Dodaj do ulubionych

Polski pies-kaleka znalazł dom w Niemczech

IP: *.acn.waw.pl 02.03.04, 00:35
No to kupa kasy poszla na psa. Uspienie kosztuje srednio 100zl. Za reszte
pieniedzy mozna bylo wyzywic calkiem spora grupke dzieci przez jakis czas i
zapewnic im pomoc w nauce. W zyciu caly czas trzeba wybierac, mimo ze jest
ciezko, komu co dac. Czasem nawet jest to wybor czy z plonacego domu ratowac
mlodsze czy starsze dziecko. Tu wybor chyba byl dosyc latwy, ale skoro ludzie
wola pomagac psom... ich pieniadze, ich swieta decyzja. Widocznie wola zyc
wsrod ludzi brudnych, glodnych i nie umiejacych na siebie zarobic bo
niewyksztalconych. Ot, pieskie zycie.
Obserwuj wątek
    • Gość: lion57 Re: Polski pies-kaleka znalazł dom w Niemczech IP: *.acn.waw.pl 02.03.04, 01:28
      Ci, którzy leczyli psa, właśnie wybrali, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś
      Ty zasponsorował chociaż zakup pomocy naukowych potrzebującemu dziecku lub
      nakarmił głodnych, czy też jeśli masz mozliwości dał zarobić biednym. Jeśli
      takich wrażliwych na biedę, jak Ty będzie więcej, może życie nie będzie takie
      pieskie. I cóż tu się dziwić, tak na marginesie, że LOT nie dał zgody na
      darmowe przewiezienie psa. Iluż zgorszonych by się odezwało ? A taka firma musi
      przecież dbać o swój wizerunek. Pozdrawiam w imieniu swoich dwóch piesków.
      • niech Konkurs! 02.03.04, 09:58
        Co mozemy oddac biednym!
        1. Mieszkania - podobno mozna mieszkac w kanalach.
        2. Ubrania - te mozemy ukrasc z pojemnikow PCK.
        3. Jedzenie - ilez to dobr lezy w smietnikach.
        4. Pieniadze - tu nie nalezy szukac zamiennika, one przeciez nie czynia
        czlowieka szczesliwym.
        5. Mozgi - w przypadku niektorych nie jest to wskazane, nie nalezy bowiem -
        cyniku - odbdarowywac ludzi bezuzytecznym szajsem.
        PS. Chwala ci za to ze rzecz ktora chciales wyrzucic na smietnik oddales komus
        innemu. Przypominam ci ze codziennie zrzucasz w niebyt muszli klozetowej spory
        kawalek dobra ktore tez zamiast marnowac mozesz rozdac potrzebujacym.
        --
        Tak sadze. Zalosne...
        ---------------------
        Jemy i piszemy
        .
        • j_karolak Re: Konkurs! 02.03.04, 11:34
          Nie wiem o co Ci chodzi. Cynik napisał, że istnieją sensowniejsze sposoby
          wydawania pieniędzy i można sięz tym zgadzać lub nie. Jak się ma do tego Twój
          post?
          • niech Re: Konkurs! 02.03.04, 11:48
            O tym jak wydawac pieniadze powinni decydowac ich wlasciciele. Cynik napisal ze
            sa sensowniejsze sposoby wydawania cudzych pieniedzy. Mam nadzieje ze nie
            zajmie sie moimi. Bo wtedy musialbym zajac sie jego podla facjata.
            --
            Tak sadze. Zalosne...
            ---------------------
            Jemy i piszemy
            .
    • Gość: be Re: Polski pies-kaleka znalazł dom w Niemczech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.04, 10:00
      żałosny! podążając Twoją drogą rozumowania..może by tak eutanazja wobec
      potrzebujących ludzi? też tańsza, niż pomoc im, prawda?
      takiś miłosierny? ależ się poświęciłeś, oddając 'złomowaty' komputer..oj,
      wielkie masz serce, wieeelkie!!
      ludzie mają w wielu przypadkach możliwość troski o siebie, a przynajmniej
      poproszenia o pomoc, zwierzęta nie, a przez takich, jak Ty skazane są na
      wspomniane pieskie życie...
    • Gość: Paweł Re: Polski pies-kaleka znalazł dom w Niemczech IP: *.gw.intertele.pl 02.03.04, 11:52
      Cześć ! Często mam wrażenie , że w Polsce jezeli ktokolwiek chce pomóc, bądź
      pomaga bezinteresownie, BO TAKIM JEST CZŁOWIEKIEM, spotyka się z krytyką reszty
      społeczeństwa, chociaz uchodzimy za kraj katolicki na arenie europejskiej,
      czsyli przestrzegamy zasad wiary i kierujemy się tym co podaje nam BIBLIA, tak
      powinno być, a bardzo często cynicznie okreslamy czyjeś postępowanie, samemu
      nie przykładając ręki, żeby pomóc. Co ciekawsze bardzo często gdyby NAS
      poproszono o pomoc, np. pomóżmy głodnym dzieciom, to na palcach jedenej ręki
      można policzyć " CHĘTNYCH " do niesienia takowej. Cześć
      • miltonia Re: Polski pies-kaleka znalazł dom w Niemczech 02.03.04, 16:01
        j_karolak napisał:

> Nie wiem o co Ci chodzi. Cynik napisał, że istnieją sensowniejsze sposoby
        > wydawania pieniędzy i można sięz tym zgadzać lub nie. Jak się ma do tego Twój
        > post?

Karolak, tez uwazam, ze zamiast wydawac pieniadze na piwo i na bilety na mecze
        lepiej bedzie, gdy wplacisz je na szczytny cel.
      • Gość: Wikinghus Psie zycie zalezne od nas! IP: *.proxy.aol.com 02.03.04, 18:54
        To CZLOWIEK udomowil psy! W tym momencie stal sie za nie odpowiedzialny. Jezeli
        wlasnie tzw. LUDZIE dbaliby o swoje zwierzeta, szanowali je i ponosili za nie
        odpowiedzialnosc... wtedy byloby w tym kraju mniej bezdomnych zwierzakow.
        Niestety ludzie nie szanuja zwierzat co czesto laczy sie z tym, ze rowniez nie
        szanuja innych ludzi! Jedni z nas pomagaja zwierzetom, inni ludziom. Kazdy z
        nas ma wolny wybor. Ja pomagam glownie zwierzakom ale i o ludziach nie
        zapominam! Wkurza mnie to, ze ludzie potrafia tak swietnie biadolic zamiast
        wziasc sie do roboty. Plakac kazdy potrafi. Ludzie sami decyduja o swoim losie,
        psy nie. Z tego tez powodu dla mnie na miejscu pierwszym jest pies a dopiero
        potem czlowiek.
    • Gość: Cynik Dziekuje za tak zywy odzew ;) IP: *.acn.waw.pl 02.03.04, 22:11
      Rozbawily mnie te komentarze i epitety pod moim adresem. Ludzie ktorzy nic nie
      wiedza o mnie, utopiliby mnie w lyzce wody za tekst, ktory napisalem po to, aby
      inni sobie rozruszali szare komorki. Po prostu uwazam ze za tyle pieniedzy
      lepiej jest zapewnic pomoc gromadzie dzieci niz jednemu psu i to moje swiete
      prawo. Zreszta nie mam potrzeby wylewania tu swoich uczuc, po prostu mialem
      ochote na czysty ekperyment, ktory wykazuje, jak wielka agresja reaguje
      czlowiek postawiony wobec trudnej sytuacji wyboru mniejszego zla. I to sa
      ludzie, ktorzy chca pomagac zwierzetom, a zachowuja sie jak bydlaki w stosunku
      do drugiego czlowieka tylko za to co napisal. Takie ludzkie zachowanie
      rzeczywiscie zniecheca do pomocy czlowiekowi i skierowuje jego zainteresowania
      w kierunku zwierzat. Ja wole jednak kierowac sie nie zasada zbiorowej
      odpowiedzialnosci, lecz zawsze oceniac indywidualnie. Dlatego napisalem, ze
      pieniadze kazdego czlowieka to jego indywidualna sprawa i moze robic sobie z
      nimi co chce. Nie cierpie socjalistow, ktorzy rzadza sie moimi pieniedzmi,
      takze tymi ktorzy chca za nie utrzymywac schroniska :P za to moga zrobic tam
      budy ze zlota, byle za dobrowolne skladki skoro sa takimi milosnikami zwierzat.
      Bardzo lubie swojego kota a on mnie, w zwiazku z tym place za wszystko co go
      dotyczy i zycze tego wszystkim innym. A jezeli za zlom uwazacie komputer, pod
      ktorym sprawnie chodzi Windows98 i Office2000, to juz wasz problem. Wiem, ze
      osoba ktora go dostala byla baaardzo ucieszona. Ale cala reszta mojego zycia to
      tajemnica. Wasza zawisc oraz zapiekla zlosc to juz wasz problem, co
      poniektorzy "dyskutanci". Zycze wam mniej czasu na pisanie bzdur a wiecej
      owocnej pracy na rzecz innych. :) Bez odbioru.
        • niech Re: Dziekuje za tak zywy odzew ;) 02.03.04, 22:29
          Za zlom uwazam sprzet ktorego wlasciciel chce go umiescic w smietniku. Nawet
          jesli chodzi tam WXP. Ciekaw jestem gdzie przekazujac psa opiekunowi wydano
          chociaz jeden grosz cynika? Cos ten kurew leje mozgiem w zly kanal.
          --
          Tak sadze. Zalosne...
          ---------------------
          Jemy i piszemy
          .
        • Gość: Cynik Droga uzyszkodniczko IP: *.acn.waw.pl 02.03.04, 23:02
          A co mi tam, odpowiem. Jestem z zawodu informatykiem - administratorem sieci.
          Znam wiele biur w ktorych swietnie pracuja Win98 i Office2000 i nie ma potrzeby
          przesiadania sie na nowszy system, bo ten spelnia oczekiwania uzytkownikow. W
          innym przypadku, nalezaloby zakupic kilka(nascie)nowych komputerow. Koszty
          oczywiscie wynosilyby kilkadziesiat tysiecy zlotych. Zatem swiatla
          uzytkowniczko powiedz mi jakie to funkje ma powiedzmy WinXP, z ktorych MUSISZ
          korzystac, a ktorych nie ma w Win98 albo NT chodzacych na starszym sprzecie.
          Wlasnie na takich naiwnych jak ty zarabia Microsoft, skutecznie prowadzac swoj
          marketing. To sie nazywa dopiero podpucha za grube pieniadze!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka