31.01.17, 18:47
Witam. Jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku pielęgniarstwo. Piszę pracę magisterską na temat Badań profilaktycznych i przesiewowych. Zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety która zbliży mnie do obrony pracy. Ankieta jest w pełni anonimowa. Z góry dziękuję za wypełnienie.

Potrzebuję męskiego udziału w ankiecie;)

docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8q5Fru-Wk2wH5On68jIuEqyWkAfTbhaxH0wWB8rvuLyM9mA/viewform
Edytor zaawansowany
  • 07.02.17, 07:07
    MARS Szczecin - Motocyklowa Szkoła Nauki Jazdy
    Szkolimy MOTOCYKLISTÓW i MOTOROWERZYSTÓW !!!
    Jako jedna z nielicznych szkół w Szczecinie prowadzimy kursy na kategorię AM
    Nasi kursanci zdają egzamin państwowy na tym samym pojeździe, którym uczyli się jeździć ( podstawiamy nasze motocykle na egzamin w WORD Szczecin) dodatkowo w egzaminie uczestniczy instruktor, który wspiera kursanta mentalnie i duchowo co eliminuje „stres egzaminacyjny”

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.