Dodaj do ulubionych

18 lat i deska

20.02.14, 06:56
Witam! Mam małe A, biustu prawie nie widać, nie jest to dosłowna deska ale ledwo wystaje, aby sutki sterczą :/ Inne dziewczyny w klasie mają w miarę duże albo duże biusty, nawet niższe ode mnie mają o wiele większy biust -,- Chciałabym żeby mój był większy, nie jakieś cyce-donice, tylko taki B na przykład, żeby jak założe bluzke z dekoltem było widać że coś mam, a nie deseczka jak u faceta D: Nawet mam problem z kupnem stroju kąpielowego. Jest jakaś szansa że biust jeszcze mi urośnie? Są jakieś naturalne sposoby na powiększenie go?
Edytor zaawansowany
  • raz23.pl 03.03.14, 14:09
    Sprawdź to: olej.raz23.pl/olej-z-czarnuszki/czarnuszka-lek-na-wszelkie-dolegliwosci/

Może uda Ci się potwierdzić taką metodę... Spróbuj
  • 3kontakt 11.07.14, 10:02
    Jeśli jeszcze się interesujesz powiększeniem piersi to ponoć bardzo pomocny w tym temacie noże być discorea batatas, roślina którą uprawiam i wykorzystuje jako anabolik sterydowy, lecz w moim przypadku to nie na biust, tylko leczniczo, w całkiem innym celu ,bo jestem facetem i duże cycuszki mi nie potrzebne. Wyciąg z tej rośliny należy natomiast wcierać i ponoć na powiększenie działa. Jeszcze jest takie coś jak kozieradka, lecz wewnętrznie i ma mały minus, bowiem zmienia zapach potu na kozi. Powodzenia.
    --
    (`
  • nikkagaa 08.07.15, 22:28
    3kontakt, czy możesz napisać coś więcej o tej metodzie? Google poprawia mi na "dioscorea batatas" - chyba o to chodzi i nie ma nic co dotyczy biustu :( Wiem, że jesteś mężczyzną, ale jak o u Ciebie działa? Czy to bezpieczne i naturalne? O kozieradce słyszałam, ale jej zapach mnie odstrasza. No chyba, że jakoś w kapsułkach czy coś.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.