12.07.10, 13:42
Zakładam nowy wątek, ponieważ nigdzie nie widzę takiego dla tej firmy. A
należy taki założyć ponieważ Samanta ma już w swojej ofercie rozmiary od 60b
nawet do F (na pewno) albo G(nie jestem pewna).
--
70/86 :) 65D,DD,60E, 70D :D
Edytor zaawansowany
  • wilczyca89 12.07.10, 13:58
    Mam w posiadaniu 65E kupiłam w sklepie stacjonarnym w Bielsku-Białej :)

I bardzo muszę Samante pochwalić.( nie Samanthe- jak niektórzy piszą, nie wiem
    skąd się to wzięło)

65E

w spoczynku 55cm, max 69cm

przy czym fiszbiny zachowują swój kształt i się nie rozjeżdżają.

miseczki gł.12cm U 13
    mostek 2cm,wys 4

kolor idealny jak na stronach producenta.
    Bardzo wygodny, fiszbiny nie masakrują, nie obcierają.
    Obwód jest wygodny i stabilny, można odpiąć ramiączka i stanik trzyma się nawet
    przy podskokach.

kształt na 5,ślicznie zbiera i unosi- mam w nim dolinkę ;) co jest szokiem dla
    mnie przy moim stożkowym rozstawionym biuściku.

obecne moje wymiary 69/85

Rozmiar 60D opiszę niedługo, bo kupiła go moja koleżanka o wymiarach 64/80 i
    leży na niej idealnie.
    --
    70/86 :) 65D,DD,60E, 70D :D
  • marudna_maruda 09.10.10, 13:48
    Nabytek sprzed kilku miesięcy, Samata Ollanta w rozmiarze 65d, moje wymiary to pod biustem 65/70(ścisło/luźno na wydechu), 85 w biuście.

Wymiary stanika:
    obwód luźno 54cm
    obwód w maksymalnym naciągu 77cm
    U fiszbiny (bez kanalika) 12.5cm
    UU fiszbin 27 cm

Stanik jest czarny, miseczki z wzorzystej koronki, krój to coś pomiędzy balkonetką z pionowym cięciem a half-cupem. Miseczki od góry miały wszytą gumkę, która wbijała się w piersi, po wypruciu gumki leży poprawnie.

Jest to model dość ścisły - w porównaniu do wcześniejszych Samant, które mierzyłam, np. Evity. Obwód z czarnej dzianiny ze złotymi naklejonymi drobnymi rzucikami (po 10 praniach nic z nich nie zostało, na szczęście), od spodu wzmocniony siateczką. Na mostku czarno-złota kokardka.

Widziałam, że jest również w wersji biało-srebrnej.

Ramiączka są odpinane, i jak w większości polskich staników zbyt krótkie, zbyt wąskie i zbyt rozciągliwe.

Mam wrażenie, że nieco spłaszcza, ale to chyba jeden z niewielu miękkich, koronkowych biustonoszy dostępnych w 65d. Dość wygodny, ale maskaradki i fauvy są wygodniejsze i lepiej dopracowane, chociaż cena Ollanty z maskaradkami jest porównywalna.
  • aguslawa 16.08.19, 16:41
    Mamy recenzję kroju balkonowego z kodem rabatowym - będzie działał do końca aktualnego weekendu :)

miskidwie.pl/samanta-chloe-a143/

--
    Biuściasta blogerka: www.miskidwie.pl

65F/70E UK 65G/70F EU

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka