Dodaj do ulubionych

dobre spa w Warszawie - jakie polecacie?

09.02.10, 11:44
cześć, przyjechałam na kilka dni do Warszawy na wesele, chciałabym przed nim
pójść w jakieś fajne miejsce, w którym zrobiliby mi kilka zabiegów
relaksująco - upiększających. nie znam Warszawy, więc chciałabym się od Was
dowiedzieć gdzie warto to zrobić. wolałabym gdzieś w miarę w centrum; nie chcę
się pogubić przy okazji. z góry dzięki za odpowiedzi.
Edytor zaawansowany
  • 09.02.10, 13:48
    Ja niedawno odkryłam to: salon.cece.pl/ i poniekąd już jestem od niego
    uzależniona :) A co chcesz konkretnie zrobić?
  • 09.02.10, 14:11
    dzięki za odzew. co chcę zrobić... jakąś maseczkę na całe ciało może? może się
    zdecyduje na to opalanie zdrowe tym sprayem? nie wiem. chodzi o to, żeby moje
    ciało było zrelaksowane, wygładzone i dobrze wyglądało na imprezie :) dzięki za
    linka, przejrzę sobie na pewno co tam oferują. i w centrum jest, jak widzę :)
  • 09.02.10, 14:25
    To polecam w takim razie zabieg w kapsule - saunie, baardzo rozkrochmalający (w
    dobrym sensie) i bardzo wygładzający (miodowy, miodowy, mmmm...). Przy okazji
    maseczka i masaż twarzy. Miałam, szczerze mówiąc, nadzieję, że to się nigdy nie
    skończy. Jakiegoś oczyszczania czy peelingu to lepiej chyba nie robić, bo nie
    wiadomo, czy Ci zejdzie czerwień z buzieczki. Najlepiej przejdź się i niech Ci
    poradzą. Świętokrzyska, to jest samo centrum. Pojedź metrem i przejdź w stronę
    Krakowskiego Przedmieścia, jakieś 5-7 minut albo wsiądź w jakikolwiek autobus
    przy metrze świętokrzyska i wysiądź na przystanku Nowy Świat. To będzie
    naprzeciwko :)
  • 09.02.10, 15:07
    chm... dziękuję za radę :)
  • 09.02.10, 19:43
    Wy Spa

Adres: Aleja Generała Władysława Andersa 15, 00-159 WARSZAWA

Telefon: 22-8879484
    --
    Interesuje mnie przyszłość,bo tam zamierzam spędzić resztę życia.
    http://i45.tinypic.com/2vwwpwx.jpg
  • Gość: pelegia IP: *.centertel.pl 18.08.10, 18:46
    polecam alchemy day spa na klonowej www.dayspa.pl
  • Gość: Scaliano IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.10, 22:35
    Nie jestem z Warszawy,więc w tym temacie raczej nie pomogę. Należy pamiętać,że
    dobre spa charakteryzuje nie tylko ilość,ale takze jakośc wykonywanych zabiegów.

Villa Scaliano - Konferencje, wypoczynek, SPA

• 15.12.10, 18:34
    polecam SPA na Karolkowej 50, nowy salon, co tydzień mają konkursy i można wygrać darmowe masaże. to jest ich profil na FB:
    www.facebook.com/pages/Centrum-Zdrowia-i-Urody-Chantal/14620173209869
  • 09.09.16, 10:53
    Dla mnie numerem jeden pozostaje Samui Spa w Warszawie. Obsługa jest profesjonalna, wszystko odbywa się w komforcie i bardzo higienicznie. Chodzę tam regularnie na masaże, Balijka, która tam pracuje ma po prostu złote ręce. Zawsze po takim masażu czuję się cudownie zrelaksowana, serdecznie to wszystkim polecam! Do tego mają bardzo przyjazne ceny :) Warto regularnie sprawdzać ich stronę!
  • Gość: 0albertk2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 17:23
    Jeśli szukacie dobrego SPA w Polsce to zapraszam na stronę SPA Warszawa Znajdziecie tu najlepsze ośrodki SPA z Warszawy i wielu zakątków Polski, zapoznacie się z ofertą cennikiem, i przede wszystkim z opiniami klientów, czy warto odwiedzić konkretne miejsce. www.naszauroda.pl/SPA/Warszawa/
  • Gość: 0albertk2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 17:31
    Jeśli szukasz dobrego SPA w Warszawie koniecznie zajrzyj na Najlepsze SPA w Warszawie Znajdziesz tutaj bazę ośrodków nie tylko z Warszwy, ale z wielu innych regionów Polski, w których zregenerujesz siły. www.naszauroda.pl/SPA/Warszawa/
  • 09.06.11, 22:42
    Byłam korzystałam już z zabiegów w niejednym spa ale wg. mnie najlepsze Spa to Malinowy Zdrój w Solcu Zdroju. Malownicze położenie, nowy czysty hotel, duży wybór zabiegów i smaczne jedzonko. Nie ma się za bardzo do czego doczepić. Naprawdę polecam każdemu
  • Gość: madlin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.11, 14:37
    Ja ostatnio odkryłam to miejsce na Nowogrodzkiej Iqmedispa. Mają naprawdę wszystko :) co jest dużym plusem, bo wystarczy wybrać się do jednego miejsca by załatwić wszystkie pielęgnacyjne sprawy. No i jest to na poziomie. Mają fajną atmosferę, czuć że zadbają tam o każdą cząstkę mojego ciała :)
  • Gość: mila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.12, 14:00
    Wiem ze w temacie jest dobre spa, ale analogicznie mogę powiedzieć którego na pewno nie polecam Amaya pielęgnacja urody na ul. Dzielnej. Bardzo nie profesjonalne podejście do klienta i słabo wykwalifikowany personel
  • Gość: alicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.12, 15:39
    Na pewno Warszawianka jest spoko, byłam tam dwa razy, ale tylko na kilka godzin. Teraz ustrzeliłam konkurs z Fenjala, gdzie można wygrać weekend i nie mogę doczekać się wyników, bo konkurencja jest żadna:)
  • Gość: Ania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.12, 11:51
    Polecam Sungate w samym centrum.W hotelu Gromada!! Miła obsługa,ciekawe zabiegi.Jestem zadowolona.
  • Gość: Jacek IP: 217.153.88.* 02.10.12, 14:26
    Google podpowiedział to jako aktywny post i portal duży to liczę na pomoc...
    Byłem ostatnio po moją narzeczoną odebrać ja z angielskiego i zajrzałem do jak mi się wydawało mieszkania po drugiej stronie klatki...akurat były uchylone drzwi. Powaliło mnie to co zobaczyłem. Zdarza mi się czasem odbierać ją z różnych miejsc i salonow i spa, ale takiego jeszcze nie widziałem. Moja narzeczona ma niedługo urodziny i postanowiłem sprawić jej prezent, jak przypuszczam mają jakieś pakiety, karnety lub jak się to tam zwie. Narzeczona wyjechałą w delegacje i akurat po nią nie jeżdzę na angielski. Chciałbym uzyskać jakiś kontakt lub stronę do nich, może mi ktoś pomóc, przez tydzień nie będę w tamtych okoliach ? 3 piętro, skrzyżowanie Wawelskiej z Aleją Niepodległości; nie wiem jaki tam jest adres; czy Wawelska czy Niepodleglosci ? biale litery takie pisane na czarnym tle, w nazwie chyba Bella i spa lub cos podobnego; kwadratowe logo; proszę o pomoc
    pozdrawiam
  • 25.10.12, 17:42
    jeśli chodzi o SPA, to polecam Tuan Day SPA. Szeroka oferta, atrakcyjne i skuteczne pakiety programy zapewniają satysfakcję Klientek i Klientów.

Polecam :)
    www.tuanclub.pl
  • Gość: miLena80 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.13, 13:18
    SPA w Jabłonnie - Seven Senses też jest całkiem fajne. Byłam tam kilka razy i zawsze wyszłam zadowolona. Podoba mi się to że obsługa zawsze doradza co jest najodpowiedniejsze, a nie wpycha na siłe najdroższe zabiegi. Miejsce też bardzo klimatyczne, taki ciepły domowy nastrój.
  • Gość: A Nałęczów? IP: *.futuroexito.pl 25.04.13, 12:32
    Zamiast przepłacać trzy razy w Warszawie ja jeżdżę do Nałęczowa, tam jest świetne SPA Nałęczów i tam jest trzy razy lepiej niż w Warszawie, pełny luksus a jakie ceny, naprawdę polecam, bo ja te jestem wdzięczny za to, że ktoś mi ją polecił to miejsce : )
  • 16.05.13, 13:59
    Oj tak, ja już dawno zrezygnowałam z przepłacania w Warszawie. Taniej wychodzi zapłacić za paliwo czy za bilet do jakiegoś sąsiedniego miasta i tam skorzystać z oferty, jak w Warszawie musiałam liczyć się z cenami zabiegów, tak jak pojechała do SPA Nałęczów to..... brałam wszystko po kolei i nie zbankrutowałam :D
  • Gość: Krys230 IP: *.dynamic.chello.pl 04.01.14, 10:40
    Wcześniejsze Studio Urody Ekert rozszeżył swoją działaność w ostatnim czasie o strefe SPA i przyznam że usługi w nim są na tak samo wysokim poziomie jak wykonywane już wcześniej w studio paznokcie. Zabiegów jest mnóstwo, do wyboru do koloru :) Ceny mogłyby być nieco niższe, ale z pewnością standard wizualny się na nie przekłada. Chociaż często mają fajne promocje w pakietach i wtedy naprawde sie opłaca
  • 12.03.14, 14:28
    Ja z zamkniętymi oczami mogę powiedzieć, że na swojej skórze spotkałem się z nieprzyjemną obsługa w SPA w samej Warszawie. Któregoś dnia postanowiłem poszperać i znalazłem samo złoto - Manor House w Chlewiskach, całkiem niedaleko Warszawy a wrażenia nieziemskie - tam miałem wyjazd firmowy! Przede wszystkim początkowo spotkałem sie z przepiękną okolicą, potem był czas na pałac (bodajże ma 900 lat) bardzo solidnie i elegancko wyposażony. Ogród, cała posiadłość zdecydowanie jak z bajki! Myślę, że ciężko cała obsługa i pracownicy hotelu muszą pracować nad tak pięknym wyglądem obiektu. Wyjazd spotkał się z pełną aprobatą i zadowoleniem moim jak i moich przyjaciół. Integracja udała się w 100 %. Zabiegi SPA - w szczgólności Chata Solna, pozwoliła mi na całkowite odprężenie i ucieczkę od codziennych obowiązków. Naprawde świetne miejsce!
  • 08.11.13, 16:50
    Wyszukiwarka nie kłamie
    --
    Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców
    http://s2.rimg.info/9968084c97c517cc19279071930266e2.gif
  • Gość: Ada IP: *.dynamic.chello.pl 28.11.13, 11:21
    Ja polecam niesamowity świat Wellness stworzony w Manor House SPA Chlewiskach. Pod wspólną nazwą „Sześć Kluczy do Szczęścia i Zdrowia” opracowano program oparty na filozofii bycia w harmonii z samym sobą i otoczeniem. To niepowtarzalne, jedyne takie miejsce w Polsce do wypoczynku i relaksu, w skład którego wchodzą: Łaźnie Rzymskie, Basen Ery Wodnika, Studio Odnowy, Witalna Wioska ?, Pokoje Ofuro i Ogród Medytacji. W Studio Odnowy Biologicznej czeka ponad 120 zabiegów leczniczych, relaksacyjnych, pielęgnacyjnych i energetycznych z różnych stron świata.
  • 24.09.14, 12:17
    ja polecam Alchemy Day Spa w Warszawie ciekawa koncepcja, kosmetyk wystrój filozofia bardzo mi odpowiada, podobne miejsce jest w Bielsku Biała Hotel Papuga Park wellness marrakesz polecam
  • 11.02.15, 15:45
    Polecam Samui Spa w Novotelu na Ochocie, świetne zabiegi w niskiej cenie, a masaż wykonany przez balijską masażystkę cudowny!!!!!!!!!!!!
  • 11.02.15, 17:07
    A ja odradzam każdy syf, który musi uciekać się do SPAMU
    --
    Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców
    http://s2.rimg.info/9968084c97c517cc19279071930266e2.gif
  • 15.05.15, 19:47
    nie wydaje mi się, że to był spam, bo również byłam w tym salonie i w 100% mogę zgodzić się z powyższą pozytywną opinią - znakomite miejsce, gdzie można się odprężyc po całym dniu. Pozdrawiam zazdroszczącą konkurencję!
  • 17.03.16, 14:52
    Ja polecam to SPA - spa warszawa. Byłam tam w zeszłym roku i korzystałam z basenu, sauny i zebiegów kosmetycznych na ciało oraz włosy - i jestem zachwycona! Wróciłam wypoczęta i zrelaksowana, naprawdę wszystkim polecam.
  • 29.03.16, 13:50
    w warszawie? to ja juz bym wolał jakąś malowniczą miejscowość pod miastem
  • Gość: Monika IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.16, 10:58
    Świetne SPA jest na ulicy Zawiszy 14 lok.6 :) Eden Day Spa.
    Od niedawna mieszkam w okolicy i wpadłam któregoś dnia na masaż relaksacyjny po remontach itp i jest WOW! Super personel i profesjonalne podejście. Teraz już chodze tylko tam i przy okazji na cudowny manicure oraz zabiegi przygotowujące, ze tak powiem na lato haha :)
    Tutaj FB: www.facebook.com/edendayspawarszawa
    oraz www www.edendayspa.pl/
  • Gość: olivka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.16, 22:47
    Tylko mymasujemy.pl w Wawrze. Kameralne miejsce, bardzo profesjonalna obsługa, świetne masaże i zabiegi i ten klimat jaki tam panuje... 100 % polecam warto dojechać z centrum.
  • Gość: Karolina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.16, 22:49
    mymasujemy.pl na Lipkowskiej 6 w Radości. Najlepsze ever!
  • Gość: kasia_warszawa IP: *.146.69.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.08.16, 13:14
    Polecam UMMA PARO SPA, bardzo blisko centrum Warszawy, przy polach mokotowskich. Możesz zrobić sobie zabieg na twarz, zabieg na ciało, masaż, manicure, pedicure. Korzystam ze wszystkiego od grudnia i jestem bardzo zadowolona! Moja koleżanka robiła tam panieński i też była zachwycona! Zobacz na stronie www.ummaparospa.pl
  • Gość: katia23 IP: *.146.69.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.08.16, 13:16
    UMMA PARO SPA najlepsze ever!!!! Dostałam od koleżanek bon upominkowy na Rytuał Bhutański! ODLOT! 2 godziny totalnego relaksu!!! Mega miejsce!
  • 29.08.16, 17:00
    ee
  • 04.09.16, 10:40
    O tak spa się przydaje od czasu do czasu żeby się wyciszyć i zrelaksować, ja fajne spa znalazłem na tej stronie ze sposobami spędzania wolnego czasu www.myfun.pl stronka jest przyjemna i można się zainspirować.
  • 03.11.16, 18:32
    Mi się podoba szalenie w Paradizzo na Poznańskiej, głównie ze względu na szeroki wybór między masażami i przez to, ze wykonują go naprawdę profesjonalistki i można też wybrac masaż sportowy (!) co dla mnie jest mega istotne, bo sam kopie piłę i nie wszędzie się na taki można zgłosić niestety.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.