Dodaj do ulubionych

Specjalistyczne narzędzia do napraw jednośladów?

08.06.17, 19:32
Zamierzam otworzyć własny warsztat, ale specjalizujący się tylko i wyłącznie w naprawach jednośladów jak motocykle i rowery. Zwłaszcza starszego typu włącznie z centrowaniem kół. Szukam odpowiednich narzędzi i na co zwrócić uwagę i gdzie kupić. Pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
 • stokrotka_beauty 15.06.17, 19:54
  Cześć! Widziałam ten temat kilka dni temu, a że pracuję na kasie w hurtowni sprzedającej rowery, to często widze jak chłopaki na zapleczu skladają poszczególne modele. zapytalam ich przy okazji z czego korzystają i mówią, że klucze są od producenta bodajże Unior. powiedzieli też, że z do własnej działalności tego typu będę jak najbardziej wskazane. mam nadzieje, że pomogłam. Pozdrawiam.

  --
  [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jw6f5024p.png[/img][/url]
 • langer 15.06.17, 21:31
  Na początek wystarczy inwestycji w postaci narzędzi / przyrządów/ lokali za kilkaset tys. złotych. Zacznij od wynajęcia/zakupu lokalu z pozwoleniem na działalność tego typu, zakupu podnośnika - platformy o nośności ok. 350 kg, fachowej literatury, samochodu dostawczego, kompresora o poj. min. 50 l, zestawu narzędzi pneumatycznych, oświetlenia ogólnego i punktowego, profesjonalnych zestawów kluczy, śrubokrętów, imbusów, wiertarki stołowej i ręcznej, szlifierki, spawarki, sciągaczy do łożysk, narzędzi do montażu łożysk, prasy hydraulicznej (najlepiej 12T), ściągaczy do magneta, beczek i misek do zlewania zużytego oleju, szczelinomierzy, pojemników na odpady firmowe, różne dla różnego rodzaju odpadów, komputera, drukarki, oprogramowania do obsługi serwisowej. Nie zapomnij o milionie formalności, jakich musisz dopełnić zanim zaprosisz pierwszego klienta. Zgłoś działalność do Urzędu Miasta / CEIDG, US, ZUS. Podpisz umowy na odbiory komunalnych śmieci , nawet jeśli ich nie wytwarzasz, na odbiory odpadów firmowych, w tym niebezpiecznych jak zużyte oleje, płyny itd. Zawrzyj umowy z biurem rachunkowym, z firmą od rozliczeń dot. wykorzystania środowiska i raportowania do Urzędu Marszałkowskiego. Tyle na początek. Gdy już zasłużysz sobie na renomę i opinię o wysokiej jakości świadczonych przez siebie usług, możesz zacząć inwestować w rozwój swojej firmy. Na kokosy nie licz.
 • jacko3222121 18.06.17, 23:43
  zajżyj na stronę firmy Unior. Mają szeroki wybór asortymentu z tej branży w dobrych cenach. powodzenia i pozdro!
 • mirek334211 23.06.17, 00:26
  Oglądałem ostatnio u szwagra zestaw kluczy nasadowych z końcówkami i musze powiedzieć, że całkiem nie źle to wygląda. Też looknąłem na stronkę tego Uniora i nie zdążyłem wszystkiego przejrzeć, bo mają tego od holery. teraz tylko czekam jak szef da mi zaległą wypłatę za nadgodziny i zrobię sobie taki mały luksus. Czemu szwagier ma być lepszy ode mnie;).
 • klara321123 30.06.17, 00:20
  Mój mąż w warsztacie też posiada narzedzia Uniora i także innych firm. Ogólnie chwali. Zawsze powtarza, że dobra jakośc jest w dobrej cenie i nie ma tu ryzyka.
 • trex344 15.11.17, 23:37
  ja trochę naprawiam na boku dla siebie i znajomych i nie posiadam zbyt dużo narzędzi tylko te najbardziej istotne i są to jeszcze narzędzia po tacie, czyli z czasu PRL i dokupiłem kilka nowych, głównie Uniora, bo mają tzw narzędzia dedykowane, co mi bardzo odpowiadało. mogę powiedzieć pozytywnie, że ogółem te wszystkie narzędzia się sprawdzaja, a jak ktoś byłby zainteresowany Uniorem, to warto je zakupić. Trwałe i solidne.
 • lucjanowak 14.12.17, 13:05
  Mój mąż też do naprawy mojego roweru i nie tylko z Uniora korzysta. Już nie wiem jak to narzędzie się nazywa, ale firma Unior. To pewne.
 • olekole6545 22.01.18, 21:12
  sporo tu dobrego słyszałem o narzędziach unior do jednośladów, ale jest jedno male ale. nie widziałem w mojej miejscowości w żadnym sklepie narzędzi tej firmy i moje zapytanie jest takie. gdzie można je dostać? mam nadzieję, ze nie tylko prez internet, bo przed zakupem lubię jednak podotykać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka