Dodaj do ulubionych

stanik ślubny z obniżonym zapięciem?

05.04.15, 15:41
albo cos w tym stylu - dziewczyny potrzebuje porady gdzie skierować szwagierkę. ma 65E, z rozmowy wynikło że musi poszukac stanika dosyc neitypowego bo plecy sukni ślubnej będą koronkowe. Z tym, że nie wiem jak glęboko ta koronka sięgnie. Boki też dosyć wycięte. Ewentualne zdjęcie sukni będzie dopiero w maju po pierwszej przymiarce. Dokąd skierowac dziewczynę w Krakowie lub Warszawie? Albo na jakie modele, firmy ma zwracać uwagę? Chcę jej podpowiedzieć tylko nie wiem co. Pomożecie? Aha, slub 1 sierpnia :)
--
65FF-G to WCALE nie jest wielki biust:)
Edytor zaawansowany
  • 06.04.15, 17:22
    może wystarczy obnizacz zapięcia?
    www.bravissimo.com/products/lingerie/bra-accessories/low-back-converter-clips-dplus/nude/nt02nu/?level=1
    --
    Czy naprawdę warto wydawać środki, których się nie ma, na kupowanie tego, czego tak naprawdę się nie potrzebuje, tylko po to, żeby zaimponować tym, których się nie lubi?
    zasłyszane

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.