Dodaj do ulubionych

bezfiszbinowe usztywniane do karmienia

10.02.12, 20:09
Witajcie dziewczyny,

bardzo Was prosze o opinie w kwestii doboru biustonosza do karmienia.
Ze wzgledu na maly biust chcialabym sprawic sobie usztywniany stanik do karmienia.
Myslalam o Royce heather www.lovemum.pl/products/biustonosz-royce-heather-padded albo takim Hotmilku www.lovemum.pl/products/biustonosz-hotmilk-iredescent
Jak myslicie czy stanik usztywniany sprawdzi sie przy karmieniu czy jednak lepiej wybrac cos miekkiego?
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 13.02.12, 19:54
    A karmisz juz czy jeszcze w ciazy jestes?
    U mnie usztywniane staniki nie sprawdzilyby sie przez pierwsze zdaje sie 4-5 miesiecy, bo mialam szybki i latwy wyplyw mleka i to usztywnienie ciagneloby mleko jak gabka:-/ Nosilam Freya Dotty, bo material byl szybkoschnacy. Po tych 4-5 miesiacach lakacja sie ustabilizowala, wiec zaczelam nosic zwykle staniki (plunge) z fiszbinami, bez przerabiania ich na karmniki. IMO najlepiej sie karmi w plungach Effuniak.
  • 17.03.15, 19:58
    Usztywniane są świetne i pozwalają ukryć asymetrię między karmieniami oraz nie odznaczają się pod nimi wkładki laktacyjne.
    Bardzo spodobały mi się Hotmilki. Sama nosiłam te: www.lovemum.pl/search/simple/word/necessity Bardzo wygodne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.