02.03.11, 10:50
Wątek poświęcony biustonoszom firmy DALIA.
Opisujcie konkretne modele, zwracając szczególną uwagę na informacje cenne dla
mniejszych biustów. Wszelkie uwagi na temat rozmiarówki, rozciągliwości,
porównania z innymi modelami są mile widziane.

Uwaga! W TYTULE podajemy NAZWE MODELU - bez względu na to, czy opisujemy
model, który już nosimy, czy pytamy o jakiś, który dopiero planujemy kupić.

Stary wątek jest zarchiwizowany, więc zdecydowałam się założyć nowy.
Edytor zaawansowany
  • kasia_j 02.03.11, 11:03
    Biustonosz usztywniany, plung w kolorze beżu. Uszyty z satyny o delikatnym połysku. Zdjęcia można zobaczyć na Balkonetce. Na tych zdjęciach obszycie misek bardziej się błyszczy, ale w rzeczywistości to tak nie wygląda.

Ja 62 cm pod biustem ciasno, luźno 64 cm. W biuście 79 cm. Biust nie jędrny, po dwóch karmieniach.

Obwód w spoczynku 58 cm max naciągnięty 69 cm. Szerokość fiszbin 13 cm.
    Biustonosz jest bardzo dobrze wykonany, obwód dobrze pracuje, lepiej niż w Masqerada Maia i jest ścisły. Biustonosz noszę zapięty na środkowej haftce i trzyma.

Miski dodatkowo mają w kładki typu push-up, które można wyjąć. Ramiączka regulowane do połowy, ale o dziwo nie są za długie i nie wymagają skracania. W większości biustonoszy przy tego typu ramiączkach muszę je skracać, tu nie ma takiej potrzeby.

Miski mają trzy pionowe cięcia po zewnętrznej stronie biustonosza, które sięgają do połowy wysokości miseczki. Na mostku i ramiączkach malutkie kokardki. Kolor jest tak jasny, że zlewa się ze skórą. Biustonosz jest wysoko zabudowany od strony pachy, wyżej niż, Effuniaki, ale mi to bardzo odpowiada. Dobrze zbiera z boków, ale nie robi aż takiej dolinki jak Effuniaki. Mi jednak kształt i zebranie odpowiada. Wolę, gdy biustonosz bardziej wysuwa do przodu mój mały biust niż robi dolinkę.

Zakochałam się w tym biustonoszu od pierwszego założenia. Jedyny mankament, jaki widzę to to, że wkładki do misek nie mają wydzielonego miejsca i mogą przesuwać się po całej misce w górę i w dół.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.