Dodaj do ulubionych

wszystko jest za wąskie :(

26.06.15, 10:23
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda... dziewczyny na balkonetce już dały za wygraną ;)

Wszystkie biustonosze mają na mnie za wąskie fiszbiny. Oraz za wysoki/ciasny mostek.
Noszę zwykle 65d, w niktórych 65c. Czasem 70c

Próbowałam (bez sukcesu):
lepel victoria 65c (mostek mnie zabijał)
chantelle 65d (1 cm na piersi)
audelle iris (nie ten krój)
juna 65d (nie podobało mi się jak lezy pod bluzką)
superboost lace 70c (nie nosiłam, tylko przymierzałam, więc nie wiem jak fiszbiny, ale problem jak wyżej)
audelle lucille 70c (2 cm na piersi)
maddie 65d, za duże miski, nie brałam mniejszej, bo byłabym węższa...
marcie 65d, ciasno ze wszystkich stron
fauve emanuellle 65d, wiatr w miskach
neve 65d, nie nosiłam, więc nie wiem jak fiszbiny, ale ciut odstawały, a mniejszego rozmiaru nie ma...
deco, mega odstawały
effuniak margot 65c, z przedłużką, ale ściśnieta, ledwo, ledwo daje radę nie wjeżdżać na pierś.

Jakieś pomysły?
Edytor zaawansowany
  • 29.06.15, 22:35
    Onlyher?

--
    Stanikomania!
    Stanikomaniaczki na Facebooku
  • 11.09.15, 14:59
    Ja osobiście kupiłam sobie Anabel Arto. Jest to nowa marka, która w swojej ofercie ma modele na małe biusty. Fajne konstrukcje, spory wybór. Polecam :)
  • 16.09.15, 16:31
    Mam ten sam problem, po prostu rozciągam fiszbiny. Niektóre wystarczy pare sekund, inne pare minut, ale działa zawsze i bez problemu.
  • 18.09.15, 22:08
    Odkad zmienilam rozmiar na 32D (z 32DD) tez nagle wszystko ma za waskie fiszbiny :( Najbardziej mi szkoda halfow Fauve I miekkiego halfa Frei.

Tak jak juz Kasica pisala sprobuj Onlyherkow. Poza tym jeszcze usztywniane halfy Frei, no i gdyby udalo Ci sie gdzies upolowac to Discover Mademoiselle (jedne z najlepszych malobiusciastych stanikow ever). Niektore wypadaja dosc scisle, wiec pewnie lepsze by bylo 70C.
    A no i jeszcze Huit, niestety dosc drogi i trudno dostepny.

--
    The Art of Bra Fitting

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.