Dodaj do ulubionych

Gdzie na gokarty w Warszawie?

IP: *.chello.pl 17.09.10, 00:04
I jak zwykle autor nie wie o czym pisze.

Tor kartingowy Formuła M1 BLUE CITY

Adres: CENTRUM HANDLOWE M1 / MARKI (poziom -2), ul. Piłsudskiego 1

Blue City i CH Marki leżą po przeciwnych stronach warszawy. Poza tym żaden z tych torów nie jest na poziomie -2. Kiedys w Blue City była na -2 ale zakończył działalnośc.
Aktualny tor w Blue City jest chyba najdroższy w Wawie. Jak ostatnio byłem to koszt jazdy wynosił 40 zl za 8 minut.

Osobiście polecam RCW na Modularnej. Najdłuższy warszawski tor, równe gokarty, fachowa obsługa, profi pomiar czasu.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Aga IP: *.chello.pl 17.09.10, 01:10
    Na stronie www sa takie ceny, jesli chodzi o tel jest podany zly i nikt nie odbiera wiec ciezko by bylo podac inne dane.
  • Gość: Azbest IP: *.chello.pl 17.09.10, 13:41
    No są błędy w artykule. Ten tor w BC jest dosyć drogi ale wydaje mi się, że technologicznie najbardziej zaawansowany. Opcja z podawaniem czasów, rankingami i podglądem innych kierowców jest konkretna, można sobie urządzać zawody z innymi ludźmi albo znajomymi. Narzeczoną wysyłam na sklepy a sam sobie śmigam gokartem i wszyscy zadowoleni hehe ;)
  • Gość: torturek IP: *.acn.waw.pl 17.09.10, 21:34
    No może nie jest to super tanio, ale tor jest wyjechany >.< No i przyznam, że lokalizacja jest całkiem niezła bo do Blue City łatwo można dojechać, ale przyznam że autor się nieźle pomylił gdzie M1 a gdzie Blue City...
  • Gość: Magda IP: *.chello.pl 19.09.10, 17:22
    Tor La Mans w Fort Wola już NIE ISTNIEJE!!!!!!!!
  • Gość: torturek IP: *.acn.waw.pl 19.09.10, 20:55
    ...rany ten autor to na prawdę przytomny >< Czyli wynikałoby na to, że jedyny dobry istniejący tor na który warto się wybrać to ten w Blue City.
  • Gość: Rybak IP: *.222.245.33.spray.net.pl 19.09.10, 22:59
    Moze nie tylko w BC ale akurat ten znajduje sie prawie w samym centrum. Poza tym to jest na prawde dobry tor. Ma wiele bardzo dobrych opinii. Ja tam uczeszczam regularnie i jestm bardzo zadowolony. Wczesniej jezdzilem do Piaseczna. Ale teraz mam znacznie blizej na Ochote.
  • Gość: Azbest IP: *.kielce.uw.gov.pl 22.09.10, 13:41
    No na to by wychodziło :D No ale na szczęście jest tam w porządku, zwłaszcza, że lokalizacja i wyposażenie pierwsza klasa.
  • Gość: bartek IP: *.rev.inds.pl 13.05.11, 16:49
    najlepszy tor dla mnie jest w piasecznie nazywa się imola, mają swoją
    stronę , na której znajdziesz wszystkie info, ceny, rodzaje imprez, godziny
    otwarcia, polecam
  • Gość: arturr IP: *.rev.inds.pl 10.06.11, 12:19
    Ja bardzo polecam tor w Piasecznie Imola, jest to najlepszy tor na jakim byłem, wszystko jest tutaj świetnie zorganizowane, mają najnowocześniejsze gokarty SODI 7 RX, które bardzo fajnie się prowadzi, ja tutaj zawsze dobrze spędzam czas

• Gość: Gość IP: *.play-internet.pl 30.05.13, 00:26
    Toru w Piasecznie już nie ma od dawna ;), za to jest nowy tor F1 Karting blisko Ronda Starzyńskiego na Jagiellońskiej. Powiem, że bez porównania pod względem standardu i gokartów, robi wrażenie, i od metra kilka minut tramwajem. Kiedyś jeździłem na RCW, ale strasznie daleko jak dla mnie jechać z Bemowa... i słabsze wózki.
  • Gość: Gość IP: *.net 24.04.14, 21:08
    Z tymi słabszymi wózkami to przesadzasz gdyż na RCW są nowe wózki 10KM dla zawodników który robią dobre czasy
  • Gość: mira IP: *.cli.nitronet.pl 02.01.16, 19:58
    najdłuższy ??? ha ha ha to jakiś żart :D
  • Gość: radek IP: *.wroclaw.mm.pl 26.10.12, 16:45
    na torze Kat Arena pod Warszawą można w dniu urodzin pojezdzic za darmo. a wiecej za darmo w urodziny na www wurodziny pl
  • Gość: radek IP: *.wroclaw.mm.pl 26.10.12, 16:48
    www.wurodziny.pl
  • 25.02.14, 21:20
    ja mialam okazje ostatnio jezdzic w www.xdrivekarting.pl/ na gierdziejewskiego. Bylo super! Wyszalalam sie jak nigdy:) polecam kazdemu kto chce sie troche rozerwac
  • Gość: przemo IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.14, 19:46
    tez jezdzilem na xdrive karting i sie swietnie jezdzilo - maja bardzo dobre gokart i dlugi tor z fajnymi zakretami
  • Gość: iza IP: *.30.58.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.03.14, 23:24
    xdrive kartińg ma nowy cennik tez slyszakam ze jest super ińny niz wszystkie tory dlugi szeroki w sobote sie wybiore uwielbiam dawac facetom w kosc :-)
  • Gość: mietkuZ IP: *.play-internet.pl 17.11.15, 14:06
    Najdłuższy tor kartingowy w Polsce jest w rcw.pl – byliśmy ostatnio i było super. Tor jest tak zaprojektowany, że można dynamicznie pojeździć i poczuć te emocje, jakie dają gokarty.
  • Gość: Tommlu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.15, 11:52
    Bardzo fajny tor ten RCW. Teraz właśnie bawiłem się ze znajomymi tam. Tor rzeczywiście jest bardzo fajnie przygotowany. Można naprawdę szybko pojeździć jeśli ktoś jest wprawiony, ale nawet jak ktoś nie ma dużego doświadzczenia to też bez kłopotów sobie poradzi i będzie miał przy tym wiele zabawy.
  • 07.12.15, 09:20
    Tor bardzo fajny, byliśmy w weekend się pobawić. Podoba mi się ułożenie toru (można elegancko pośmigać), a także zaplecze (bo można spokojnie w ciszy odpocząć po kilku wyścigach). Po Nowym Roku też się wybieram na pewno.
  • 27.12.15, 16:41
    ozyrysek80 napisał(a):

> floii napisał(a):
    >
    > > Tor bardzo fajny, byliśmy w weekend się pobawić. Podoba mi się ułożenie t
    > oru (m
    > > ożna elegancko pośmigać), a także zaplecze (bo można spokojnie w ciszy od
    > począć
    > > po kilku wyścigach). Po Nowym Roku też się wybieram na pewno.
    >
    > Jakoś pasjonatką nie jestem, ale tak sobie poczytałam i chętnie po nowym roku s
    > ię wybiorę. Mój brat jest wielkim pasjonatem tego rodzaju atrakcji i mi opowiad
    > ał, że faktycznie można się zabawić. Tak więc wszystko przede mną.

Na krakowiaków tor jest na wypasie. Byliśmy „firmą” ostatnio i jest pole do popisu dla pasjonatów :)
  • Gość: Krzychu IP: *.blaster.pl 29.03.16, 09:31
    Nie wiem, czy słyszeliście, ale na fanów motoryzacji już wkrótce czeka nie lada gratka w pobliżu węzła autostradowego A1/A2. Na trasie do Strykowa, w pobliżu miejscowości Kiełmina na przestrzeni kilku miesięcy ma zostać otwarty Tor Łódź ? tor wyścigowy dla gokartów, samochodów i motorów. Znajomy mówił, że długość trasy będzie wynosiła około 1,5 km. Myślę, że to będzie świetne miejsce na wypady ze znajomymi oraz imprezy firmowe.
  • 10.01.17, 16:35
    A ja polecam tor F1kARTING na Jagiellonskiej !
    f1karting.pl/karting/oferta/oferta-indywidualna/
    Nic dodac nic ujac
    Najlepszy
    #karting #f1karting #f1 #najlepszy #warszawa #indywidualnie #dlafirm
  • Gość: MobbyDyck IP: *.play-internet.pl 01.02.17, 18:52
    Ktoś ostatnio był na torze RCW na Krakowiaków? Jak tam jest?
  • 19.06.17, 11:13
    wwww

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.