Gazeta.pl   Forum   Prywatne   Kobieta   Lobbystki   Lobby Małobiuściastych :)   Cleo Broo...

Cleo Brooke Balconnet- momentami odstająca koronka

Autor: simbadwa 24.11.09, 00:14
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
Dziś kupiłam mój pierwszy dopasowany biustnonosz Cleo Brooke Balconnet w rozmiarze 28 E (60E). Nie mam żadnego porównania, bo jestem dopiero początkująca. Fiszbiny okalają całą pierś, stanik ładnie unosi biust i go zbiera, ale jest jedna wada miejscami odstaje górna siateczka podczas poruszania rękoma itp. czy tak może być, czy powinna zawsze i w każdej sytuacji przylegać?
Moje wymiary to pod biustem 74, a w biuście 87/88.
Planuję zakup jeszcze jednego biustonosza. Idealnie pasował mi Panache Harmony w rozmiarze 28E(60E), ale chciałabym coś bardziej wyciętego i przybliżającego piersi, by siateczka nie wystawała(najlepiej w ogule bez niej). Zatem zmierzyłam Tiffany Plunge 30D (65D), ale nie unosił zbytnio mojego biustu i obwód był zbyt rozciągliwy. Może znacie jakiś model, który by mi pasował. Myślę by zamówić Pour Moi Opium, ale nie mam pojęcia jaki rozmiar brać.
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie (1-100)
przejdź do: 1-100 101-109
(101-109)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.