Komentarze do artykułu

Benzer

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam mam takie pytanie czy ktos orientuje sie co do skutera benzer ohio
    chodzi mi dokładnie gdzie sa umieszczone blokady w tym skuterze bardzo prosze
    o opisanie mi ich z gory dziekuje moj nr gg to 5909308
    • Gość: Bober IP: 80.54.48.* 21.07.08, 19:13
      kolo jest takie cos małe elektryczne pod plastikami i nazywa sie
      moduł pomaga on znacznie zwiekszyc osiagi motorku!!!
    • Gość: Dano IP: 194.181.130.* 29.07.08, 06:31
      co ho ohio to ic ci niepowiem ale skutery z tej frmy sa super.
      polecał bym quebec sam takiego mam i on jest całkowicie odblokowany
      także o to sie niemusisz martwić v/max=98km/h
      • Gość: Rycerz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.08, 20:03
        a co zrobiłeś że owe cacko, które ja również mam może osiągnąć takie prędkości i oczywiście moc. Czy to kwestia dyszy, regulacji iglicy czy może jest elektronicznie zblokowany ? Jeśli tak to jak można zdjąć blokadę elektroniczną.
      • Gość: młody IP: *.net.zeork.com.pl 24.02.09, 21:11
        czy ktos moze mi pomuc quebec gdzie som w nim blokady
      • Gość: hayabusa 1300r IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.10, 16:40
        Taaaaaa żal mnie ściska jak takie głupoty czytam 98km/h to on chyba osiąga
        spadając z Mount Everestu. Moja hayabusia to na 1 tyle idzie ;d
        szerokosci wpadnij to przetestujemy tego twojego benziaczka
    • Gość: ARTI IP: *.net159.okay.pl 13.03.09, 13:04
      Heja powiedzcie mi ile osiąga benzer ohio
    • Gość: adames77 IP: *.chello.pl 25.04.09, 18:23
      Blokada jest pod siedzeniem.
      Pod siedzeniem sa 2 przegródki mala i duza zdejmujecie duza jest na cztery sruby
      wtedy widać bebechy skutera i jak spojrzycie to jest taki dekielek, okrągły
      czarny też na cztery srubki, odkecacie go. Jak odkręcicie ten dekielek to od
      spodu tego dekielka jest wkręcona śrubka ktora blokuje przepustnice. Oczywiscie
      ze mowa o skuterze BENZE.
      Powodzenia i jak ktoś znajdzie jeszcze jakąś blokade to niech napisze miłej i
      szybszej jazdy życzy adames77 z Pabianic
      • Gość: Łukasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.09, 23:48
        blokady w skuterach benzer sa w tłumiku zwerzenie , w gazniku, na moduule
    • Gość: Pawlak IP: *.cdma.centertel.pl 08.10.09, 20:36
      Siema mam benzera ohio i chciałbym wymienić rolki wariatora i sprężynę tylko
      bardzo nie wiem jaką,jaki ciężar rolek proszę o odpowiedż
      • Gość: Marcin IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 10.11.09, 17:02
        Siemanko ja mam benzera ohio i już miałem doświadczenie z tymi
        rolkami.Najlepsze są rolki 5gram.Wmoim skuterze mam wymieniony
        dodatkowo wariator Naraku i Przeciwtalerz jakiejś lepszej
        firmy,dodatkowo do tego moduł całkowicie odblokowany(to jest
        podstawa)i leci mi spokojnie 85 po prostej a z gurki myślałem że mi
        silnik wypadnie bo miałem ponad 100km/h. PISZCIE JESLI WIECIE KTO
        MA DO SPRZEDANIA PLASTIKI NIE USZKODZONE!Dogadamy się z ceną albo
        piszcie na gg na numer13859083.
        • Gość: EMIL_OHIO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.09, 15:58
          HEj , wiecie może jakie są seryjne rolki w Benzerze Ohio , dokładnie chodzi mi o
          wagę i wymiary.
        • Gość: Zaciekawiony IP: 178.56.162.* 12.09.10, 20:48
          siema widzę że się znasz na tych sprawach benzerka ja dopiero mam kupywać benzera cm50 .
          ile on dokładnie wyciąga z ogranicznikami ??? I czy warto go kupici ??? . Zgury THX :D
    • Gość: krzysiu IP: *.146.16.111.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.11.09, 11:51

ja mam do sprzedania moduł do skutera benzer ohio bo mam aż 3moduły
      1 jest orginał ktury nic nie daje a 2 daje do 20km/h jak chcesz to
      moge spszedać za 110 zł znajdziesz mnie na naszej klasie pod
      nazwiskiem polejowski krzysiu miejscowość linia . jagby coś to mam
      jeszcze do sprzedania pasek malossi do wariatora najlepsza firma za
      90zł.
    • Gość: michalkielce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.10, 13:12
      gdzie w benzerze OHIO znajduje się moduł? nie potrafię go znaleźć
      • Gość: dawid IP: *.adsl.inetia.pl 18.12.11, 12:03
        Moduł znajduje sie w moim beniu pod prawym boczku tam jak wydech
    • Gość: benzer syracuse IP: *.147.44.127.nat.umts.dynamic.eranet.pl 05.05.10, 17:27
      ja mam benzera syracuse i niewiem gdzie sa wszystkie blokady moze
      ktoś mi podac i opisac jak je sciongnoc moje gg 12344609
    • Gość: rafał IP: *.jmdi.pl 11.05.10, 15:48
      Witam możne mi ktoś powiedzieć coś na temat ASTON 50
    • Gość: mika1995 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.10, 16:13
      blokada jest na module zaplonowym musisz kupić nowy modul najlepiej
      racing mi odblokowalo 20km/h
    • Gość: Rafixx IP: *.adsl.inetia.pl 20.07.10, 16:04
      Ma Ktoś może Benzer Shaft? Proszę o opinie czy warto go kupić
    • Gość: mar IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.10, 11:43
      mi 50 Quebec odblokowany wyciąga 120 km/h
    • Gość: Damian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.11, 09:17
      Witam!
      Mam do sprzedania skuter Benzer Quebeck po tuningu.
      v-max-115
      allegro.pl/benzer-quebeck-70-tuning-i1418667080.html
    • Gość: xcŁukaszxc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.11, 20:26
      Sprzedam Benzer Aston 50. Link:

ogloszenia.motocyklowe.info/index.htm?strona=http://ogloszenia.motocyklowe.info/ogloszenie1466-sprzedam-benzer-Aston-50-inny.htm

Jeśli nie będę odbierał pisać na gg. Najlepiej dzwonić po 17.00
      Pozdrawiam ;)
      • Gość: xcŁukaszxc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.11, 20:26
        ogloszenia.motocyklowe.info/index.htm?strona=http://ogloszenia.motocyklowe.info/ogloszenie1466-sprzedam-benzer-Aston-50-inny.htm
    • czy mógł by ktoś powiedzieć mi o motorowerze Benzer gsr, czy warto go kupić jak się nim jeździ?
      oto link www.yamaha.motor-centrum.pl/sklep.php?n=8&prodid=107
      moje gg: 6230857
    • Gość: właściciel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.11, 15:07
      Uwaga na benzera. Cena części oryginalnych skandaliczna. KIERUNKOWSKAZ 1 SZT-45 zł, a kierownica - jedna część -150 zł. Może lepiej kupić BMW :) Kupujesz chińczyka , a płacisz jak nie wiadomo za co.
    • Gość: Arti2011 IP: *.dynamic.mm.pl 19.09.11, 21:26
      Witam zastanawiam sie nad kupnem Benzera Astona 125 cm lub Rometa K 125 jak ktoś ma motorek Benzera to prosze napisać coś o nim bo nie ma zbyt wiele informacji czy wogóle warto na to wybać pieniądze.Czekam na wasze odpowiedzi.
      • Gość: gosc nieznajomy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.12, 13:08
        Ja kupilem benzera gsr 50 przed sama zima i zdazylem zrobic jeszcze 95 km jezdzi bardzo dobrze ,pol gazu 45km/h zobaczymy jak bedzie dalej ,jest na dotarciu ale 40km z odpoczynkiem przejechal,z tego co slyszalem od klubu chinskich motocykli ze jest bardzo dobry w swojej klasie,no coz zobaczymy jak przyjdzie sezon.
    • Elo Wszystkim Mam Problem z Moim Benzerem 2T : ) Wstawiony Jest Cylinder o pojemności 65cc Na Dotarciu I Strasznie Się Grzeje Po Długim Czasie Jazdy :) Osiągi Jak Dotychczas Do 55 Km/h Przy Czym po 15 min jazdy Strasznie Się Grzeje I Po Chwili Gaśnie (Traci Swoją Moc) . Musze Co Chwile Robić Przystanki Aż Się Ochłodzi Po Czym Znowu Moge Jechać : P I W Silniku Coś Strasznie Gwiżdże . prosze O Pomoc Wrazie Czego Piszcie PW Kto Miał Ten Sam Problem Z tym Rodzaju Skuterem < 3780027 > GG
      • Gość: dawid IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.12, 21:32
        Witam chcialbym sie dowiedziec gdzie moge kupic modul do benzera GSR ale modul musi byc RACING. i mam jeszcze jedno pytanie moglby mi ktos wytlumaczyc co to jest wariator i gdzie go znajde oto GG;31151282
      • Kolego, najpierw dobrze dotrzyj ten nowy cylinder. Poza tym zaprowadź do mechanika, niech obejrzy tłok. Bardzo często tanie tłoki lubią "puchnąć". Skutkuje to właśnie obniżaniem się mocy wraz z rozgrzewaniem się silnika. Czasami do tego stopnia, że skuter nie chce jechać.

--
        www.skuterfan.pl
        • Gość: gosc nieznajomy IP: *.adsl.inetia.pl 09.08.12, 13:28
          Witam.
          Pisze o swoim benzerze gsr 50 tego co kupilem przed sama zima ,zrobilem 2200km niedlugo 3 przeglad,bez awarii,klasa srednia, zero tuningu,slabe przyspieszenie,musi sie rozbujac,pali na dotyk,2 osoby,trasa 50km - 60km/hbez odpoczynku,v-max.70km/h 1osoba po plaskim bes wiatru za te pieniadze nie jest zly,2 osoby pod duza gore wyjezdza,mogl by byc mocniejszy.
          Czy bym kupil go teraz na pewno nie,kupil bym silnikiem poziomym inny wyglad ale lepszy silnik+tuning lub junaka silnik 72ccm co najmiej 1000zl drozszy ale niema porownania.
          TO narazie tyle,przed zima napisze jak sie dalej sprawuje,moze ktos ma taki motorower to niech cos o nim napisze.
          Pozdrawiam wszystkich czytajacych.
    • Gość: km IP: *.net-bis.eu 04.07.13, 17:29
      Witam wie ktoś może gdzie jest blokada w skuterze Benzer Indiana 50ccm/3 ,bardzo proszę o odpowiedzi ;)
    • Gość: Kondzik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.13, 00:51
      posiadam Benzera Ohio i jeśli ktoś wie gdzie są wszystkie blokady w tym skuterze niech pisze tutaj albo na maila haker2kondzik@gmail.com. Jedzie on 75 km/h postanowilem wymienic wydech na Stage6 Pro Replika lecz po zalozeniu wydechu leci tak samo,wiec zmienilem rolki na 4,5g polepszylo sie o troche tylko przyspieszenie. Slyszalem ze ten Benzer w pełni odblokowanym moze wycisnac 90 km/h. Więc pytanie brzmi co najlepiej wymienic i na jakie?
      Jaką dysze w to wlozyc? Jakie rolki? Jaka sprezyne centralna? Jakie sprezynki?
      I mój Benzer niestety pali cały bak (3.5l) w 70 km czym to jest spowodowane?
    • Gość: Patryk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.14, 19:51
      Witam mam pytanie. Posiadam Benzera Shafta 50. Jak jade ok. 45km/h i puszczam kierownice, to lata straszliwie na boki , że prawie można sie wywrócić i zaraz muszę ją chwycić. Co najciekawsze koło i kierownica jest przykręcone na max-a a łożyska są nowe, bo motorek nie całe 4 mieś temu kupiony. Co może być tego przyczyną?? Ważne prosze o odp
    • Gość: adam IP: 5.172.248.* 19.03.14, 20:27

witam czy ktoś wie gdzie są blokady w benzer WS 50 i jak je ściągnąć
      \

• Gość: ZELUS IP: 185.18.135.* 03.05.14, 22:48
      Witam Szukam baku do benzera shafta musi być czerwony może być używany albo nowy (bak pasuje też do junak 901 itp.) proszę o szybką pomoc z góry dzięki :)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.