Dodaj do ulubionych

Polscy producenci bielizny-jakieś nowe odkrycia?

14.08.12, 14:48
Hej dziewczyny!
Zastanawiam się czy macie może jakieś nowe odkrycia w zakresie polskich producentów bielizny?Bo czytam Was od dłuższego czasu i jest grupa, która przewija się notorycznie, np. Ewa Michalak. Absolutnie tego nie krytykuję, zastanawiam się po prostu czy może ktoś nosi jakieś nowe i może się pochwali:)
Edytor zaawansowany
  • 14.08.12, 17:20
    Najnowszą marką na polskim rynku z bardzo ciekawą ofertą dla małobiuściastych jest zdecydowanie Onlyher.

Zdjęcia nabiustne można zobaczyć na Balkonetce.

• 15.08.12, 18:01
    A czy jest coś z węższymi fiszbinami? Tak jak Ewa tylko może tańsiejsze:) Bo mnie się podobają z jakiegoś powodu te jej droższe modele a jak biegnę szukać promocji i przecen to nie ma moich rozmiarów już:(
    --
    Kocham małomiseczkowce:)
  • 16.08.12, 10:24
    A czy ktoś zna markę Agio Milano i może o niej coś powiedzieć? Przez przypadek trafiłam na ich fejsa www.facebook.com/AgioMilano. Myślę czy nie zamówić jednego z Magic upów, są z wypełnieniem żelowym. Co myślicie?
  • 16.08.12, 11:03
    Na Small Cup jest notka na temat tej firmy:

smallcup.blox.pl/2012/08/Agio-w-szczegolach.html
  • 16.08.12, 16:41
    terpsychora07 napisała:

> A czy ktoś zna markę Agio Milano i może o niej coś powiedzieć? Przez przypadek trafiłam na > ich fejsa rel="nofollow">www.facebook.com/AgioMilano. Myślę czy nie zamówić jednego z > Magic upów, są z wypełnieniem żelowym. Co
    > myślicie?

Tak no, totalnym "przypadkiem" i "myślę czy nie zamówić".
    To drugi post z tego nicka.
    Pierwszy brzmiał:
    terpsychora07 napisała:

> Co do push upów, no tak temat bardzo kontrowersyjny, ale warto pamiętać, że są takie,
    > które mają wyjmowane wkładki. Ja mam
    > ten rel="nofollow">www.sklep.agiomilano.com/push-up-db993-p-297.html i sobie chwalę.
    > Dość ładnie zbiera, a jeśli chodzi o jakość
    > to też póki co nie narzekam, choć mam go mniej więcej z pół roku.

Drogie Agio! Naprawdę myślicie, że tutaj siedzą same kretynki, które łykną nawet tak ewidentną szeptankę? Resztę akcji też widać gołym okiem.

Tutaj naprawdę można więcej zyskać, występując uczciwie, z odkrytą przyłbicą i traktując potencjalne klientki poważnie.

--
    Nietypowa zakładka do książek - stanikomaniacka :)

Sztuczny świat
  • 17.08.12, 09:09
    Po takich postach każda informacja na temat Agio - nawet jeśli będzie pochodzić od prawdziwej i zadowolonej forumki - będzie traktowana przeze mnie i pewnie nie tylko przeze mnie z dużą dozą nieufności. Strzał we własną stopę jak się patrzy...
  • 05.08.16, 21:27
    oj w takim mogę z pewnością polecić Ci markę Mewy, która tak naprawdę działa na rynku od dłuższego czasu,ale dopiero niedawno odkryłam ją przypadkiem i jestem z tego faktu bardzo zadowolona :) mają spory wybór produktów i jako producenci bielizny dbają przede wszystkim o jakość! Co najważniejsze w ich produktach czuje się wyjątkowo seksownie i komfortowo ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.