Dodaj do ulubionych

SHOEI XR1000/RF1000 Strife i inne ...

IP: 189.165.75.* 14.09.08, 08:53
Witam!
Moze ktos bedzie zainteresowany, wiec podam link do aukcji:
allegro.pl/item437059540_nowy_shoei_xr_1000_xr1000_rf_1000_rf1000_strife_m.html
Do sprzedania mamy nowy kask SHOEI w bardzo okazyjnej cenie (najtaniej na Allegro, nie mowiac juz o tym, ze o min. 500 zl taniej niz w najtanszych sklepach internetowych).
W drodze do nas jest juz kilka innych kaskow (przede wszystkim SHOEI XR1000/RF1000 GSX-R), szybki czarne CX-1V do kaskow SHOEI, buty motocrossowe Forma Raptor i kilka innych akcesoriow motocyklowych.
Pozdrawiam i zapraszam do aukcji!

Wojtek
Obserwuj wątek
    • Gość: Sprawiedliwy 500 zł taniej - niekoniecznie! IP: 83.151.41.* 14.09.08, 09:58
      Widziałem w sklepie internetowym (nie chce mi się szukać linku) kask SHOEI XR
      1000 a nie jakiś tam niby ten sam ściągnięty z USA RF 1000 za 1200zł w
      jednolitym czarnym malowaniu.
      Niby RF jest to samo co XR ale RF jest mniej wygodny, ma inne poduszki, i nie ma
      certyfikatów potrzebnych na Europe. W razie W. posiadającemu taki kask nic nie
      przysługuje... a i nie jestem pewien czy sprzedawca może spać z czystym sumieniem.
      Jakbyś miał oryginalny XR za 1100zł to wtedy co innego...
      W jakiej cenie jest u Ciebie ten kask w jednolitym malowaniu?
      • Gość: marider Re: 500 zł taniej - niekoniecznie! IP: *.elpos.net 15.09.08, 11:02
        Ekhm, to wyjasnij prosze fachowo skoro sie "znasz" na czym polega roznica miedzy
        kaskiem Shoei z EU a Shoei z US czy Japonii? Tylko dowody prosze, nie gdybania.
        Jezdze od dawna w X-11(X-Spirit) i osobiscie roznicy nie widze oprocz
        nazewnictwa niektorych modeli, antifoga oraz ECE i DOT. IMHO DOT daje wiekszy
        zakres bezpieczenstwa niz normy i homologacje ECE (FYI Amerykance maja na tym
        prawdziwego fiola) a kask pasuje swietnie na moja europejska glowe ;)

Pzdr
        marider
        R1
          • Gość: Wojtek Re: 500 zł taniej - niekoniecznie! IP: 189.165.75.* 17.09.08, 20:14
            > XR 1000 kupiłem miesiąc temu w louisie.
            > Razem z przesyłką kosztował 1050 PLN

I to jest juz jakis konkret.
            Jesli ktos chce kupowac za granica, ma taka mozliwosc i znajdzie w dobrej cenie konkretny model (bo z rozmiarami i malowaniami bywa roznie jesli chodzi o cene koncowa) - niech kupuje.
            Ja nikogo nie zmuszam do kupowania u mnie, absolutnie.
            Porownuje swoja cene (1100 zl) do cen w polskich sklepach (1600 zl) i jesli ktos uwaza, ze 500 zl roznicy to nieprawda - niech poda mi konkretny przyklad.
            Dingo podal przyklad i bardzo dobrze - byc moze ktos skusi sie na sprowadzenie kasku z Niemiec. Jesli trafi mu sie ladne malowanie w tak dobrej cenie - gratuluje zakupu.
            Ja pisze jednak o cenach w Polsce, gdybym chcial porownywac moja cene do wszystkich sklepow na swiecie - pewnie wyszloby, ze sam kupilem go placac znacznie wiecej, niz cena takiego kasku np. w Japonii ...
            Ja nie pisze, ze kask jest w najnizszej cenie w porownaniu ze wszystkimi sklepami swiata. Ja pisze, ze jest o kilkaset zlotych tanszy od ceny w sklepie w Polsce i to jest 100% prawda.
      • Gość: Wojtek Re: 500 zł taniej - niekoniecznie! IP: 189.165.75.* 17.09.08, 20:09
        Zamiast pisania o czyms, co kiedys slyszales czy widziales - po prostu podaj link do tego sklepu.
        W ten sposob unikniesz 'nieuczciwego' finalu - zainteresowane osoby zamiast kupowac u mnie, kupia w tanszym zrodle.
        Byc moze pracujesz dla polskiegoo sklepu i celowo wprowadzasz zamieszanie - zniechecasz potencjalnych kupcow do uczestnictwa w aukcji, a gdy moj kask zostanie sprzedany, te osoby z koniecznosci kupia kask u Ciebie?
        Sam jezdze w RF-1000 od 2 lat, nasluchalem sie rowniez bzdurnych mitow na temat roznic z XR-1000 - to sa jakies obiegowe, nieprawdziwe opinie.
        Tak jak napisal Marider - po prostu podaj konkrety, a nie gadaj bzdury.
        A co przepraszam ma przyslugiwac w razie wypadku jesli jezdziesz w kasku z europejskimi certyfikatami bezpieczenstwa? Jedyna roznica - byc moze jesli scigasz sie profesjonalnie w wyscigach motocyklowych - mozesz nie wjechac na tor. Poza tym - nie ma to absolutnie zadnego znaczenia i jesli twierdzisz inaczje - podaj konkrety, a nie mity.
        I sprzedawca moze spac z czystym sumieniem - bo sprzedawca sam jezdzi w takim kasku i wie, ze roznic z XR-1000 nie ma.
        To super bezpieczny i swietnie wykonany kask i zadne gadanie glupot tego nie zmieni.
        Przy okazji - mialem okazje jezdzic w XR-1000 i roznice sa zerowe, wiec pisanie o tym, ze RF jest mniej wygodny, itp. - to po prostu nie jest prawda.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka