Dodaj do ulubionych

sztuka o anoreksji i spotkanie ze specjalistami

04.01.11, 18:39
Zapraszam 17 stycznia o godz.19.00 do Teatru Praga przy ul.Otwockiej 14 w Warszawie na czytanie sztuki "Glodne Dziecko" w wykonaniu Agaty Buzek pod opieka reżyserską Olgi Chajdas.
Wstęp WOLNY!
Poruszająca historia młodej dziewczyny Katrin, która mając problemy z akceptacją siebie, zaczyna eksperymentować z jedzeniem, a właściwie niejedzeniem. Te wydające się z początku niewinne zabiegi w celu poprawy własnego wyglądu, osiągają efekt, niestety, wręcz odwrotny do zamierzonego. Katrin wpada w sidła kolejno anoreksji, potem bulimii – uzależnienia, które w konsekwencji doprowadza ją do szpitalnej sali na oddziale zamkniętym.

Po spektaklu odbędzie się publiczna debata poprowadzona przez panią Bożennę Ulatowską, inicjatorkę i organizatorkę kampanii społecznych, z udziałem specjalnych gości: Ewy Woydyłło, autorki książek o uzależnieniach, terapeutki i publicystki, prof. Ireny Namysłowskiej, ordynator Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz dr Cezarego Żechowskiego, adiunkta Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka