Dodaj do ulubionych

Jaki motocykl 125 ?

04.02.19, 22:03
Tak jak w temacie, szukam jakiegoś fajnego motocykla do 125ccm za rozsądne pieniądze. Co byście mogli polecić?
Edytor zaawansowany
  • mikko99 13.02.19, 12:40
    Ja miałem do wyboru albo Rometa ADV 125 bądź Bartona
    Hyper 125. Oby dwie maszyny miałem okazje prowadzić, trochę potestować i w
    zasadzie powiem szczerze że dużej różnicy jeśli chodzi o wykonanie i komfort
    jazdy nie zauważyłem. Jednak jeśli chodzi o silnik to tu Romet ma przewagę ,
    motocykl świetnie przyspiesza jak na 125. Wiadomo że niestety wiąże się to z
    większym spalaniem, dlatego wybrałem Bartona. Stwierdziłem że nie potrzebuję
    „demona prędkości” ekonomia to ekonomia. Jak by ktoś chciał pooglądać zdjęcia
    Hypera to wrzucam link motormania.com.pl/testy/motocykle/test-barton-hyper-125-mission-impossible/
  • mikko99 15.03.19, 14:14
    Ja też jeździłem na hyperze i zgodzę się z kolegą w 100%.
    Dobre enduro za nie duże pieniądzę. Miałem go w kolorze zielonym, niestety
    mi go ukradli...:( Komuś za bardzo się spodobał. Super sobie radził w terenie,
    wycieczkach po lasach. Wcześniej jeździłem motocyklami z gaźnikiem, a hyper to
    był pierwszy mój motocykl z wtryskiem i już będę wybierał tylko takie maszyny
    które mają wtrysk elektroniczny. Przynajmniej nie będę się musiał zastanawiać czy gaźnik jest dobrze wyregulowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.