Dodaj do ulubionych

Dwukołowe ciekawostki

18.11.16, 12:27
Cześć, widziałem ostatnio w filmie coś co poruszało się jak skuter, przypominało skuter...ale nie było skuterem. Jestem aż tak bardzo nie na czasie, że nie kojarzę nowinek technicznych?
Edytor zaawansowany
  • 18.11.16, 22:23
    a chcesz się dowiedzieć czy tak chrzanisz dla samego marnotrawstwa czasu i cierpliwości? bo jak tak, to jakieś szczegóły by się przydały....
  • 19.11.16, 14:30
    Może Honda ST1300 Pan European.
    Z daleka przypomina skuter, niestety.
    :)
  • 20.11.16, 15:48
    te z napedem elektrycznym co wygladaja jak polaczenie skutera z motorem i rowerem w jednym może rzuciły ci sie w oczy ;) moj facet cos takiego non stop przeglada z daleka rzeczywiscie wyglada jak skuter
  • 22.11.16, 12:33
    ja wiem ale nie pamiętam nazwy, jak podpytam syna to napiszę! te skubańce do 45 na godz się rozpędzają, jęczy że chce to chyba trzeba będzie kupić :P

--
    kot kota kotem pogania
  • 21.11.16, 20:57
    Powiem szczerze, że raczej to wyglądało jak hulajnoga wręcz... przeszperałem trochę googla no i nadal nie wiem.
  • 25.11.16, 15:33
    takie 3w1 ale było male, duże? z pedałami, czy czysto napędzane jakimś prądem bez dodatkowych opcji? Bo może jednak to nie to :P
  • 27.11.16, 14:34
    Elektryczne na pewno, bo baku żadnego nie było. Ale musze przyznać że jechało szybko, myślał człowiek że te elektryczne wypierdki to można na piechotę wyprzedzić, a to naprawdę porządnie dawało.
  • 20.01.17, 16:23
    czesc
  • 25.01.17, 17:15
    czesc

--
    ......kiedyś coś tu napiszę.......
  • 07.02.17, 07:07
    MARS Szczecin - Motocyklowa Szkoła Nauki Jazdy
    Szkolimy MOTOCYKLISTÓW i MOTOROWERZYSTÓW !!!
    Jako jedna z nielicznych szkół w Szczecinie prowadzimy kursy na kategorię AM
    Nasi kursanci zdają egzamin państwowy na tym samym pojeździe, którym uczyli się jeździć ( podstawiamy nasze motocykle na egzamin w WORD Szczecin) dodatkowo w egzaminie uczestniczy instruktor, który wspiera kursanta mentalnie i duchowo co eliminuje „stres egzaminacyjny”

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.