• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

co mężczyźni lubią w kobietach Dodaj do ulubionych

• 05.10.10, 14:15
    Chłopaki, faceci, mężczyźni! Piszcie proszę, co cenicie u kobiet - zarówno pod względem fizycznym, jak i intelektualnym, emocjonalnym. Jaka jest kobieta idealna dla Was?
    Zaawansowany formularz
    • 06.10.10, 17:10
      ostatnio mam wrażenie, że nic więcej poza długimi szczupłymi nogami......... no ale może mnie jakiś Pan oświeci
    • 11.10.10, 18:43
      hmmm na pewno złudnym wrażeniem jest to, że faceci u kobiet cenią wykształcenie. Kobiety cenią u nas, mężczyzn, dyplom i wydaje się im, że dla nas to też jest aż tak istotne. Bzdura. Owszem, inteligencja jest w cenie, ale to nie ma nic wspólnego z dyplomem ukończenia wyższej uczelni. Dla mężczyzn przede wszystkim liczy się kobiecość, sposób bycia, naturalność, otwartość w sprawach intymnych (seks). Tak jak kobieta postrzega mężczyznę przez pryzmat tego, czy będzie nadawał się na męża, ojca, czy będzie go stać na utrzymanie rodziny (a więc dobra praca), tak my faceci postrzegamy kobiety przez pryzmat Waszej kobiecości - czy będzie dobrą partnerką, opiekunką domowego ogniska, czy jest atrakcyjna, czy lubi bliskość, czy można z nią iść nie tylko na bankiet ale i w góry, czy jest uśmiechnięta, czy nie jest "zrzędą". A kwestia dyplomu naprawdę nie gra dla nas samców aż tak istotnej roli... tak więc na pierwszej randce nie musicie się chwalić, jakie to słynne uczelnie ukończyłyście, bo dla nas mężczyzn, liczą się zupełnie inne rzeczy.
    • 18.10.10, 16:20
      zapytalam dzis mojego meza co we mnie lubi :-) powiedzial, ze naturalnosc i kobiecosc. Ze potrafie ubrac sie elegancko i zachowac sie w ekskluzywnej restauracji, ale w domu jestem soba - naturalna, wrazliwa kobietka. Ze umiem ubrac szpilki, ale lubie tez trampki i nie boje sie zmoknac w czasie deszczu. Kiedy sie poznalismy, zalozylismy sie o cos. Osoba przegrana miala zrobic kolacje. Przegralam ja. Zaprosilam Szymona na lazzanie. I tak zostal juz u mnie. Powiedzial, ze jemu sie to bardzo spodobalo. Ze jestem otwarta, odwazna. Mam naprawde fajny zwiazek, udana rodzinke. Weszlam tutaj, bo namowilam ostatnio swoja kolezanke na skorzystanie z biura matrymonialnego, i tak chcialam sobie poczytac opinie. Pozdrawiam wszystkich fajnych mezczyzn :-) M.M.
    • 21.10.10, 15:39
      piękny uśmiech i dobre, wrażliwe serce
      • 07.04.11, 13:38
        kobieta musi umieć wykorzystać swój seksapil, wydaje mi sie, że faceci wola kobiety o delikatniejszej urodzie niz takie zrobione, za tymi zrobionymi sie wprawdzie ogladaja, ale chyba tylko ogladaja. Na zwiazek szukaja kogos innego, chyba. Mezczyzni, napiszcie cos!
    • 08.04.11, 12:27
      dla mnie idealna to taka, która:
      - dużo się uśmiecha, nie jest sztywna i stać ją na spontaniczność
      - wizualnie - delikatny makijaż, szpileczka, spódniczka.
      Ale nie różowe tipsy, tapeta na 10 cm i białe kozaczki
      - potrafiąca dobrze się bawić zarówno na eleganckim balu, ale i pod namiotem
      - dająca się zdobyć, a nie sama wskakująca facetowi do łóżka
      - wrażliwa, ciut romantyczna
      - lubiąca dom, ceniąca atmosferę domowego ogniska
    • 13.04.11, 12:42
      Osobiście lubię kobiety, które:
      - dbają o swoje zdrowie i wygląd
      - są inteligentne i można z nimi porozmawiać na wiele tematów
      - mają do siebie dystans i potrafią rozmawiać "pół żartem, pół serio"
      - są niezależne w wielu sprawach, ale mimo to dają mężczyznom możliwość wykazania się
      - pozostawiają mężczyznie pewien margines swobody, nie są zbytnio zaborcze i zazdrosne
      Oczywiście chciałbym, aby moja partnerka również miała wyższe wykształcenie i osiągnęła jakąś pozycję zawodową. Wychodzę z założenia, że obie strony powinny potrafić przynajmniej przez jakiś czas zapewnić odpowiednie warunki bytu, gdy nie daj Boże drugiej osobie powinie się noga.
      Wiadomo, że na pierwszy rzut oka każdy zwraca uwagę na wygląd drugiej osoby. Mnie na pewno odstraszają kobiety puszyste oraz zbytnio "wytapetowane".

Tak na koniec ta długa lista to jest taki "ideał", który nie istnieje, ale część tych cech na pewno można odnaleźć wśród wielu singielek :)
      • 13.04.11, 16:43
        ja jeszcze dodam to tego "żeby nie za często bolała ją głowa" :-)
        • 13.04.11, 22:42
          Święta racja :-)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.