Dodaj do ulubionych

Internetowe zakupy jakie/gdzie/za ile?

01.07.09, 00:21
mam pytanie czy kupujecie artykuły przez internet? Jeśli tak to
jakie? Do jakiej kwoty nie bałybyście się kupić w sieci?
Może jakieś godne polecenia sklepy internetowe?

Ja kupiłam zmywarkę (zaoszczędzając prawie 1000 zł), a poza tym to
często na allegro kupuję zabawki dla dzieciaków i dla siebie
duperelki.
Nie kupiłabym przez internet telefonu komórkowego i samochodu:)

ps. ostatnio kupiłam quada.....ale sprzedający wycofał się z
transakcji a mnie i synowi pozostał niesmak ....i żal (bo już się
szykował na jazdę)
Edytor zaawansowany
  • kluchucha 07.07.09, 23:47
    no z tym alledrogo to różnie bywa... ale jest naprawdę sporo sklepów
    internetowych wartych polecenia. ja ostatnio zaopatrzyłam się w nowy
    opiekacz na moderni.pl, przesłali mi go ekspresowo i nie zdarli skóry,
    także serdecznie polecam :)
  • adalost 03.08.09, 21:25
    Na allegro rzadko (trzeba czasem uważać na sprzedających). Duperelki
    do domu na www.betterware.intelishop.pl (polecam :) ) Sterty płyt
    oraz książek na www.merlin.pl . Droższych rzeczy typu komórka,
    aparat, jakoś wolę nie kupować przez internet.
  • koontza 02.10.13, 18:46
    > Na allegro rzadko (trzeba czasem uważać na sprzedających).
    owszem ..ale dlatego trzeba czytac komentarze kuppujacych....Ja bardzo duzo kupuje na allegro, bo jest chyba najtaniej.
    --
    [img]http://www.teraz.com.pl/vardata/gify/emoty/emoty048.gif[/img]
  • miss_wiosna 05.01.10, 12:45
    Ale, że gdzie niby kupiłaś tę zmywarkę skoro zaoszczędziłaś 1000zł? Nie pomyliłi
    ci się coś przypadkiem? Nie kliknęło ci się o jedno zero za dużo albo nawet o
    dwa? :>
    Ja wiem, że można w sieci kupić taniej, w końcu sama kupiłam na promocji w
    electro blender jakiś czas temu, ale żeby oszczędzać 1000zł? :> to jakiś
    przekręt chiba :]
  • mamawsieci 09.01.10, 21:17
    ja od dawna kupuje cicuhcy dla mlodej (3,5 roku) w swietnym sklepie
    www.ence-pence.pl
    maja markowa odziez z anglii
    pozdr, mamawsieci
  • agusek30 11.01.10, 09:33
    Tak tak ja bardzo często robię zakupy przez internet... bo to oszczędza nie
    tylko pieniądze, ale i czas... i zakupy przez internet można ominąć wszelkie
    kolejki. Nie ma ścisku.... a do jakiej kwoty nie bałabym się zrobić
    zakupów...cóż ciężko powiedzieć to chyba zależy od miejsca, gdzie te zakupy
    robię. Jeśli jest to sklep, gdzie często robię zakupy nie bałabym się wydać
    nawet kilku tysięcy, bo mam już wyrobione zdanie na temat tego sklepu. A jak
    chcę sprawdzić dany sklep... tzn. po raz pierwszy robię tam zakupy to robię
    zakupy za kilkadziesiąt albo kilkaset złotych.
  • elcia401 04.02.10, 20:51
    A ja kochaniutkie zaoszczędziłam około 5 tyś na pralce firmy MIELE, w porównaniu
    do media markt i to jeszcze kupiłam najnowszy model,którego nie mieli w sklepie
    tym dla idiotów.
  • far_out 14.02.10, 12:23
    5 tys. na pralce?? To ile ona kosztowała? 20tys?

moja 1600zł (Whirpool)
  • elcia401 16.02.10, 19:43
    nie 20 tylko 10 tys
  • e_maja 17.02.10, 10:55
    kupuję czasem na allegro i w empiku. Poza tym niedawno ktos z forum polecił mi ikea24.pl podoba mi się, ze teraz mogę kupic wszystko z ikea nie jadąc kilku godzin.
  • 0wiolcia0 19.02.10, 15:42
    ja na allegro najczęściej są to drogie zabawki za które musiałabym zapłacić w
    sklepie nawet i 100-200zł więcej, i różne sprzęty gosp. domowego raz że większy
    wybór, a dwa też taniej niż w sklepie stacjonarnym jak do tej pory to
    jednorazowo więcej jak 400zł chyba nie wydałam.
    --
    Kliknij nie ubędzie Cię, a zawsze to jeden grosz więcej polskieserce.pl/
  • garrygrow89 03.10.13, 21:02
    Wg mnie warto korzystać z różnych promocji, np. kuponów rabatowych czy zbierania punktów. Można na prawdę sporo zaoszczędzić na zakupach! Osobiście z internetowych promocji korzystam z takich stron jak:

Showroomprive ( goo.gl/sfzcKF ) - serwis, na którym odbywają się ograniczone w czasie wyprzedaże znanych brandów, a ceny produktów są mniejsze od 50 do nawet 70%. Na wyprzedażach można znaleźć odzież męską, damską i dziecięcą, akcesoria (bieliznę, szale, krawaty etc.), kosmetyki oraz inne produkty takie jak zabawki, czy artykuły do domu.

Glamity ( goo.gl/nYrxt8 ) - po darmowej rejestracji mnóstwo kuponów rabatowych do większych sieciówek z ciuchami, wysyłają regularnie na maila. Na prawdę można sporo zaoszczędzić
  • uznam4 30.01.14, 23:50
    Showroomprive ??? Zapomnij lepiej o nich !!! Nie polecam.
  • niuspejper 04.11.13, 12:16
    Ja kupiłam telefon na stronie internetowej - za 200zł, nowy
    kupiłam też ubrania na mango i dodatki na tchibo

--
    Fotorolety
  • pseudopafnucy 31.01.14, 13:32
    U mnie w domu nikt nie gotuje i się zamawia posiłki przez internet z foodpandy albo do pracy albo do domu
  • niuspejper 10.02.14, 13:09
    pseudopafnucy napisał(a):

> U mnie w domu nikt nie gotuje i się zamawia posiłki przez internet z foodpandy
    > albo do pracy albo do domu

--
    smacznegO!
  • dassem.ultor 12.02.14, 09:14
    Jedna z osób już tu pisała, że w sklepie, z którego już korzystała i wszystko było ok, nie bałaby się wydać dużej kwoty. Ja stosuję podobną zasadę, tzn. zazwyczaj najpierw kupuję jakiś duperel. Patrzę, jaką mieli jakość obsługi: czy kontaktują się ze mną/informują o stanie zamówienia, jaka jest ich kultura języka (wystarczą mi dobrze napisane autorespondery) - wszystko, co składa się na profesjonalne wrażenie. Dopiero potem zamawiam rtv, agd, meble, chemię, materiały budowlane za duże kwoty. Jeszcze się nie "przejechałem". Myślę, że dobrym pomysłem jest sprawdzenie, czy sklep działa stacjonarnie lub ma punkt osobistego odbioru w jakimś magazynie - to zwiększa wiarygodność. Czy są jacyś pracownicy/właściciele wymienieni z imienia i nazwiska (może da się znaleźć ich profile na fejsie, goldenline, linkedin). Czy ma jakieś artykuły/aktualności na stronie internetowej, a jeśli tak, to z jaką datą. Większość sklepów internetowych powstaje na bazie stacjonarnych, które zaczęły prowadzić sprzedaż wysyłkową. Na stronie GUS-u można po numerze NIP znaleźć informacje o takim podmiocie, dlatego fajnie, jak na stronie www jest NIP ;)

Na allegro kupuję tylko aukcje ze sklepów, które mają wiarygodny serwis internetowy lub z opłatą za pobraniem (np. 20 zł zaliczki na przesyłkę jest ok.), ew. odbiór osobisty, ale taki mi się jeszcze nie trafił.
  • tendina_pl 09.06.14, 11:01
    Przez internet można kupić wszystko. Dużą popularnością cieszą się sklepy z firankami itp. Zachęcam do zapoznania się z asortymentem sklepu tendina.pl/
    --
    firany, zasłony i tekstylia domowe - sklep internetowy tendina.pl
  • marina111 24.06.14, 16:33
    Przez internet kupuje glownie ciuchy dla corki, zywnosc (z almy glownie), jakies gazety (np. Prezent pierdola na dzien babci).
    Lodowke kupilismy przez internet i sporo z wyprawki dzieciowej
  • aknat 25.06.14, 09:09
    Ja ciuchy często kupuję w necie - na all i w kilku sprawdzonych sklepikach w tym w avaro, do tego ksiazki, płyty- czesto jest taniej albo wygodniej, trampolinę też przez internet kupiliśmy bo znacznie taniej wyszło
    Do tego rzeczy do wyposażenia kuchni kupuję w necie w sklepie z wyposażeniem gastronomii www.tanake.com.pl/ bo sprzedają tez w detalu
  • boggi_net 28.06.14, 21:05
    Właściwie wszystko kupuje przez internet. Nawet warzywa itp kupuje na ekologicznytarg.pl
    Wiekszosc rzeczy kupuje na allegro.
    --
    27.03.2008 -Julka
    29.11.2010 -Karolina
    POMÓŻ OLDZE W WALCE Z NOWOTWOREM:
    www.olgakostka.pl
  • mojewybory 15.10.14, 20:48
    Ja też większość kupuję online. Na allegro wygrzebuję fajne rzeczy do domu, dla zwierza tu; animalia.pl/ a dla siebie delisam.pl/. Chciałabym kupować jeszcze ubrania i buty ale trochę się boję o rozmiarówkę :/
  • king.a343 30.10.14, 21:22
    Bardzo fajne, ręcznie robione przedmioty są na portalu DaWanda.pl Można znaleźć butiki z najróżniejszych krajów :)

pl.dawanda.com/shop/Natural-Leather
  • trylions 18.06.15, 12:37
    Ja bardzo często w sieci kupuję elementy wyposażenia do domu. Jest po prostu taniej a w okolicy nie mam wielu sklepów z elementami agd.
    Ostatnio zamawiałam na przykład komplet firanek do salonu. Szytych na miarę. Właśnie w internecie . Konkretnie w tym sklepie
    firanex.net/
    Jestem zadowolona bo firanki porządnie wykonane, uszyte dokładnie tak jak chciałam ( w sklepie mają bardzo fajne krawcowe tak więc o wszystko można się tam dobrze dogadać). Materiał również jest porządny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.