Ksiazki kulinarne bardzo duzo.... chce ktos?
Autor:
sueno
05.01.12, 09:34
Mam duzo ksiazek kulinarnych chcialabym je wymienic (np na klocki Duplo - uzywane lub nowe, szampony, pasty do zebow) lub sprzedać.
Wystawialam juz na allegro, innych portalach, nawet bylam w antykwariacie - ale ich nie chcą, a muszę się ich pozbyć.
Książki można odebrać w Poznaniu w Kiekrzu lub na ulicy Strzeszyńskiej 8-15.30 (grzecznościowo).
Jeśli chcecie się wymienić proszę pisać jakie książki i co oferujecie. Jeśli ktoś chcę kupić proszę podać listę i oferowaną cenę.
Jeśli wysyłka to dodatkowo dochodzi koszt wysyłki, mogę je wystawić na allegro dla bezpieczeństwa.
Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez maila. Mogę także wysłać zdjęcia książek.
Mój mail: sueno@tlen.pl
1. AMERICAN DRINKS - Andrzej Rosolski
Napoje mieszane i koktajle, Wyd. Polonia
stron 137, okladka twarda, stan dobry
2. KOKTAJLE ponad 200 drinków Maria Costantino
Wyd. Delta, stron 256
okladka miękka, stan dobry
3. Cocktaile, Cocktaile, Cocktaile Zdzisłąw Nowicki, Alkoholowe napoje mieszane, Wyd. Watra, stron 240, okladka twarda,stan dobry
4. Cocktaile alkoholowe - poradnik barmana J Barański, J Snitko, Wyd. WNT 1979, stron 155, okladka twarda, stan dobry (=)
5. Cocktaile i napoje mieszane W i H Brodzińska, Wyd. Watra 1977, stron 143, okladka miękka, stan dobry
9. Potrawy postne i dietetyczne Anselm Bilgri, Klaus W Gerard, Wyd. M, stron 120, Okladka miekka, stan bdb
10. Kuchnia Świata 1/5, Wyd. GW, stron 111, okladka miekka, stan db +
11. Szybko, zdrowo, smacznie, WYd. RD, str.255, okladka twarda, stan bdb (=), przybrudzona okladka
13. Potrawy z grilla - Najlepsze przepisy na kazda okazje, str.191, okladka twarda
15. Dania na specjalną okazję - gotowanie przez caly rok, str. 120
16. Dania na wiosnę - gotowanie przez caly rok, str.157
17. Bez cholesterolu - Gotowanie krok po kroku, str. 64
19. Dania z ryb i dziczyzny, str 64
20. Ksiazka kucharska 2 tomy, wyd. Watra, twarda okladka, str.367, 350
21. Kuchnia Polska - Dania obiadowe, str 111
22. Kuchnia Polska - Dania jednogarnkowe, str. 113
22a. Specjały wiedeńskie - Tradycja pełna uroku (Seria: Smakosz), str. 64 (slad zalania)
23. Pizze - Specjalnosc kuchni wloskiej (Seria: Smakosz), str. 64
24. Ciasta z mąki pełnoziarnistej z ziarnami, cynamonem i migdałami, Seria: Smakosz, str. 48
25. Ryby: Dary rzek i mórz, Seria: Smakosz, str 64
26. Gotowanie mikrofalami, Seria: Smakosz, str, 64
27. Sosy, Seria: Smakosz str. 48
28. Makaron - Doskonale ciasto, str, 64
29. Cztery Poru roku - Ksiązka kucharska, wyd. RD 2003, str. 304, okładka twarda, stan bdb
30. Księga wypieków Dr OEtker, Wyd. Muza 2002, str. 288, okładka twarda, stan bdb
31. Kuchnia doskonała dla każdego - Pol Martin, Wyd. Brimar, stron 608, okładka twarda, stan bdb
32. Fantastyczne sałatki , Wyd. RD, stron 347, okładka twarda, stan bdb
33. Sałątki - Mari Lajos, Karoly Hemzo, wyd. Kleks, stron 64, okladka twarda, stan db+
34. Sałatki z całego świata na przystawkę jako dodatek lub samodzielne danie
Wyd. Oficyna Wydawnicza Mak, str. 140, okładka twarda, stan dobry +
36. Kuchnia Polska, Wyd. Exlibris, str. 718, okladka twarda, stan bdb
38. Gotowanie z firmą Zepter, str 175, okładka twarda, stan bdb
39. Gotowanie z biedronką , str 111, okladka twarda, stan bdb
40. Vademecum smakosza: okladka twarda
a) Ulubione desery, str 61, stan db
b) Dania z ziemniakow, str 58, stan db
c) Dania miesna , str 61, stan bdb
d) Pikantne dania z piekarnka, stan db, zniszczona okladka na grzbiecie
41. Salatki, Renata Czubaj , str 123, miekka okladka
42. Mala szkola gotowania, str 235, okladka twarda, stan db
43. Twarozki, (Przystawki, ciasta, zapiekanki), str 96, okladka twarda
44. Nastolatki gotuja, Sabina Witkowska, str 463, okladka miekka
45. Kuchnia z moralem, kazde danie w 10 minut, Susie Siegfried, str 237, okladka twarda
46. 300 dan i szybkich deserow, str 143, okladka twarda, stan db-
47. Czekolada, Pascal, str 95, okladka miekka
48. Smak tropikow, Kuchnie pacyfikow, Biruta Markuza, str 250, okladka miekka
49. Seria ksiazek z Biblioteczki Poradnika Domowego dla zainteresowanych przesle tytuly
51 Najlepsze dania jarskie, KDC okładka miękka, str 143
52. Najlepsze omlety i nalesniki, KDC okładka miękka, str 188
53. Dzemy, galaretki, konfitury Dr Oetker, str 94, okladka twarda
54. Jarzyny, Dr Oetker, str 95, okladka twarda