Dodaj do ulubionych

CZY TO NORMALNE ? (DUCATI 620 SPORT)

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.05, 15:41
CZY TO NORMALNE, ZE PO 12000 KM WYSIADA SPRZĘGŁO ? MAM DUCATI 620 SPORT (DLA NIEZORIENTOWANYCH - SILNIK TAKI JAK W MONSTRZE), W SERWISIE POWIEDZIELI, ZE OBJAWY WSKAZUJA NA SPRZĘGŁO. GDY JADE NA 5-BIEGU, MAM OK 5000 OBR/MIN. I CHCE GWALTOWNIE PRZYSPIESZYC - MOTOR PRZYSPIESZA ALE NIEROWNO, OBROTY GWALTOWNIE ROSNA ALE MOTOR NIE CIAGNIE, PO CHWILI MALEJA I ZACZYNA CIAGNAC I.T.D. OBJAWY TE NIE NARASTALY STOPNIOWO TYLKO WYSTĄPIŁY NAGLE. NA POCZĄTKU DODATKOWO SILNIK SIĘ CZASEM DŁAWIŁ NA NISKICH OBROTACH, TERAZ JUŻ TEGO NIE ROBI. MOŻE TO BYŁA WINA KIEPSKIEGO PALIWA ?
ODMÓWIONO MI NAPRAWY W RAMACH GWARANCJI BO PODOBNO SPRZĘGŁA ONA NIE OBEJMUJE, TO SAMO BYLO ZE ŚWIECAMI, KTÓRE SIADŁY PO OK 3000 KM, PO WYMIANIE PRZEJECHALEM 10000 KM I JET OK...
CO O TYM MYSLICIE ? ILE WAM WYTRZYMAŁO SPRZĘGŁO ?
Edytor zaawansowany
  • 11.06.05, 15:45
    Czy to normalne zeby walic posta TAKIMI DUZYMI LITERAMI ??
    Caps lock ci sie zaciął ??

--
    ...:::ryndzyndzynzdyn:::...
  • 12.06.05, 07:09
    Po pierwsze. Wyłącz CAPSA ! Pisz malymi literami

Mi w Monsterze po około 14 tys padło sprzegło. Konkretnie pompka od sprzegla
    (taki maly badziew przy silniku z lewej strony). Stałem na wrzuconym biegu na
    światlach, trzymalem wcisniete sprzeglo. Nagle klamaka sprzegla
    jakby "straciła opór". "Wpadła" do końca. Sprzegło nadal dzialalo, ale bardzo
    lekko chodzilo. Ucieszylem sie nawet, bo pomyslalem ze w koncu łapa przestanie
    boleć :)
    Pognałem prosto do serwisu. Na miejscu mi zrobili tzn wymienili pompkę w ramach
    gwarancji oczywiscie. W ramach gwarancji wymieniono także uszczelniacz pod
    tylnym cylindrem.

> ODMÓWIONO MI NAPRAWY W RAMACH GWARANCJI BO PODOBNO SPRZĘGŁA ONA NIE OBEJMUJE

no to ładny kwas miałeś. Ile zaplaciles za naprawę ?
    Nie daj się w ch..a robić. Gwarancja to gwarancja. Przecież nie Twoja wina że
    sie jakiś badziew zepsuł. Powinni Ci to zrobić w ramach gwarancji. Polak jednak
    potrafi rodaka je........

• Gość: ROBERT IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.05, 20:15
    CO SIE TAK CZEPIACIE TYCH LITER ??
  • 24.06.05, 08:47
    Bo to sie ŹLE i NIEWYGODNIE czyta.Wielkich liter używa sie do podkreślenia
    wypowiadanych słów (coś jak podniesienie głosu).Więc jeśli chcesz,żeby ktoś Ci
    pomagał na tym forum to grzecznie podziękuj bigadamowi za odpisanie a nie pytasz
    o zasady netykiety ( to,że jesteś gościem na 4um nie oznacza,że nie obowiązuje
    Cie regulamin).
    Na koniec pozdrawiam.
    --
    Żółta SV-ka.Tego pragne,to ją kocham:D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.