Dodaj do ulubionych

Ku przestrodze -Motocykle Zator

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.16, 08:59
Witam.Chciałbym wszystkich poinformować o komisie motocyklowo-samochodowym w miejscowości Zator. Byłem w ostatnią niedzielę w tej miejscowości w parku rozrywki z rodziną.Po południu wracając wstąpilismy do komisu, w celu oglądnięcia kilku motorków.Co prawda telefonicznie umawiałem się na 15, ale przyjechalśmy na 16.To co zobaczyłem na zewnątrz, mnie przeraziło.Na autolawecie przed budynkiem były dwa samochody . Na pewno to było audi, chyba a4 a drugi to był jakiś starszy samochód,chyba fiat.Ale nie o to chodzi.Autka miały pootwierane drzwi. W audi siedział młody chłopak z komputerem i wołał do faceta który siedział w tym drugim aucie ile ma być, no k...a na ile mam zrobić ten pieprzony licznik .Gdy nas zobaczli, od razu do nas doskoczyli, co tu robimy,że zamknięte że dowidzenia.Motocykla żadnego nie zobaczyłem,ale teraz chyba już nie chcę...
Edytor zaawansowany
  • 28.04.16, 12:19
    Niedługo to się na zawsze skończy.
    Niemcy wymyślili tzw."tacho-spion".
    Technika oparta na ultradźwiękach i specjalnym software umożliwia sprawdzenie stopnia rzeczywistego zużycia silnika bez jego rozbierania.
    Brzmi jak bajka?
    Może ale jest to fakt.
    Więc niedlugo wspomniane przez Ciebie sytuacje będą miały coraz rzadziej miejsce. Wystarczy wypożyczyć auto na jazde próbną i sprawdzić je w takim warsztacie.
    Zainteresowani mogą znaleźć opis urządzenia i testy w necie.
  • Gość: Marcinek IP: *.183.72.215.umts.static.t-mobile.pl 11.03.17, 12:25
    To gołym okiem widać wszystkie auta 160 albo 140 tys.Np audi diesel średnio 16 tysi na rok..he,he,he,ale wałek.
  • Gość: Sławek IP: 217.153.136.* 03.05.17, 13:41
    Byłem tam wczoraj,oglądać motocykle.Szkoda słów,pordzewiałe,dosłownie kapiące olejem,same trupy a na licznikach po 15 tysięcy przebiegu.Tym człowiekiem powinny się chyba zająć odpowiednie organy.
  • Gość: Kris IP: 217.153.136.* 09.09.17, 17:29
    Ludzie przecież to "pan"nic nie malowane.On już jest znany na wszystkich forach motoryzacyjnych.Tylko miejscowości zmienia,była Płaza,Wygiełzów, itd,itd.Omijać szerokim łukiem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.