Dodaj do ulubionych

całe życie 2 cytrynki i zły stanik-help

09.07.18, 20:29
Witam,błagam o pomoc- jaki stanik powinnam nosic ?(do tej pory zawsze 70A lub 75A i zawsze push up i zawsze...nie podobał mi się efekt-wszystko wydawało się i tak za duże,za luźne a moje mizerne cytrynki za małe w tym wszystkim). moje wymiary: pod biustem równo 70cm a w biuście niestety tylko 78cm). proszę,bardzo proszę o pomoc
Edytor zaawansowany
  • aneccka.4 09.07.18, 20:33
    ps. mam jeszcze jeden odwieczny problem- czasami znajduje rozmiarówkę np.34A czy np.36B (czyli jake to rozmiary?? jak to rozumieć ina to patrzeć? czy 70A to będzie 36A? czy nie?)
    nie śmiejcie się proszę bo ja naprawdę od zawsze mam z tym problem a bardzo chciałabym wiedzieć i nie mieć już tego problemu. bardzo proszę o odp.
    aneccka.4 napisała:

> Witam,błagam o pomoc- jaki stanik powinnam nosic ?(do tej pory zawsze 70A lub 7
    > 5A i zawsze push up i zawsze...nie podobał mi się efekt-wszystko wydawało się i
    > tak za duże,za luźne a moje mizerne cytrynki za małe w tym wszystkim). moje wy
    > miary: pod biustem równo 70cm a w biuście niestety tylko 78cm). proszę,bardzo p
    > roszę o pomoc

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.