Dodaj do ulubionych

gsx 1100 g - opinie, recenzje etc.

IP: 195.116.22.* 23.02.06, 15:49
Witam,

Rozumiem, że google twoim przyjacielem ale jakoś nie potrafię dotrzeć do
właściwych informacji.

Poszukuję opisu, recenzji, opinii nt. motocykla Suzuki GSX1100 g. Motocykl
był produkowany tylko 3 lata i z tego co wiem nie jest zbyt popularny.

Pomożecie?

Pozdrowienia,
Noel
Obserwuj wątek
    • szymon.dziawer Re: gsx 1100 g - opinie, recenzje etc. 24.02.06, 09:59
      Wielkie i ciężkie z żelaza, stali.
      Duża moc, mizerne podwozie i bardzo dokuczliwa reakcja wału napędowego (z
      powodu dużej mocy po każdym odkręceniu dupa idzie do góry, a przez to, że
      wahacz jest dość długi, to tył idzie do góry wyżej, niż w innych mocnych
      motocyklach pędzonych wałkiem).
      Szymon
    • peefjot Re: gsx 1100 g - opinie, recenzje etc. 25.02.06, 19:28
      Kupiłem ćoś takiego w połowie grudnia. Silnik podobny do tego w dużym Bandicie.
      Trochę mniejsza pojemność-1127cm3, 100 KM przy 8000 obr/min. 98Nm. No i
      kardan.Geometria podwozia jak w chopperze.Masa 262kg w bez płynów. Nie dało się
      go jeszcze przetestować z powodu wrednoty zimy. Kiedy było sucho pojeździłem
      trochę po mieście.Po rozgrzaniu silnika w garażu i wyjechaniu na ulicę w
      temperaturach około zerowych, przy wolnej jeździe silnik pracował nierówno,
      dławił się przy przyśpieszaniu, zachowywał się tak jakby zpowrotem stygł.Czy mu
      coś dolega, czy olejaki tak mają w niskich temperaturach? Wyczytałem, że z
      powodu geometrii "walą się" w zakrętach. I żeczywiście trochę się "walił" w
      wolnych łukach. Przez parę lat jeździłem FJ-ą. Suzuki ma wyższą
      kirownicę /wersje USA mają jeszcze wyższe/. Wyprostowana pozycja wydała mi się
      mniej wygodna. Może się przyzwyczaję. Hamulce w porównaniu z FJ 1100 o niebo
      lepsze chociaż i tak uważane są za kiepskie. A tak wogóle to jest śliczny!!!
      Paweł.

'
      • Gość: trypel Re: gsx 1100 g - opinie, recenzje etc. IP: *.plusgsm.pl 26.02.06, 09:21
        Wbrew temu co sądzą uzytkownicy maszyn chłodzonych ciecza olejaki z SACSem mają
        bardzo skuteczny system chłodzenia. W 2 maszynach mialem zamontowany termometr i
        praktycznie w rejonach 0-10 stopni nawet w miescie nie było szansy dojscia do
        temperatury pracy bez zasloniecia chlodnicy (calkowitego), w trasie nawet przy
        +15 silnik jest niedogrzany. Optywalne warunki pracy ma dopiero jak temperatura
        na zewnątrz przekroczy 20 stopni i nawet przy ponad 35 stopniach i błądzeniu po
        miescie na I i II nigdy olej nie przekroczyl 115 stopni. Marzylem o GSX1100G ale
        zrezygnowalem z uwagi na masę. Przod mozna wziac z GSXRa ale reakcji walu i masy
        sie nie zmieni. Uwaga na rynku niemieckim mozna trafic na GSX1100G z nieco
        podniesioną moca (bebechy jak w pierwszych GSXRach 1100) wtedy jest to chyba
        kolo 155 KM, kardan i jednoczesnie sporo lepsze prowadzenie niz w V-maxie :)
        pozdr
    • Gość: noel Re: gsx 1100 g - opinie, recenzje etc. IP: 195.116.22.* 27.02.06, 09:51
      Dzięki za otrzymane informacje. Co prawda zamierzam się mimo wszystko
      przymierzyć do tego motocykla, ale nabrałem przekonania, że to nie to czego
      szukałem. Wysoko położony punkt ciężkości + wysunięte zawieszenie a do tego
      jeszcze stosunkowo wysoka masa. To raczej krążownik, a ja poszukuję
      zdecydowanie miejskiego naked'a.

No cóż, poszukiwania będą trwały ( a sezon już blisko!)

Pozdrowienia,

Noel

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka