minimum słodycze. ćwiczyć. ja skakałam na skakance i miałam kilka ulubionych zestawów ćwiczeń, masz linki:
    www.youtube.com/watch?v=Sz1cV5StGU8&feature=related
    www.youtube.com/watch?v=iWxM995gDDA&feature=related
    www.youtube.com/watch?v=edUFqkWSve8&translated=1
    powodzenia, bo będzie ci potrzeba duuużo samozaparcia.

--
    trzeba dbać o linie, a linia ma być gruba i wyraźna!
  • k1234561 14.09.10, 11:18
    Miałam to samo w zeszłym roku zimą.A w maju czekała mnie komunia córki,kuzyna i wielu innych dzieci z rodziny,toteż musiałam nabyć kilka sukienek,a nie chciałam kupować namiotów,więc zaczęłamod tego że po godzinie 15 nie jadłam już nic,choćbym nie wiem jak głodna była np. o 18 czy 20.Obiad był moim ostatnim posiłkiem.Starałam się nie jeść słodyczy,tlustych ciężkich potraw,sosów,sera żółtego itp.Nie ćwiczyłam,bo chronicznie nie lubię ćwiczeń.
    Przez pierwszy miesiąc waga ani drgnęła,ale po miesiącu zauważyłam,że waga spada.Zjechałam od stycznia do maja 5 kilo.Może nie są to oszałamiające efekty,ale powiem szczerze,że u mnie były widoczne.Pewnie gdybym dołożyła do tego ćwiczenia jak tu radzą dziewczyny efekt byłby jeszcze lepszy.
    Teraz za to staram się codziennie (jak pogoda pozwala)szybko spacerować wraz z córką z kijkami (nordic walking).Ale nie dłużej niż godzinę.
    Ja mieszkam w mieście i muszę jechać do parku,aby sobie pospacerować,ale skoro Ty mieszkasz na wsi,to przestrzeni Tobie nie brakuje i pewnie możesz nawet w pobliżu domu sobie gdzieś pochodzić.Polecam.
  • lucusia3 17.09.10, 00:13
    E, ja tam tyje jak się nudzę. Nawet jak coś robię, ale nudnego.
    Trochę zaaferowania, zajęcia i 5 kg w dół. Może Ty też schudłaś w kolejnych miesiącach, bo Ci roboty doszło i miałaś kombinowanie.
    Moja recepta to nie głodzić się, ale zlikwidować podjadaczki (paluszki, chrupki, ciasteczka), jeść mniejsze porcje na raz - po kilku dniach pewnego cierpienia samo się ograniczy, zrezygnować np. z salami na rzecz chudej szynki, z twarogu ze śmietaną na serek wiejski, do każdegoposiłku warzywa i się nimi dopychać, a ruch robi cuda, wcale nie jakiś potwornie wysiłkowy (może tak wypad 2 razy w tygodniu na basen? mnie wystarczało tak ze 20 minut pływania na luzie, trochę gimnastyki w wodzie i leciało w dół - super na cellulitis są bicze wodne- aha, na wsi też są baseny, wiem,mieszkam).
    No i RÓB RZECZY, KTÓRE CI SPRAWIAJĄ PRZYJEMNOŚĆ. Ile tylko wlezie. Samo schudnie.
    --
    pogotowiedomowe.com.pl/
  • czytelniczkaa 16.09.10, 10:26
    Faktycznie najlepszym wyjściem dla Ciebie będzie trening :) Może szóstka Vadera? Albo zrób coś co Cię zmotywuje do treningu :) Ja na przykład uważam, że dobrym wyjściem jest kupienie sobie jakieś sprzętu do ćwiczeń. Wydane pieniądze zmotywują Cię do pracy. A jeśli nie masz dużo kasy na sprzęt, to najtańszy sport to chyba biegi :) Kup sobie jakieś ładne buciki do chodzenia na co dzień i jednocześnie do biegania. O, na przykład te są fajne: www.tanisport.pl/adidas/Buty_Adidas_AdiRun_CF_K_G19323/Product.aspx i nawet nie takie drogie jak na renomowaną firmę :)
    Pozdrawiam ;)
  • skiela1 17.09.10, 23:37
    iloneczka27 napisała:

> Nie jem dużo, tzn nie jem często ale jak się już dorwę do jedzenia to jem dotąd
    > aż mi tchu brakuje (tak było np. dziś) obżarłam się makaronem penne z cukinnią

To jest chyba nasz globalny problem:-)
    Do poludnia moge wypic tylko kawe,wcale nie jestem glodna.No ale niestety pod wieczor to konia z kopytami:/

--
    [url=http://forum.gazeta.pl/forum/f,11207,S_lon_Odrzuconych_O_.html]Późno już[/url]
    [url=http://forum.gazeta.pl/forum/f,10082,S_lon_Niepospolitych.html] Świta.[/url]
  • iloneczka27 20.09.10, 16:50

no własnie! Rano moge nie jesc, wystarczy kawa ale jak mnie juz najdzie na jedzenie to wciagam w siebie normalnie wory jedzenia. Musialabym chyba zaszyc sobie otwor gebowy. Uwielbiam sery, makarony, sałatki, majonez czyli SAME tuczace produkty.
    A co to jest ta 6 vadera czy jakos tam, vader to chyba zespol deathmetalowy:)))
  • koontza 21.09.10, 13:54
    iloneczka27 napisała:

> A co to jest ta 6 vadera czy jakos tam, vader to chyba zespol deathmetalowy:))

cwiczenia na brzuch: wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html
    ja osobiście wymiekłam przy chuba 6 dniu ;)

--
    Za jedno klikniecie w brzuszek na www.pajacyk.pl sponsorzy płacą 5gr. A wiec,5mln x 0,05 = 250 000zl, a dokladniej okolo 100 000 posilków dla głodujących dzieci. Nie bądz obojetny, skopiuj i kliknij.
  • lucusia3 21.09.10, 20:19
    Gdzieś czytałam, że sprawdzali mity dietetyczne i sprawdzali też to jedzenie tylko rano. niestety to też mit. Dawali osobom o podobnej przemianie materii określona liczbę kalorii - tylko u jednych rano i w południe, drudzy mogli opychać się na wieczór. Była grupa kontrolna, która miała więcej jedzenia, ale też byli podzieleni na pory dnia. No i efekt był zaskakujący - pierwsza grupa cała nie utyła, druga cała utyła. Jak się człowiek naje na noc, to najwyżej będzie miał koszmary, ale przytyje,jak zje za dużo. Obojętnie na który posiłek.
    --
    pogotowiedomowe.com.pl/
  • yulkayulka 22.09.10, 12:49
    iloneczka27 napisała:

> Nie jem dużo, tzn nie jem często ale jak się już dorwę do jedzenia to jem dotąd
    > aż mi tchu brakuje (tak było np. dziś) obżarłam się makaronem penne z cukinnią
    > i serem...

Przeczytaj jeszcze raz co napisałaś

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.