Dodaj do ulubionych

Koszt prania dywanów, pralnia czy we własnym zakre

08.01.19, 14:06
sie? Witam. Mam pilnie do odświeżenia dywany, które uległy zabrudzeniu podczas ostatnich świąt. teraz się zastanawiam co będzie bardziej korzystne, a zarazem tańsze w kwestii doprowadzenia dywanów do pierwotnego stanu. czy lepiej oddać je do fachowców, czy zając się tym samodzielnie?? za podpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • adapter73 11.01.19, 13:32
    Wszystko zależy od typu, wymiaru posiadanych dywanów. w sezonie zimowym zdecydowanie odradzam samemu prać. podaję namiary na wrocławską firmę Pierzdywan, która mieści się na Kiełczowskiej 62. Piorą od metra kwadratowego i w tym przypadku koszt jest całkiem atrakcyjny. jakośc prania nieporównywalna do osiągniętego domowym sposobem. pozdrawiam.
  • aleksiks 14.01.19, 11:57
    Podłączę się do tematu. i faktycznie pranie przy zimowej aurze mija się z celem, a ludzie nie zdają sobie sprawy, że korzystanie z usług pralni jest stosunkowo tanie. nawet z ciekawości sprawdziłam jak wygląda oferta pralni pierzdywan na ich stronie internetowej i muszę się przyznać, że cennik mają niezwykle atrakcyjny. sporo taniej niż u mnie w Łodzi. pozdrawiam.
  • kingapolska 19.02.19, 23:01
    Prac dywan samemu, to się mija z celem . We Wrocławiu na Kiełczowskiej 62 jest pralnia, co bardzo dokładnie pierze. Nazwy nie pamietam, ale wystarczy w Google wpisać Pralnia, Kielczowska i wszystkie wiadomości wyskoczą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.