Dodaj do ulubionych

częsci i akcesoria motocyklowe - Gdzie kupic ?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.13, 12:51
Witam, znacie może jakiś dobry z takimi elementami ?
Potrzebuje niektórych częsci mogą być używane albo nowe bez różnicy byle by było dobre ;)
Polecicie coś ?
Okolice województwa zachodniopomorskiego najlepiej ;)
Edytor zaawansowany
  • pablo-se 08.04.13, 13:41
    Z pewnością było by chłopakom łatwiej gdybyś podał do jakiego motocykla potrzebujesz a wówczas może ktoś będzie znał kto ma motocykl na części. Jeśli ktoś ma coś do zaoferowania to w 80% przypadków wystawiają się na allegro.
  • Gość: ścigacz IP: *.play-internet.pl 09.04.13, 12:33
    jeśli uzywane do na lokalnych ogłoszeniach wpisujesz województwo i wyświetla się wszystko.
  • Gość: 09099 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.13, 13:15
    Na netbiker.pl mysle ze dostaniesz, tam mozesz zobaczyc czy dostaniesz do swojego ;)
    Pozdrawiam.
  • madej77 26.04.13, 13:22
    Zgadzam się z Tobą. Pomimo, iż pytanie było o Zachodnie Pomorze to za pośrednictwem sklepu Netbiker.pl części otrzymasz pocztą. Muszę przyznać, że jest to jeden z lepszych sklepów motocyklowych z jakimi do tej pory się zetknąłem.
  • Gość: Waldek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.13, 14:49
    popieram. bardzo mądry i trafiony tekst.
    sklep wart uwagi, żadnych problemów z transakcjami.
  • Gość: Karol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.13, 13:49
    Dla posiadaczy Suzuki GS 500 wydaje się być dobrym sklepem. Widzę, że spory wybór asortymentu. Sam posiadam ten model i zastanawiam się nad zmianą zawieszenia.
  • kromerek17 10.07.13, 14:42
    Znajdziesz tam wszystkie części też mam ten sam motor i się ostatnio zaczął psuć i zamawiałem z tej stronki. Paczka doszła szybko też teraz już działa jak należy, także w razie jakiś prac przy motorze to ten sklep jest bardzo pomocny. Części pasują jak ulał.
  • tadeusz.n1982 21.08.13, 12:37
    Sam mam ten motor, miażdży.
    W tym sklepie jednak zakupów nie robiłem ale ceny wyglądają ok.
  • borysiowy 22.08.13, 08:18
    Części motocyklowe jakie tylko sobie zapragniesz.

--
    Zapraszamy na obóz artystyczny
    Ciekawe i niedrogie grzejniki
    Kotły gazowe - urozmaicona paleta w atrakcyjnych cenach.
  • Gość: potek IP: *.tktelekom.pl 23.08.13, 22:40
    czysta reklama sklepu Netbiker.pl :)))
  • karcia0311 28.08.13, 09:30
    Nigdy nie słyszałam o tym sklepie, ale muszę przyznać, że przypadł mi do gustu. W związku ze sprzedażą także używanych części są niższe ceny niż w innych sklepach.
  • Gość: Malka IP: 178.239.10.* 01.02.14, 19:26
    Akcesoria motocyklowe kupuję na motorabat.pl . Mają tam najniższe ceny, to taki internetowy outlet.
  • Gość: szybki IP: *.static.chello.pl 08.05.14, 14:30
    Ja polecam sklep MOTO-MEDYK to do nich mail motomedyk@interia.pl
    mają wszystkie części w dobrych cenach . nie raz korzystałem i polecam
  • Gość: eryk IP: *.jmdi.pl 06.04.14, 22:59
    Na pewno na Twoim miejscu zajrzałbym jeszcze do tej wyszukiwarki www.fota.pl/oferta/akcje_marketingowe/oferta_wyprzedazowa/ Ja nie raz trafiłem tutaj na prawdziwe perełki.
  • Gość: yamaha IP: *.doplaty.gov.pl 09.04.14, 10:10
    Sprzedam osłonę na chłodnicę do Yamaha XJR 1300. Stal nierdzewka, orginalna, mocno podnosi estetykę moto. Taniocha - 50 zł plus wysyłka, tel. 886 781 065
  • Gość: stasiek IP: *.static.chello.pl 08.05.14, 14:35
    Jeśli szukasz nowych części to napewno w sklepie MOTO-MEDYK znajdziesz co potrzebujesz
    Ja pisałem na maila i podawali mi ofertę cenową motomedyk@interia.pl.
  • Gość: Mirek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.05.17, 15:29
    ja mogę Ci polecić sklep internetowy firmy motolegend www.motolegend.pl
  • langer 15.06.17, 21:42
    Największy wybór wszelkich części w atrakcyjnych cenach masz tu: www.smugi.pl/
  • alergiczna 31.05.18, 22:49
    Jeżeli chodzi o akcesoria i ciuchy na motocykl to koniecznie wpadnijcie tutaj www.metalroute.pl/pol_m_Ciuchy-motocyklowe_Kurtki-motocyklowe-301.html - ja kupowałam i chromowane gmole i kurtki, oba zakupy udane.
  • lisydwa02 31.10.18, 15:08
    Ostatnio również szukałem sklepu z częściami i natrafiłem na sklep czescidomotocykli.pl/ z bogatym asortymentem i korzystynymi cenami. Dostawa przyszła bardzo szybko.
  • gantel 05.12.18, 21:00
    w kontekście części warto wspomnieć o Gmoto.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.