Dodaj do ulubionych

Pomocy - Gdzie naprawdę małe staniki w Warszawie?

31.03.15, 11:04
Poszukuję stanika 60 B (opcjonalnie małe 65A), stacjonarnie w Warszawie (nie kupie on-line, bez mierzenia). Ew. na trasie Warszawa - Pułtusk
Na pewno taki rozmiar, na pewno C/D jest za duże (sprawdzane wielokrotnie, na wielu firmach/ modelach staników).
Czy w ogóle ktokolwiek robi takie? On-line czy w katalogach 60 istnieje od D, sporadycznie od C
--
Nasze bliźniaki mają...
Konstanty ma już...;)
Nasze zdjęcia ;) Foto Kostek :) blog "starszaków";) blog młodszego ;)
Edytor zaawansowany
  • 31.03.15, 22:36
    agnieszka_i_dzieci napisała:

> Poszukuję stanika 60 B (opcjonalnie małe 65A), stacjonarnie w Warszawie (nie ku
    > pie on-line, bez mierzenia).

Jeżeli zamawiasz przez internet, masz prawo przymierzyć w domu, to co nie pasuje odesłać - zgodnie z prawem masz 10 dni na odesłanie. Wiele lobbystek tak zaczynało. Jak trafiłam na lobby, to mój rozmiar był najbliżej 120 km ode mnie. W zalando na zwrot nieużywanego towaru masz nawet 100 dni na zwrot i w rozmiarze 65a ponad 40 modeli. W intymnej też widzę, że mają 65A, ale znowu - przez internet.

Ew. na trasie Warszawa - Pułtusk
    > Na pewno taki rozmiar, na pewno C/D jest za duże (sprawdzane wielokrotnie, na w
    > ielu firmach/ modelach staników).
    > Czy w ogóle ktokolwiek robi takie? On-line czy w katalogach 60 istnieje od D, s
    > poradycznie od C

W dopasowanej masz np. 9 staników w rozmiarze 65b, warto przymierzyć, coś może pasować. A model Audelle FIore super leży w tych okolicach rozmiarowych.

Rozmiar 65A ma w swojej ofercie brytyjski M&S, więc może warto zajrzeć do polskiego.

Ponadto firma Change ma rozmiarowkę od 65A, z tego, co wiem mają sklep firmowy w Łodzi, ale w Warszawie współpracują z paroma sklepami - można przejrzeć ich ofertę, jak nie mają zapytać czy nie spowadzą Twojego rozmiaru.
    Firma Key w serii Teen z tego co pamiętam szyje od rozmiaru 65AA, można zerknąć na ich stronie czy nie mają sklepu w Warszawie. Niestety, nie widziałam ich na żywym człowieku... Wiem, że kosztują koło 30 zł, więc można zaryzykować i przez internet. Tylko z tego, co się orientuję, one są usztywniane, ale bez fiszbin. Stylistyka dla mnie ok.

Atlantic z tego co widzę zaczyna rozmiarówkę od 65A, na stronie mają 3 modele, ale w 65B już spory wybór. Może coś ma szansę leżeć. W Blue City widziałam ich salon firmowy, warto podejść i popytać, może sprowadzają na zamówienie.
  • 31.03.15, 23:21
    Dzięki.
    Niestety z doświadczeń wiem, że 65 w większości będzie za duże. Mogę zamówić i zwrócić, ale to za każdym razem płacenie bez sensu kosztów wysyłki.
    I już widzę jaki błąd zrobiłam w poprzednim poście ;) - nie napisałam, że chciałabym stanik miękki, ew. pół miękki.
    Taki wiesz - delikatna koroneczka z fiszbinką ;)
    --
    Nasze bliźniaki mają...
    Konstanty ma już...;)
    Nasze zdjęcia ;) Foto Kostek :) blog "starszaków";) blog młodszego ;)
  • 01.04.15, 23:59
    Mogę zamówić i
    > zwrócić, ale to za każdym razem płacenie bez sensu kosztów wysyłki.

Jezdzenie po miescie to tez kasa. I stracony czas.

Ewa Michalak ma miekkusy na fiszbinach na zamowienie, one sa bardzo bardzo si.
    No i jak rozciagniesz definicje Warszawy i peryferii, to moze dociagniesz do Lodzi. ;)
    --
    Come and complain
  • 07.04.15, 21:55
    Onlyher robi 60B, jest też model półusztywniany - Amaretto:

www.onlyher.pl/products/226/p/931/search//?&Rozmiar=120&Dost=100&
    Dopasowana ma staniki Onlyher, może mogą Ci zamówić, jeśli nie chcesz zamawiać online.

--
    The Art of Bra Fitting

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.