Dodaj do ulubionych

problem ze stanikiem

13.10.14, 17:50
Witam. Piszę tu ponieważ już nie wiem jak znaleźć rozwiązanie na mój problem. Ostatnio kupiłam nowy stanik, który był wygodny na początku,ale właściwie tylko przez dzień użytkowania go. Na następny dzień już nie trzymał za dobrze. Zawsze mam taki problem, że tyłu w sumie jakiś bardzo luźny nie jest i czuć go na plecach, ale z przodu nie trzyma. Wszystkie staniki jakie do tej pory miałam to były dobre bardzo krótko.
Edytor zaawansowany
  • 16.10.14, 19:13
    Hmmm...wydaje mi sie ze poprostu źle dobralas rozmiar stanika. Jesli odstaje ci od ciała złączenie miseczek to wybierz o rozmiar wieksza miseczke.
  • 16.10.14, 19:17
    No chyba że jeszcze tył leci ci do góry (obw nie jest w rownej prostej linii) to obw masz za duży.
  • 19.10.14, 23:22
    hm dla mnie to zazwyczaj ciężko jest znaleźć stanik, bo z rozmiarów sieciowych obwody są zazwyczaj za luźne. No ale nie raz trafi mi się coś co jest dosyć w miarę. Zastanawiam się też czy to, że mam nadmierną kifozę piersiową może mieć jakiś wpływ na to, że stanik nie trzyma jak należy. Mam trochę kręgosłup skrzywiony, ale nie wiem czy to mogłoby aż tak przeszkadzać w życiu codziennym.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.