Dodaj do ulubionych

Jak przewozić psa na motocyklu ?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.06, 00:21
Witam

Mam małego jamnika długowłosego i Hondę Shadow 750.
Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś bezbieczne i wygodne sposoby
przewożenia psa na motocyklu, jakieś specjalne torby, klatki itp.
Bardzo bym prosił o pomoc i o jakieś linki jeżeli ktoś coś znajdzie :]

Pozdrawiam

Andrzej
Edytor zaawansowany
  • Gość: jarekk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.06, 00:25
    najlepiej pokroić i zamrozić, są takie specjalne torby w hypermarketach które
    nie pozwalają mięsku się rozmrozić
  • Gość: Simon IP: *.era.pl 21.06.06, 09:12
    Proponuję zainwestować w taką klatkę do przewozu kotów... jamnik powinien bez
    problemu się zmieścić a klatkę można w miejsce centralnego kufra zamontować.
  • Gość: wojtek010265 IP: *.uwm.edu.pl 21.06.06, 09:28
    dokladnie. sa w duzych sklepach zoologicznych takie klatki - do koloru, do
    wyboru. musisz tylko sprawdzic, czy mu nie bedzie wialo podczas jazdy. moze byc
    potrzebne jakies okrycie klatki od wiatru (zalezy od predkosci, dystansu,
    temperatury). mimo, ze jamnik ma wlosy (nawet dlugie), to moze zmarznac. a te
    dlugowlose sa dosyc delkatne.
  • grzechu271 21.06.06, 11:30
    Ci to maja narąbane do głowy powinni pieskowi jeszcze przyczepić antenki i
    mógłby zagrać w gwiezdnych wojnach "Atak Dog-ów" a tak poważnie to uszy trzeba
    osłonić od wiatru
  • lorneta.i.meduza 21.06.06, 12:27
    Jamnika to można spokojnie "za pazuchą"
    Tylko łepek wystaw mu na zewnątrz !
  • Gość: Parówka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.06, 12:41
    Wiecie ten kufer wydaje się najlepszym rozwiązaniem tylko jak ja zamontuje go
    do mojej Shadowy jak mam sisibar i bagażnik (taki maly chromowany) ?
  • Gość: kondzik86 IP: *.chello.pl 21.06.06, 21:57
    Ja jestem przeciwny klatkom...trzeba zapewniać zwierzakom troche ruchu...kiedyś
    widziałem taką reklame gixera.... ale shadowem było by miodzio z pieskiem na
    spacer ;)
  • Gość: piotr IP: *.toya.net.pl 22.06.06, 01:13
    witam
    niebedziecie potrzebowac klatki.
    to moto jest tak wolne ze jamnik moze sobie pobiegac.
    napewno bedzie szybszy
  • Gość: kura_maruda IP: *.aster.pl 26.06.06, 03:37
    na tylnym siodelku, nasz posterunkowy Wisienka to siada na wuesake Kazka
    Dziondziory i mowi jedz! mi kask niepotszebny bo mam mocno glowe!
  • Gość: Fan99 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.06, 01:38
    Widziałem jak człowiek przewoził psa tych gabarytów na moto , wyglądało to tak
    że własciciel przyczepiał do baku torbe na magnesy (to był jakiś chopper z
    szybą) wsadzał psa do kieszeni tej torby i jechał , zwierzak poprostu leżał na
    baku , gorzej jak pies sie kręci , tamten był spokojny wyglądalo to komicznie
    (pies tez miał swoje wdzianko na moto) :))
  • Gość: greysad IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 09:26
    Ha1 Widziałem na granicy F/N starszego Francuza z małym pieskiem i pluszowym
    misiem :). Piesek miał pełny strój (skorka, a co! :) ) i siedział w torbie na
    torsie sratszego motonity. pluszak był przypiety pasami w koszu :). Cala trójka
    miała swietne gogle :). Mam nawet gdzies zdjecie :).
  • ireo 29.06.06, 00:29
    taki np. bagster jest kijową firmą, ale mimo to ma w ofercie torbę na bak do
    przewozu zwierzątek (z okienkiem od zawietrznej i pełną ścianką od
    nawietrznej), więc może jakieś inne firmy też to mają.
    a jak nie mają, to można przystosować zwykłą torbę na bak, o ile jamnik nie
    zwariuje ze strachu albo (w przypadku hondy szadoł) z nudów
  • tiger192 29.06.06, 09:14

--
    mam pewien pomysł ale niewiem czy jest dobry kup se koszyk do przewozu
    zwierząt i jeżeli masz z tyłu bagażnik to przywiąz koszyk gumowymi linkami
  • Gość: Marek IP: *.unknown.vectranet.pl 20.06.18, 16:29
    Ja mam torbę do przenoszenia piesków. Mam Pinczerka miniaturkę, który wygodnie się w niej mieści. Torbę mocuję na baku, gdzie najpierw wykładam matę antypoślizgową. Do torby przyszyłem troki z mocnej szerokiej 4 cm taśmy rozciągającej się. Troki podpinam dwa pod bak, oraz jeden długi pod lampę ( mam varadero 125 ). Piesek w torbie jest przytroczony do wewnętrznych troków do puszorka od smyczy. Z przodu na piersi zakładam mu paski rączek. Piesek swobodnie sobie leży i obserwuje przez szybkę trasę, można w ten sposób kilkadziesiąt kilometrów przejechać bez przerwy. Zainteresowanym tym sposobem mogę przesłać zdjęcia. Mój adres mkrzanik@poczta.onet.pl
  • jacekfilipowicz 09.07.18, 04:42
    czesc
    ja mam psa 7 kg i jezdzi ze mna na honda vtx 1300 C. Kupilem specjalne nosidelko dla psa na necie. Jest tego duzo na zachodnich stronach. sa klatki ale z doswiadczenia wiem ze pies w klatce lubi sie zerzygac ze strachu. kiedy masz go w nosidelku to jest blisko Ciebie i nie boi sie. jesli potrzebujesz wiecej informacji to kontakt do mnie jajacekfil@yahoo.com ale lepiej na text sms z polski to bedzie numer 001 773 6035271

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.