Dodaj do ulubionych

Gorsety z papercats

24.05.10, 13:39
Hej!
Czy któraś z Was robiła może zakupy w tym sklepie?
Sądząc po cenach, nie spodziewam się nie wiadomo czego, ale fiszbiny mają
metalowe.

Marzy mi się www.papercats.pl/p108,gorset-tattoo-nude.html i
zastanawiam się też nad www.papercats.pl/p154,underbust-mat.html.
Co o nich sądzicie?
Edytor zaawansowany
  • 24.05.10, 13:50
    Mam underbust Satynę i jestem z niego bardzo zadowolona. Mogę ci go
    polecić ze spokojnym sumieniem. Teraz marzy mi się ten fioletowy
    jedwabny. Myślę, że są warte swojej ceny, widziałam w necie droższe z
    plastikowymi fiszbinami, 8 zamiast 18.
    Może kiedyś wrzucę zdjęcia na balkonetkę.

Wiadomo, że to nie Vollers czy Nylonessa, ale nie warto tez
    przepłacac za markę.

Wiadamo, że mat jest bardziej uniwersalny i będziesz go częściej
    nosić.

Polecam dokupić do niego kolorowe wstążki lub cienki sznureczek, żeby
    gorset nabrał jeszcze bardziej eleganckiego wyglądu.

• 24.05.10, 14:02
    I tak są lepsze od tych z dare to provoke z allegro, tam w ogóle nie
    informacji o fiszbinach, a ceny są przybliżone, jeśli nie wyższe.
  • 24.05.10, 17:32
    Underbust mogą być całkiem fajne :) Zwykłych gorsetów chyba nie testowałabym, bo
    biust przypłaszczą zamiast podtrzymać...
    --
    62/89-91 :)
  • 24.05.10, 18:24
    Co prawda mam overbust z REStyle, ale podobny krój. Trochę spłaszcza,
    ale to zależy jak się zawiąże - jesli zbyt mocno na wysokości piersi,
    to rzeczywiście dość spłaszczy.
  • 24.05.10, 19:13
    No właśnie też odniosłam wrażenie, że spłaszcza trochę :/

Ale z kolei tutaj www.papercats.pl/p106,gorset-tattoo-black.html na drugim zdjęciu nie wygląda chyba tak źle? Może faktycznie pani się trochę luźniej zawiązała...
  • 24.05.10, 19:59
    A to nie działa czasem tak, że jak zawiążesz za luźno, to nie podtrzyma
    porządnie pod biustem? Pytam też z ciekawości, bo na gorsety choruję od dawna, a
    nie stać mnie na maskaradki...
    --
  • 24.05.10, 20:09
    Raczej Ci nie pomogę, bo żadnego gorsetu nie posiadam i nie mam wielkiej wiedzy
    na ich temat.

Tak na chłopski rozum :p, to może chodzi o to, żeby w biuście zawiązać trochę
    luźniej (i nie mówię, że jakoś strasznie luźno, tylko żeby nie spłaszczało) a
    poniżej już mocno? Przynajmniej w takich, jak ten z linka, bo prawdziwe i drogie
    to sobie pewnie inaczej radzą i nie spłaszczają same z siebie ;)
  • 25.05.10, 10:01
    Właśnie o tym pomyślałam. Biust powinien być podtrzymywany, ale
    ściśnięty pod, jeśli ściśnę się gorsetem równomiernie to raczej
    spłaszczy się cała linia ciała. Zresztą efekt zależy tez od wielkości
    biustu, bo duży trudniej spłaszczyć.tak mi się wydaje.
  • 26.05.10, 18:16
    Właśnie zastanawiam się, czy tak się da. Moje doświadczenie ze sznurowaniem
    czegokolwiek, np. łyżew mówi, że sznurowanie "tu ciaśniej, a tam luźniej" na
    ogół powoduje, że robi się ogólnie za luźno, bo się wyrównuje. Chyba trzeba
    byłoby mieć dwa sznureczki ;)
    --
  • 31.05.10, 21:01
    Dlatego gorset wiąże się w środku i dzięki temu można wyregulować osobno górę, a
    osobno dół.

Ja co prawda nie jestem z Waszych zakresów rozmiarowych, ale mnie overbusty
    spłaszczają - jak zasznurowane za luźno, nie podtrzymuje, a jak za mocno to kipi
    i spłaszcza :(
    --
    sygnaturka chwilowo nieczynna
  • 02.06.10, 21:49
    Właśnie tego się obawiam. Dlatego chyba jednak zostaje mozolne zbieranie kasy na
    maskaradki albo liczenie na cud ;)
    --
  • 14.06.10, 18:23
    Rozmawiałam z avis_del o gorsetach z Chilirose. zwróciłam uwagę na
    jeden z nich, a właściwie jego efekt:
    www.chilirose.eu/upload/gallery/Alessia-2-jeans.jpg\
    Biust nie jest spłaszczony, nie dość, jest scisnięty jak w puszapie.
    Ciekawe, czy to dzięki krojowi, czy zasznurowaniu?
  • 14.06.10, 19:02
    Obawiam się, że dzięki Photoshopowi...
    --
  • 14.06.10, 19:36
    Pewnie masz racje... Nienaturalnie to wygląda jak się przyjrzeć. Jedna
    piers wypchana, druga jakoś nisko.
  • 15.06.10, 11:31
    Aż tak się nie przyglądałam. Bardziej chodziło mi o to, że cała pani jest aż do
    przesady wyszopowana, więc jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby grafik oszczędził
    najważniejszą część ;)
    --
  • 24.05.10, 17:48
    Ja zamierzam kupić niedługo właśnie satynę.
    Boję się tylko, czy nie będzie za krótki, bo mój dotychczasowy gorset ledwo do
    kości biodrowych sięga. Niestety alternatywa zbyt duża nie jest, bo jak dotąd
    widziałam jedynie jeden taki dłuższy, czarny, no i z metalowymi fiszbinami
    underbust, ale cena dużo wyższa niż w PaperCats..
  • 31.05.10, 13:08
    Pojawiły się podobne w Restyle. Nie wiem czy je polecić, bo nie znam
    długości ani nie nosiłam żadnego z nich. Są droższe 0 25-20 zł.

Mnie satyna z Papercats pasowała, ale z kolei jestem niska.
  • 31.05.10, 15:57
    Dzięki wielkie za cynk, dopytam się o długość. :)
  • 31.05.10, 19:09
    Proszę :) Mam nadzieję, że wybrany gorset będzie ci pasował.
  • 22.06.10, 19:35
    Kupiłam Satynę z PaperCats w rozmiarze XXS (tj. maksymalnie zasznurowany ma 51
    cm w talii).
    Rozważałam również underbusty z restyle, ale tam nie było podanych długości
    gorsetów. Kiedy spytałam o nie, dostałam odpowiedź "Nie zmierzyliśmy długości",
    a na prośbę o zmierzenie nie dostałam odpowiedzi.

Nie dałam rady zawiązać się na maksa, rzecz jasna, bo kupiłam na zapas, ale
    chodzę sobie po domu z talią 61-centymetrową, mając normalnie 68 cm i jest
    bardzo wygodnie, w ogóle nie czuję żadnego dyskomfortu związanego ze ściskaniem
    się. Wcześniej dół gorsetu wbijał mi się w biodra przy zginaniu się na boki, ale
    to była wina tego, że był założony zbyt wysoko chyba. Teraz nie ma tego
    problemu, bo założyłam go bardziej na biodra.

Niestety gorset jest trochę za krótki i nie ma panelu zakrywającego, ale przy
    kupnie byłam tego świadoma. Jest za to śliczny, bardzo łatwo dopasowuje się do
    talii. Wydaje mi się, że cena nie jest wygórowana, są przecież gorsety dużo
    droższe. Ciekawa jestem czym się one różnią. :)
  • 24.06.10, 19:58
    Nie wiedziałam, że to się tak skończy. Ale przynajmniej masz gorset
    dobrej jakości :) Przeglądając oferty w internecie, trudno znaleźć i
    tani i dobry, na razie PaperCats ma jedne z lepszych, przynajmniej
    własnej produkcji.

Co do długości znalazłam w necie taki podział, nie wiem czy tylko
    uzywa go ta jedne firma, na
    * waistcincher 23-25cm
    * underbust 28-33cm
    * halfbust i fullbust

www.rdlf.de/en/kollektion_preview.php?kollektion=tailen
    Może jak poprosimy właścicielkę PaperCats, zaczną się pojawiać
    dłuższe gorsety?
  • 24.06.10, 21:50
    Mój ma 25 cm długości, więc łapie się jako waist chincher. Problem w tym, że
    kiedy leży na biodrach tak, żeby nie bolało, to górna krawędź ma do biustu ok. 5
    cm. Właściwie to nie wiem jak wysoko powinny być gorsety przy biuście, ale jak
    na mój gust nie wygląda to za fajnie. Już nie mówiąc o tym, że jednak taki
    gorset naprawdę na biodra byłby po prostu praktyczniejszy, bo tak naprawdę ten,
    gdy jest ściągnięty w dół, i tak nie sięga tych kości z przodu biodrowych. :D

Właściwie to to jest dziwne, bo mam 170 cm wzrostu, tułowia wcale nie mam
    długiego (dziewczyny z krótkimi nogami a podobnym wzrostem mają duużo dłuższy),
    więc nie jestem jakaś dziwna, a znam tylko jeden zwykły, czarny gorset, który
    jest dłuższy i byłby dla mnie chyba ok... (nie wspominam tu o gorsetach z
    wyższej półki cenowej, dla mnie te 105 zł było bardzo dużym wydatkiem...)
  • 25.06.10, 08:45
    Supeł powinien wypaść na najwęższą część talii. Gorset jest krótki,
    obejmie raczej tylko brzuch. Wrzuć zdjęcia na balkonetkę, im więcej
    osób doradzi, tym lepiej :)
  • 19.06.12, 17:54
    ja kupiłam gorset ale w innym sklepie i tam były dokładnie podane wszystkie długości , przod, tył , bok wszystkie długości nawet w milimetrach, jestem zadowolona. Lezy idelnie biust naprawdę pięknie podtrzymuje i modeluje. Chce świczyc talię więc kupiłam taki przeznaczony do tego redukujący ma w sumie 24 fiszbiny i tasmę podtrzymującą w talii. dostała tez instrukcje jak trenować. Myślę, ze jak bym szyła na miare to by nikt lepiej nie uszył,no i kosztowąło by jakies 500-600 zł bo pytałam w Poznaniu. kosztował mniej niz połowę :) , długo się zastanawiałam, bo nie często kupuję w necie. przy moim dużym biuście najbardziej obawiałam się jak będzie lezał. wybrałam dłuzszy model (mam 170 cm wzrostu) taki model ładnie mnie wyciaga i wysmukla. Czuję się i wyglądam na wyższą. Nie byłam pewna jaki wybrać rozmiar bo wg tabelki byłam na granicy 2 rozmiarów, ale odpisali mi z tego skelpu dokładnie jaki mam zamówić, napisali mi tez jakich modeli nie powinnam wybierać, nie mam doświadczenia w pisaniu na forum, tu na lobby jestem drugi raz wiec nie wiem czy można pisać nazwy skelpów albo marek. kiedys cos napisałam to ktos napisał ze zrobiłam SPAM :(
    to można czy nie można??? gdzie jeszcze kupujecie?
  • 19.06.12, 18:02
    nie mam doświadczenia w pisaniu na forum, tu na lobby
    > jestem drugi raz wiec nie wiem czy można pisać nazwy skelpów albo marek. kiedy
    > s cos napisałam to ktos napisał ze zrobiłam SPAM :(

Pewnie, że można. Chodzi tylko o to, żeby napisać sensowną i uzasadnioną opinię - tak jak napisałaś teraz. Bo czasem pojawiają nam się nicki, których nigdy na forum nie było, i piszą, że kupiły stanik w sklepie XYZ, najlepszym na świecie, i dlatego że jest najlepszy ten sklep polecają. Rozumiesz, wtedy nie wygląda to zbyt wiarygodnie.
  • 19.06.12, 18:11
    kis-moho napisała:
    > Chodzi tylko o to, żeby napisać sensowną i uzasadnioną opinię

proszę, to napisz mi nazwę sklepu i adres na priv, bo jestem strasznie ciekawa :D ale podejrzewam że inne dziewczyny też ...
  • 19.06.12, 18:14
    > proszę, to napisz mi nazwę sklepu i adres na priv, bo jestem strasznie ciekawa
    > :D ale podejrzewam że inne dziewczyny też ...

Czekaj, ale chyba się nie zrozumiałyśmy :o) Ja osobiście nie widzę powodu, żeby się nie dzielić info o dobrych zakupach i nazwą sklepu na forum.
  • 19.06.12, 22:04
    > Pewnie, że można. Chodzi tylko o to, żeby napisać sensowną i uzasadnioną opinię
    > - tak jak napisałaś teraz.

I napisać czasami coś innego, niż pean pochwalny na rzecz produktu xyz, ale może jestem przewrażliwiona.

--
    Fizia Pończoszanka
  • 19.06.12, 21:58
    czyli można , dzięki będe już teraz wiedziała :) kto pyta nie bładzi. kupiła go w gorsety-PL.com oni się dopiero co otworzyli i organizuja tak mi napisali. dzisiaj była u mnie koleżanka jest modelką mierzyła mój gorset i powiedziała ze dobrze lezy nawet bardzo dobrze i ze jest wygodny w porównaniu do tych które czasami na sesjach ubierała. ona mówiła ze ubierała też gorset z ReStyle na sesji foto i mówi że ten mój jest inny, ze to inny producent. Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi oglądałam goresty Burleska. Ten mój inaczej lezy na biuście. tam widze na fotkach ze przy dużym biuście (model długi) to u góry jest taki prosty jak deska. Pod ubranie tego nie założysz , na cieńszy żakiet też nie. Moj normalnie można i pod ubranie założyć, wszędzie do ciała przylega. wkręciłam się w gorsety :) Normalnie Dita made in Poland hahhaha pozdrawiam cieplo Dziewczyny
  • 04.06.10, 12:45
    Kurczę, chyba się zdecyduję na jakiś czarny underbust, jak będzie dostawa. Mam
    ekoskórzany z restyle, ale fiszbiny mu się zdegenerowały i jednak spokojnie
    mogłam kupić mniejszy rozmiar (wzięłam M na 70cm w talii), na początku się
    zastanawiałam jak to włożę, a teraz sama się sznuruję możliwie najciaśniej i
    czuję że mogłoby być mocniej, ale się nie da).
    I teraz nie wiem, czy przy stalowych fiszbinach brać M, bo będzie solidniejszy,
    czy jednak S, żeby dał efekt zwężenia, a nie tylko opięcia talii.
    --
    A ja wolę Wolę
    Rude i Łaciate
    Ogród Martvej
    (73/93)
  • 04.06.10, 18:14
    Weź taki, żeby różnica między Twoją talią, a najciaśniej zasznurowanym gorsetem
    wynosiła 5-10 cm :)
    Czyli dopytaj się w sklepie na ile cm jest M a na ile jest S, bo u różnych
    producentów może być różnie.
    --
    thrillery medyczne na sprzedaż :) forum.gazeta.pl/forum/w,87436,90761985,112404469,thrillery_medyczne.html
  • 15.06.10, 23:56
    ja zanizylam przy zakupach o 10cm (mam ten underbust z lacki) i jestem w stanie
    dosznurowac go prawie zupelnie (no moze 2cm zostaja),ale to zalezy tez od tego
    jak bardzo chcesz sie sciskac, a jednak lepiej zeby nie bylo zbyt duzej przerwy
    bo te gorsety nie maja panelu zaslaniajacego plecy (ktory osobiscie mi nie pasi)

ogolnie jestem bardzo zadowolona z tego gorsetu-fiszbiny nie odksztalcaja sie,
    mimo ze troche juz go nosilam
    jedyna wada jest sznureczek, ktory odrobine sie slizga
    no i oczywiscie moglby miec dodatkowe warstwy materialu (podejrzewam ze po
    jakims czasie fiszbiny moga zapragnac wydostac sie na wolnosc), ale za ta cene
    to swietny gorset, restyle to przy nim badziew;)
  • 16.06.10, 09:41
    Pewnie, dawniej gorsety z Restyle miały tylko plastikowe fiszbiny,
    teraz jest kilka ze stalowymi, sprowadzonymi z Burleski.

co do sznurków, dostałam z grubym sznurkiem, wymieniłam na cienki. Jest
    bardziej delikatny, ale lepiej wygląda. Jak się zniszczy, zawsze mogę
    go wymienić ;) Zresztą skoro łowickie buty mogą mieć czerwone wstążki,
    to czemu nie gorset :)
  • 16.06.10, 15:02
    Znalazłam właśnie w restyle coś co się nazywa 'solidniejsza wersja satynowego
    underbusta' i mam zagwozdkę czy chcę ten, czy mat z Papercats, jak kiedyś dojdzie :)

A co do wiązania - w skórzanym mam satynową wstążkę, nosiłam z czarną, czerwoną,
    fioletową, białą i kremową, zależnie od reszty kolorów w noszonym zestawie ;)
    --
    Martva Natura
    73/93
  • 16.06.10, 15:05
    Czyli brać taki na 60cm w talii? Czyli, hmm, S, tak jak obstawiałam :) Mnie brak
    panelu nie przeszkadza, jestem maniaczką wiązania, więc lubię jak je widać, a
    jesli nie chcę żeby było widać, to włosy rozpuszczam ;)
    --
    Martva Natura
    73/93
  • 17.06.10, 15:48
    masz na mysli papercats? ja bym brala na 60cm xxs;)
    a w ogole jesli chcesz to mozesz sobie obejrzec moj tutaj:
    balkonetka.pl/katalog/bra/papercats
  • 18.06.10, 11:59
    Ale to bierze się tyle, ile masz, czy tyle, ile chcesz mieć? Bo jeśli ja np. mam
    65 w talii i wezmę rozmiar na 65, to odejmie mi?
    --
  • 19.06.10, 17:19
    nie odejmie;)
    w tabelce przy rozmiarze masz podany obwod gorsetu po maksymalnym zasznurowaniu
    dlatego ja majac 63cm w talii (no jak kupowalam mialam chyba 66)wzielam xs
    (mniej wiecej odpowiada 22 calom), ktora po max zawiazaniu daje ok 56cm
  • 23.06.10, 09:54
    Panel nie jest po to aby zasłonić wiązanie :) Chodzi o taki pas materiału pod
    wiązaniem (czyli wiązanie jest widoczne), że jak ubierzesz gorset na gołe ciało
    to nie widać Ci skóry na plecach. Przede wszystkim ułatwia to wiązanie gorsetu,
    bo ciasne sznurowanie mogłoby zrobić obtarcia. Moim zdaniem jest to też po
    prostu dużo bardziej estetyczne.
  • 24.06.10, 19:44
    Co do wiązania to gorsety z Restyla maja nienajlepsze wiązanie. Kokarda
    wypada na koniec biustu, co go bardziej spłaszcza. Trzeba poprawiać. na
    szczęście wygooglowałam stronę
    www.restrictionwear.com/lacingpl.php
  • 17.07.10, 17:52
    Hej :)

Ja jestem raczej po biuściastej stronie, więc wśród ichnich gorsetów raczej
    jestem skazana na underbust (silver lub satyna mi się marzy). Nie wiem tylko,
    jaki rozmiar wybrać: S, M, L (silver), M, L, XL (satyna)? Mam 76 pod biustem (na
    ciasno, na luźno 79), w talii 68 cm, 25 centymetrów poniżej biustu mam 90, bo
    tam są już moje pokaźne bioderka.
  • 06.10.10, 14:03
    XS na 72 w talii, jak mi poradziła właścicielka. No i nie wiem czy nie przegięłam, bo ma strasznie szerokie to sznurowanie z tyłu. Ale z drugiej strony jak związałam dośc byle jak i niezbyt mocno, to zabrał mi z talii 4cm!
    --
    Moja dłubanina
    73/93
  • 09.10.10, 17:51
    A jak wysokość, nie będzie za krótki? w papercats szyja głównie waspie, one są krótkie. Na pewno model jest ładny, papercats jest bdb, nie przypomina chińszczyzny :)
  • 10.10.10, 23:40
    Wrzuciłam na balkonetkę:
    balkonetka.pl/katalog/bra/papercats-gorset-underbust-mat
    wydaje mi się że jest OK, ale ja kurdupel jestem :)
    --
    Martva Natura
    73/93
  • 01.11.10, 14:32
    bardzo dobrze lezy.
    coż ja nie mam nawet 1,6m więc te dłuższe gorsety trochę mnie uwierają kiedy się siedzę ;)
  • 01.11.10, 23:05
    Dziewczyny, a jaki szeroki jest ten pasek materiału pod wiązaniem? Bo ja tak sobie myślę, jeśli chciałabym się ścisnąć porządnie i kupiła sobie xs na moje 64 w talii... a właśnie teraz doczytałam, że on ma w biuście 80, to musiałabym go na górze rozsznurować o te +/- 10 cm, żeby się zmieścić, no i czy starczy mi panelu?
    --
    luinloth.deviantart.com/
  • 31.10.11, 10:15
    czy któraś z was ma gorset z tego sklepu? jaka macie o nich opinię? nadają się do tightlacingu czy nie?
    może lepiej oszczędzać na jeden gorset Vollers?
    pozdrawiam :)
  • 03.07.15, 16:58
    witam,forum.gazeta.pl/forum/w,50580,111920006,,Gorsety_z_papercats.html?v=2#
    niestety wpłaciłam pieniądze a gorset otrzymałam po jakiś 3 miesiącach- przez ponad 2 miesiące ani gorsetu ani kasy. masakra -nie polecam-
  • 22.09.16, 12:54
    We provide Waist training corsets for sale in all sizes & figures, waist training corsets for wedding, Corsets in cheap price. Taffeta & brocade corsets Sexy corsets are also available. www.corsetsqueen.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.