• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

www.do-bra.pl - zapraszam

• 03.12.09, 22:36
    Po wieli trudach i znojach udało mi się uruchomić sklep, do którego serdecznie
    zapraszam. Jak to zwykle na początku bywa, zaczynam skromnie, ale mam nadzieję
    na zmiany w najbliższym czasie.
    Wszystkie panie z okolicy Sosnowca mogą umówić się na przymiarki na miejscu.
    Sklep znajduje się pod adresem.

www.do-bra.pl

Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.

ps. Z okazji otwarcia wysyłka gratis.
    --
    www.do-bra.pl
    Edytor zaawansowany
    • 03.12.09, 22:49
      na początek gratuluję i życzę powodzenia:)
      a uwagę mam jedną... czyli (chyba już tradycyjnie) pominięcie małych rozmiarów
      (nie zostały uwzględnione nawet w wyszukiwarce)
      • 03.12.09, 23:04
        psychodelia1 napisała:

> a uwagę mam jedną... czyli (chyba już tradycyjnie) pominięcie małych rozmiarów
        > (nie zostały uwzględnione nawet w wyszukiwarce)

Absolutnie nie pomijam małych rozmiarów - czekam na dostawę na ich dostawę, na
        razie niestety najmniejsza jest miska D zarówno w polskiej jak i brytyjskiej
        rozmiarówce.
        A w wyszukiwarce pokazują się tylko dostępne __na chwilę obecną__ rozmiary.

--
        www.do-bra.pl
    • 06.12.09, 15:15
      jest pomieszana - o ile w rozmiarówce polskiej leci normalnie: obwód -> literka
      to w brytyjskiej po 80 HH wraca z powrotem do 60 (?) i na końcu miesza raz
      jeszcze: 80F, a potem 80DD
      przy okazji - fajny pomysł z rozdzieleniem obu rozmiarówek :)
      --
      mniej niż 75A? Tak: 65D(DD?)! :D (71/85-89) (chwilowo nieaktulne)
      • 11.12.09, 10:26
        To chyba jest jakiś fiks oprogramowania, ale popracujemy nad tym, dzięki

--
        www.do-bra.pl
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.