Dodaj do ulubionych

Yamaha Fz6 S2 BLACK (2007-

10.06.17, 19:40
Witam

Jako, że jestem w fazie lekkiego zauroczenia w/w Yamahą mam nw. pytania do obecnych / byłych posiadaczy chcących podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem, spostrzeżeniami

1. Fz6 s2 na 1 o2o ?
2. Fz6 S2 z Abs czy bez?
3. Wady/zalety ?
4. Jak/gdzie znaleźć zadbany model_ 1 hand
5. Serwis Yamaha czy prywatny

Pozdrawiam

Edytor zaawansowany
  • 19.06.17, 15:45
    Nikt nie użytk uje/ował nie posiada/ał?
  • 19.06.17, 23:42
    Poszukaj w necie w forach Yamahy, tutaj możesz czekać na odpowiedź latami.
    Pozdruffki i LWG.
  • 20.06.17, 16:46
    Tak też zrobię jednak myślałem, że na tym forum też ktoś czasem zagląda ...
    Pzdr.
    LWG.
  • 20.06.17, 21:00
    Osobiscie moge służyć wrażeniami z posiadania Yamahy YZF 1000 R Thunderace, ale to zdaje się nie jest to co Ciebie jara.
    :)
  • 21.06.17, 16:07
    Na pewno w chwili obecnej nie ta pojemność ale o moto zawsze chętnie. Także śmiało.
  • 22.06.17, 23:39
    Thunderace była produkowana do 2002. Literek,trochę niedoceniany, a niesłusznie. To taki sportowy turystyk, szybki i silny, tylko deczko ciężki. 145 koni mówi jednak za siebie, nie wygląda zbyt cherlawo a na dobrych oponach Michelin Pilot Power można spoko wymiatać winkle i niejeden sportowy się zdziwi.
    Do tego jest dosyć tanio do wyrwania, ważne aby nie był powypadkowy.
    W razie dalszych pytań służę odpowiedzią z pierwszej ręki, sporo czasu i km przejeździłem Thunderace.
    Pozdruffki.
  • 23.06.17, 18:17
    Jak się sprawdza w długich trasach ? Jakiś trip po Europie na koncie?
  • 24.06.17, 14:06
    Calkiem dobrze.
    Np.Alzacja, Alpy szwajcarskie, parę przełęczy, Susten, Furka, Riedbergpass, 700 km dziennie żaden kłopot.
    Na zakrętach sprawuje się dobrze, trochę waży, więc to nie gixer np, niemniej jest za to bardzo stabilna i opony spoko dają się zamknąć, zwłaszcza Michelin Pilot.
    Mocy nie brak, nigdy nie miałem jej za mało.
    W wysokich górach rano gaźniki bywają deko zaspane, trzeba pokręcić ale łapie zawsze i potem sama radocha.
  • 26.06.17, 22:52
    Dłuższe trasy to chyba sama esencja.
    Na ten rok już jakieś plany na zagraniczny wypad?

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.