• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

ile kosztuje rejestracja motocykla

• 19.05.06, 19:06
    Chcialbym sie dowiedziec ile kosztuje zarejstrowanie motocykla oraz przeglad
    maszyny
    Edytor zaawansowany
    • 19.05.06, 19:41
      Rejestracja (kupionego w kraju) - około 130 zł.
      Przegląd - około 80-90 zł.
      --
      www.bikepics.com/members/wojtek1/

Jeśli serwis we Wrocławiu to tylko MOTORLAND - ul. Żegiestowska 3
    • Gość: pelen IP: 81.219.217.* 26.05.06, 01:08
      Witam.Pisałem już o tym w innym poście :D Dokładnie tak jak pisze matej23. Ja rejestrowałem 2 maja i zapłaciłem za samą rejestreację 202zł. Kolega rejestrował kilka dni później i zapłacił 123zł. Mój błąd że nie poprosiłem paragonu a oni sami nie rwą się do wystawienia :D Ale i tak im nie odpuszczę :D Zawsze to bak więcej do polatania:D Pozdrawiam
      Witam.Pisałem już o tym w innym poście :D Dokładnie tak jak pisze matej23. Ja rejestrowałem 2 maja i zapłaciłem za samą rejestreację 202zł. Kolega rejestrował kilka dni później i zapłacił 123zł. Mój błąd że nie poprosiłem paragonu a oni sami nie rwą się do wystawienia :D Ale i tak im nie odpuszczę :D Zawsze to bak więcej do polatania:D Pozdrawiam
    • Gość: Pacu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 14:39
      Bosszze jakie ceny hmm nie ma to jak na pomorzu przegląd = 64 zł
      przerejestrowanie razem z nowymi blachami z jakimiś gwiazdkami to 122,5 równe i
      OC przy 30% zniżkach w firmie PiZetJu wiadomo ;-) 91 zł ot cały koszt dodam ze
      rejestrowałem swoja XJte 16 maja . Pozdrawiam
      • Gość: Benek187 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 19:52
        mi wyszlo 230zl calosc(przeglac+OC+znaczki skarbowe+tablice)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.