Dodaj do ulubionych

10 tys. muzułmanów w Warszawie. Jacy są?

IP: *.adsl.inetia.pl 18.09.10, 16:59
10 tys? To o 10 tys za dużo. Islam jest zagrożeniem dla zdobyczy zachodniej cywilizacji (w tym wolności człowieka) i dla światowego pokoju. Islam powinien być zakazany jako religia na terenie Europy - podobnie, tak jak w islamskiej arabii sadyjskiej zakazany jest chrześcijanizm.
Edytor zaawansowany
  • kiryloszomber 18.09.10, 17:14
    Ten rozumiany poprawnie dżihad. Cisza potrzebna jest do tego, żeby sobie pełzł jak wąż w trawie. Ekspansja w ciszy może być znacznie skuteczniejsza. ZNACZNIE. Głośno zrobi się wtedy, gdy już (choćby ze względu na liczebność) siedzenie w ciszy nie będzie potrzebne.
    Katolicy próbowali przejąć (zwłaszcza w przypadku oaz to było czytelne) pewne wzory i z islamu i od świadków jehowy z drugiej strony (ewangelizacja jako obowiązek, studiowanie księgi i takie tam), ale to nie wyjdzie, bo katolicyzm to z jednej strony zblazowana, a z drugiej oparta obecnie o pustosłowie kapłanów religia. Dlatego katolików obawiam się mniej. Jako ateista odczuwam nawet współczucie dla niektórych z nich. Za islam pod moim nosem dziękuję. Stanowczo. Nie. Nie jestem tak naiwny, jak sądzą "wierni".
    --
    Niepytany odpowiadam - mój nick pochodzi z tej piosenki:
    LEDy gud baj kiryloszomber
    Sanszaj, sanszaj rege
  • jarek_hipis 19.09.10, 09:18
    Jak można "przejść" na coś takiego? No chyba że się zakochało w jakims palancie i myslenie się skończyło.
  • absztyfikant 20.09.10, 23:10
    www.youtube.com/watch?v=z8aFS0A_u-Y

--
    izrael.org.il
  • Gość: euro67 IP: *.acn.waw.pl 19.09.10, 09:40
    Widac, ze masz barszo plytka wiedz o KK skoro uwazasz ze inspiruje sie on Islamem (600 lat mlodszym) i XIX wieczna sekat Swiadkow Jehowy.
  • luni8 19.09.10, 10:34
    www.youtube.com/watch?v=6-3X5hIFXYU
    Interesujące dane. Co ciekawsze, znajomy w ramach pisania pracy weryfikował je i podobno są zgodne z rzeczywistością.

--
    Demokracja - system opresji w ktorym uciskany sam sobie wybiera przesladowce ktory bedzie przez najblizsze 4 lata podnosil podatki uciskanemu.
  • Gość: religie=zaklamanie IP: *.pools.arcor-ip.net 19.09.10, 10:37
    Prywatnie to maga sobie wszyscy sekciarze praktykowac co chca. Ale wypad z miejsc publicznych i zabronic prania mozgow dzieciom. Dotyczy to wszystkich sekt religijnych.
  • polazrski 18.09.10, 17:29
    Przepraszam bardzo, ale jak ktos mogl uciec z Palestyny, jesli takiego kraju, ani nawet wspolczesnej nazwy geograficznej, nie ma? Meczet budowany za pieniadze Arabii Saudyjskiej i pod przewodem Braci Muzulmanskich to zla mieszanka, zeby nie powiedziec: wybuchowa.
    --
    moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden!
    A ktoz ty jestes, Pozarski? Legenda mojej rodziny glosi, ze nasza zapisana historia pochodzi od pewnego rzymskiego wodza. autor obu cytatow: marouder.abc/marouder_eu
  • shir-ker 19.09.10, 10:46
    polazrski napisał:

> Przepraszam bardzo, ale jak ktos mogl uciec z Palestyny, jesli takiego kraju, a
    > ni nawet wspolczesnej nazwy geograficznej, nie ma?

bla bla bla

en.wikipedia.org/wiki/Palestine
  • sorc108 18.09.10, 17:40
    Niedługo rozpocznie się polowanie na nowych wiernych i szkolenie białych talibów, a za parę lat będziemy się dziwili jak to możliwe że Polacy zrobili w swoim własnym kraju zamach. A złapani aktywiści nam wyjaśnią, że teraz to my wszyscy jesteśmy dla nich "niewiernymi" czyli czymś jeszcze gorszym niż kobiety i jak się nie nawrócimy to wszystkich nas czeka likwidacja.
  • wypasior 18.09.10, 17:41
    wszystko ładnie, pachnąco przyprawami orientalnymi, niemal romantycznie....
  • wypasior 18.09.10, 17:46
    ...do demontażu tolerancji, nowoczesne idee otwartości nie mogą być furtką do powrotu średniowiecza
  • Gość: dziadek IP: *.xdsl.centertel.pl 18.09.10, 18:23
    A jak szybko się rozmnażają jak szczury, jak się to rozpełznie to ciężko będzie wytępić.A przyjdzie taki czas że będzie się na nich polować , jak na dzikie króliki.
  • kiryloszomber 18.09.10, 20:41
    Zgadzam się. Nawet nie wiesz, w ilu (ZŁOWIESZCZO) aspektach masz rację. Bo to, co zapowiadasz, nastąpi w AUSTRALII. Tam właśnie odstrzeliwuje się dzikie króliki. Przywleczone dokonały (obok paru innych zwierzątek) pustoszącej inwazji. O takiej inwazji w Europie własnie jest mowa w artykule. I tam muslimy nie podskoczą, bo działa doktryna "take or leave".
    W Europie na to nie licz.

Pewnie pisząc komentarz nie to miałeś na myśli. Ale GENIALNIE się wstrzeliłeś!
    --
    Sanszaj, sanszaj rege
  • Gość: euro67 IP: *.acn.waw.pl 19.09.10, 09:38
    Propaganda, propaganda. Ja proponuje aby najpierw kazdy sam przeczytal Koran (czytalem go w calosci kilka razy) i wyrobil sobie zdanie, co znaczy ta religia wzywajaca do przemocy i zbrodni wobec niewierncyh (najczesciej Zydow i Chrzescijan) i jaki jest poziom intelektualny oraz moralny tej swietej ksiegi Islamu.
    Ja uwazam, ze jest to bardzoe niebezpieczna swoim agresywnym prozelityzmem dla swiata religia.
  • Gość: Amok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.10, 10:10
    To jest wręcz "Islamofaszyzm" i niebywale niebnezpieczna forma rasizmu - dlatego, że wszystkie dziś występujące interpretacje Koranu zakładają wyższość Islamu nad każdą ideologią i wyższość muzułmanina nad każdym człowiekiem (włącznie z prawem do zabicia go bez popełniania grzechu) ...
  • Gość: COEXIST IP: *.adsl.inetia.pl 19.09.10, 20:02
    A może lepiej zacząć od wiedzy, a potem pisać coś o walce w imię boże.

Polecam do poduszki:
    Izrael i polityka planowanego zniszczenia - Michael Warschawski
    wyd. Książka i Prasa - 2008r
    lub
    Terroryzm i zamachy samobójcze muzułmański punkt widzenia
    wyd. Dialog- 2007r.

warto szukać wiedzy w innym miejscu niż internetowa przeglądarka
  • Gość: 1patriot IP: *.maine.res.rr.com 19.09.10, 20:10
    Dziekuje, jak zwykle wykretna odpowiedz.
  • absztyfikant 20.09.10, 23:14
    www.poznajkoran.pl/koran/przemoc/

--
    izrael.org.il
  • Gość: islam zło IP: *.radom.vectranet.pl 19.09.10, 10:45
    po pierwsze koran przetlumaczony na inny jezyk niz arabski to zwykla ksiazka, Nie da sie przedtlumaczyc DOSŁOWNIE koranu z arabskiego na inny jezyk,poczytaj sobie o tym
  • Gość: Amok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.10, 11:13
    BREDNIE - jedynie poetycka wartość Koranu jest nieprzetłumaczalna ...
  • Gość: adam IP: *.4web.pl 19.09.10, 10:50
    One rozmnażają tak jak BÓG kazł ,niema o nich problem chomoseksualizm każdy zna swojego ojca ......czy ty znać swgo prawdziewego ojca.......zapytaj mamusia....
  • Gość: też nie Polaka IP: 80.48.151.* 19.09.10, 11:00
    Ty sugerować,że jego prawdziwa ojca Ahmed z Egiptu, gdzie mamusia być na wakacjach?
  • Gość: wawiak IP: 81.219.13.* 20.09.10, 14:40
  • danielsu4 18.09.10, 18:23
    witam, dobry artykuł. szkoda tylko, że tak ogólny, bez zagłębiania się w szczegóły tematu. ja też byłem katolikiem i po przeczytaniu Koranu zrozumiałem wiele rzeczy, min. to że człowiek nie może być Bogiem, że nie ma przymusu w religii i jak ważne jest w życiu człowieka przestrzeganie pewnych wartości, których chrześcijanie już dawno się wyrzekli.
    ja podobnie jak Anna Bratkowska nie wstydzę się tego, że jestem muzułmaninem, oczywiście niektórzy ludzie patrzą na mnie z pogardą ale to jest ich problem.
    Polska nie jest idealnym krajem do życia dla wyznawców innych religii pomimo że tyle się mówi o tolerancji i miłości do bliźniego.
  • Gość: sadownki IP: *.sydskane.nu 18.09.10, 18:45
    Żegnam. Te wartości to m.in. niemożność wystąpienia z islamu. Raz nawrócony nie może się rozmuslec. Za to jest tylko kara śmierci. Ot taka ludzka religia.
  • sorc108 18.09.10, 19:18
    Gość portalu: sadownki napisał(a):

> Żegnam. Te wartości to m.in. niemożność wystąpienia z islamu. Raz nawrócony ni
    > e może się rozmuslec. Za to jest tylko kara śmierci. Ot taka ludzka religia.

Nie należy zapominać o traktowaniu kobiet i np zabijaniu ich za to, że zostały zgwałcone.
  • Gość: adolf IP: *.chello.pl 19.09.10, 02:02
    a czytales mein kampf?
  • Gość: Amok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.10, 10:22
    "Mein Kampf" jako żywa ideologia ju żnie istnieje - natomias "Koran" i Islam (co przeraża) - jak najbardziej ...
  • Gość: kontemplator07 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.10, 10:42
    Przed chwilą ktoś tu pisał o wystrzelaniu królików, podejrzewam, ze jakiś bogobojny chrześcianin, o przebogatej tradycji bożego miłosierdzia.
  • Gość: Amok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.10, 11:15
    Ty coś powiedz o miłosierdziu islamofaszystów?
  • Gość: kalifat Paryża IP: *.nplay.net.pl 19.09.10, 08:50
    Muslimy to ich naturalny wróg - wyjątkowo chętny do ścinania tęczowych główek. Islam jest w tym temacie jednoznaczny.
  • Gość: filut z Pragi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.10, 10:12
    Islam jest jednoznaczny ale araby i turki bardzo lubia ten rodzaj wiezi miedzyludzkich

poza tym islam to religia wymyslona przez mezczyzn dla mezczyzn zeby trzymac kobiety za twarz (nie wylaczajac kilkuletnich dziewczynek w ktorych bardzo gustowal kupiec z Mekki Mahomet)

wiec o gejow sie nie martw za bardzo - beda sobie robic milo jak teraz araby w kurortach robia europejskim turystom

natomiast lesbijki ida na kamieniowanie - reszta kobiet tez ma marne perspektywy, ale jak widac sa takie idiotki ktore z wlasnej woli chca sobie zalozyc to chomonto na szyje
  • aprilis 19.09.10, 09:26
    Dobry artykuł? Propagandowa papka! Jak można porównywać codzienne sensacyjne zdarzenia (znów Polak zabił swoją żonę) z akcjami terrorystów zabijającymi i poświęcającymi swoje życie w imię Allaha? A wartości? Czysty śmiech. Kto tak naprawdę czytał Koran i zastanawiał się nad postawą Mahometa? Jakoś nie po drodze mu było z tymi wartościami. Wspólna droga muzułmanów i chrześcijan? To dlaczego na tej drodze wolno stawiać meczety w kraju chrześcijańskim, a nie sposób postawić kościołów np. w Iranie? Nakazy religijne w sprawie stroju? Dlaczego ten strój służy do maskowania osoby? Nie tylko w dzisiejszym świecie trudno zaufać komuś, kto ukrywa się pod zwojami materiału albo widać mu tylko oczy. Powinniśmy mieć jasne relacje z ludźmi. Ponadto dlaczego istnieje przymus jego noszenia? Ci, którzy tak chętnie odwołują się do haseł tolerancji religijnej, jakoś nie biorą pod uwagę, że mają do czynienia z jedną z najbardziej nietolerancyjnych religii, na co wskazują nie pojedyncze fakty, lecz procesy poltyczne i społeczno-obyczajowe w krajach muzułmańskich. Nie ściemniajcie więc, podpisując się pod tym artykułem.
  • Gość: gość IP: 80.227.8.* 19.09.10, 10:21
    W Iranie są kościoły.
  • Gość: zz IP: *.acn.waw.pl 19.09.10, 11:37
    noo, pewnie wszystkie spalone
  • Gość: Amok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.10, 10:17
    Nic istotnego nie wyniosłeś z lektury Koranu (bo sama taka lektura nie jest ważna - liczy się interpretacja według szkoły prawa, a prywatna interpretacja Koranu jest zabroniona) - więc pewnie wierzysz w swój własny "Islam".
    Niestety, wbrew tobie - jest w Islamie przymus religii" - od szykan począwszy, po śmierć za obelgę (słyszałeś o doktrynie Ibn Tajmijji , a wiesz co to jest "dar al-harb" i jakie są obowiązki i powinności "dobrego" muzułmanina).
    Żałosny jesteś w swojej naiwnej wierze w świętość tego średniowiecza.
    A to jest wręcz "Islamofaszyzm" i niebywale niebezpieczna forma rasizmu - dlatego, że wszystkie dziś występujące interpretacje Koranu zakładają wyższość Islamu nad każdą ideologią i wyższość muzułmanina nad każdym człowiekiem (włącznie z prawem do zabicia go bez popełniania grzechu) ...
  • Gość: zabawne IP: *.ppp.asahi-net.or.jp 19.09.10, 10:22
    i i
    > jak ważne jest w życiu człowieka przestrzeganie pewnych wartości, których chrz
    > eścijanie już dawno się wyrzekli.

Jako chrzescijanin chetnie uslysze o tym, czego sie rzekomo juz dawno wyrzeklem...
  • Gość: mixer IP: *.icpnet.pl 19.09.10, 11:13
    Wydaje mi się że ludzie nie patrzą na muzułmanów z pogardą, ale ze strachem. Po prostu nie wiedzą co im nagle strzeli do głowy. Wysadzą np. tramwaj w centrum, a później walną jakiś komunikat że np. zadali kolejny cios krzyżowcom. Ludzie boją się i nie akceptują absurdu i nie można mieć o to pretensji...
  • Gość: max IP: 109.243.71.* 19.09.10, 11:57
    x> Polska nie jest idealnym krajem do życia dla wyznawców innych religii pomimo że
    > tyle się mówi o tolerancji i miłości do bliźniego.
    Zato dobrze ze przynajmniej kraje arabskie sa tak przyjazne chcrzescjanomi sie ich nie morduje.
  • Gość: Max IP: 109.243.71.* 19.09.10, 12:00
    www.google.com/images?um=1&hl=de&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Ade%3Aofficial&biw=1366&bih=528&tbs=isch%3A1&sa=1&q=iran+erh%C3%A4ngt&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=
  • Gość: 1patriot IP: *.maine.res.rr.com 19.09.10, 16:00
    Czy jak "rozmawiasz" z pedofilem muhamadem to zamykasz oczy...
  • leszlong 18.09.10, 19:14
    "Na protest przeciwko nowemu meczetowi na Ochocie ktoś przyniósł transparent: "Tatarzy tak, Liga Muzułmańska nie". To jakby powiedzieć: wiem, że moi przodkowie 600 lat temu przyjęli obcych. I oni mi już nie przeszkadzają. Ale nowych obcych nie chcę."

Autor nie do końca chyba rozumie ten napis na transparencie. Meczet jest budowany za pieniądze pochodzące z Arabii Saudyjskiej. W tym państwie dominuje wahabityzm czyli skrajny nurt w islamie, który głosi ideę ciągłego dżihadu, odrzuca dobre relacje z niewiernymi oraz nie uznaje naleciałości w islamie i różnych tradycji. Co więcej, nurt ten naucza fundamentalistycznego islamu. Czym on jest mieliśmy przykład w Afganistanie. Talibowie to wychowankowie medres budowanych za pieniądze saudyjskie. Te same szkoły propagują wahabityzm w całym islamskim świecie oraz coraz częściej poza nim. Co więcej, Liga Muzułmańska w Egipcie oraz Bin Laden za pieniądze książąt saudyjskich prowadzą swoją świętą wojnę. Tymczasem Tatarzy w Polsce są sunnitami szkoły hanafickiej. Przeciw szerzeniu wahabityzmu w Polsce występuje sam profesor Selim Chazbijewicz. Trudno mu, muzułmaninowi, byłemu przewodniczącemu Muzułmańskiego Związku Religijnego, zarzucić rasizm i nietolerancję religijną wobec współbraci w wierze.
    Więcej na stronie Muzułmańskiego Związku Religijnego oraz w artykule z "Przeglądu".
    --
    www.ukraina.blox.pl

www.jedyniesluszne.blox.pl
  • kiryloszomber 18.09.10, 20:59
    Wszystko się zgadza (prawie), tylko dla porządku muszę dodać jeden drobiazg. To szyici wyznają islam (przynajmniej z mojego punktu widzenia) "bez naleciałości". Nie uznają hadisów, sunn itp. Czy ze "Zbioru Prawdziwego", czy innych. Żadnych. Tylko Koran. Bez naleciałości.

W mojej rodzinie mówi się (od BARDZO dawna) kilkoma językami i wyznaje kilka religii. O ile wyznaje ktoś cokolwiek, bo to z racji upływu czasu w odwrocie jest. Ja wyznaję wiarę w... rozum. Zero bozi.
    --
    Sanszaj, sanszaj rege
  • leszlong 19.09.10, 10:57
    @kiryloszomber:

Wahabici uważają inaczej. Mnie jest obojętne czy to wahabici czy szyici są strażnikami "czystego islamu". Jednak zabrakło w tym pisaniu, że najbardziej wojowniczy i fundamentalny odłam islam buduje meczet na Ochocie. Jak również, że MZR jest przeciwny temu, tym bardziej, że sami nie mogą dostać pozwolenia na budowę meczetu. Dość dziwne to.
    --
    www.ukraina.blox.pl

www.jedyniesluszne.blox.pl
  • Gość: Ice IP: *.range86-133.btcentralplus.com 18.09.10, 19:22
    Nie powinno się dopuścić do otwarcia tego meczetu. Tego typu miejsca są zagrożeniem dla naszej cywilizacji (długofalowo) i dla naszego bezpieczeństwa (w niedługiej już perspektywie).

Można próbować pokojowymi metodami powstrzymać tę budowę, ale prościej byłoby wrzucić przez płot kilka świńskich łbów i wlać parę beczek wieprzowego smalcu :)

Proponuję też, żeby ulicę przy której ma być ten meczet przemianować na Aleję Oriany Fallaci!
  • kiryloszomber 18.09.10, 21:01
    Dodałbym słowo: "nieodżałowanej".
    --
    Sanszaj, sanszaj rege
  • Gość: wawiak IP: 81.219.13.* 23.09.10, 08:26
  • ritzy 18.09.10, 23:08
    Uswiadamiaja nam, jak to fajnie jest porzucic chrzescijanstwo. Chocby na rzecz islamu.

--
    "Jak bym łbem nie kręciła tak dupa z tyłu. Polski katolicyzm, radziecki stalinizm, niemiecki hitleryzm, maja dla mnie te same podstawy. Groza." - delatorczyk4
  • mara571 19.09.10, 09:09
    przeciwko jakimkolwiek wartosciom. A zwlaszcza tym konserwatywnym, majacym korzenie chrzescijanskie.
  • dzielanski 19.09.10, 10:31
    No tutaj, Panowie konserwatyści, coś Wam się pokićkało. Akurat drugiej równie konserwatywnej ideologii jak islam we współczesnym świecie ze świecą nie znajdziecie. A korzenie chrześcijańskie (zwłaszcza starotestamentowe) ta religia ma jak najbardziej.
  • bosman_plama 19.09.10, 10:59
    dzielanski napisał:
    > No tutaj, Panowie konserwatyści, coś Wam się pokićkało. Akurat drugiej równie k
    > onserwatywnej ideologii jak islam we współczesnym świecie ze świecą nie znajdzi
    > ecie. A korzenie chrześcijańskie (zwłaszcza starotestamentowe) ta religia ma ja
    > k najbardziej.

Owszem, ale konserwatyzm chrześcijański, a nawet pozareligijny konserwatyzm cywilizacji zachodu jednak się od konserwatyzmu islamskiego różni. GW konserwatyzmu i chrześcijaństwa nie lubi, przepada wprost za to za strojeniem się w poprawnościowe szatki. I to prawda, że zabawnie jest obserwować, jak GW brnie w paradoksy poddając konserwatyzm i chrześcijaństwo krytyce, a równocześnie promując islam (to nie pierwszy artykuł w GW o tym jaki islam jest fajny).
  • katja 19.09.10, 11:04
    niestety poprawnosc polityczna w Szwecji kaze dyskutowac Ramadam ale nie wolno mowic jakie potrawy przygotowywuje na Boze Narodzenie, szkolom nie wolno podawac w jadlospisie kotleta schabowego aby nie obrazac uczuc wyznawcom Mohameta. I tak dalej...
  • bosman_plama 19.09.10, 11:11
    katja napisał(a):

> niestety poprawnosc polityczna w Szwecji kaze dyskutowac Ramadam ale nie wolno
    > mowic jakie potrawy przygotowywuje na Boze Narodzenie, szkolom nie wolno podawa
    > c w jadlospisie kotleta schabowego aby nie obrazac uczuc wyznawcom Mohameta. I
    > tak dalej...

Bo poprawność polityczna osiągnęła poziom absurdu i gryzie się we własny ogon.
  • mara571 19.09.10, 12:10
    zawarte w chrzescijanstwe mozna porownac z islamskimi to chyba czas na lekture Koranu.
    Szybko stwierdzisz, ze Koran jest konstytucja, zastepuje wszystkie ustawy i stanowi zbior recept jak mam zyc. All in one.
    Na chrzescijanska zasade wolnej woli (Liberum arbitrium) miejsca tam nie ma.
    Uznanie Jezusa za jednego z prorokow nie wystarczy, aby mowic o chrzescijanskich korzeniach islamu.
  • dzielanski 21.09.10, 10:33
    Akurat zasada wolnej woli nie jest własnością konserwatystów. "Konserwatysta" to z definicji obrońca tradycyjnych wartości - pod tym względem współczesny islam jest tradycyjny jak wszyscy diabli. Jeśli wolna wola jest dla Ciebie nadrzędną albo choćby istotną wartością, mów o sobie "liberał".
    A islam z chrześcijaństwem łączy przede wszystkim odwołanie się do Starego Testamentu. Interpretacja jest oczywiście zupełnie inna, ale bywa ona też inna w różnych kościołach chrześcijańskich.
  • Gość: Web IP: *.aster.pl 18.09.10, 23:40
    Po to, żeby pokazać, że muzułmanie to też ludzie tacy jak my i należy im się z naszej strony tolerancja? Przepraszam, ale ja się na to nie zgadzam. Dużo jeżdżę po Europie i obserwuję, jak ta tolerancja się kończy. Na początku jest wdzięczność za dane prawa, a później rodzi się nowe pokolenie, które to, co dostali rodzice, traktuje jako należny przywilej. Że w Polsce nie będzie tak jak w Niemczech, Francji czy Wielkiej Brytanii? Że nie zaczną powstawać zamknięte dzielnice, gdzie Polacy nie będą mieli wstępu? Dziękuję - nie mam ochoty przekonywać się o tym na własnej skórze. Z mojej strony bardzo wyraźnie wyartykułowane NIE DLA ARABIZACJI POLSKI!
  • Gość: aaa...sss IP: *.adsl.inetia.pl 18.09.10, 23:41
    aż smutno czytać taki stek niedożeczności, przesądów, stereotypów i uprzedzeń.
    jak można wogóle pomyśleć o "tępieniu" drugiego człowieka za to, ze akurat wyznaje inną religię?! był już w historii jeden (a właściwie niejeden) taki, który coś takiego odstawił i zdaje się, że wszyscy porządni ludzie się od tego odżegnują (no poza neonazistami może, ale oni mają powiedzmy nieco inny system wartości i co innego uznają za porządne). a tu nagle prosze - Polak-katolik będzie "tępił muzułmanów" chyba za takie postawy Bozia się będzie gniewać i kilka dodatkowych latek w czyśćcu wpadnie. naprawde aż strach czytać i patrzeć co się dzieje z tym krajem...
  • Gość: islamabad IP: *.sydskane.nu 19.09.10, 00:04
    Islam to nie tylko religia. To wszystko co się wiąże z życiem człowieka. Reguluje całe życie i nie znosi pytań i wątpliwości. To sposób istnienia, myślenia, bycia na codzień.
  • Gość: Amok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.10, 10:31
    Właśnie podałeś definicję "Islamofaszyzmu" - dzięki ...
  • Gość: omgwtfbbq IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.09.10, 11:15
    Tak może postrzegać każdą religię osoba słaba psychicznie, która zamiast samodzielnie podejmować decyzje zasłoni się po prostu książką i powie, że tak kazał jej Allah / Jahwe / Latający Potwór Spaghetti. Religia jako zestaw sugestii i wskazówek nie jest groźna, jako wyznacznik drogi życia jest groźna nieprawdopodobnie.
  • Gość: Amok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.10, 10:30
    "Stek niedorzeczności, przesądów, stereotypów i uprzedzeń" - to jest właśnie dokładnie twoje ukochane muzułmańskio-kołtuńskie średniowiecze ...
  • Gość: Anka IP: *.icpnet.pl 19.09.10, 10:39
    Daj spokój, typowi komentujący tutaj nie zrozumieją ani słowa z tego co napisałeś. Wszyscy tu karmią się nienawiścią do odmienności od jedynego słusznego sposobu życia.
  • bosman_plama 19.09.10, 11:08
    Gość portalu: Anka napisał(a):

> Daj spokój, typowi komentujący tutaj nie zrozumieją ani słowa z tego co napisał
    > eś. Wszyscy tu karmią się nienawiścią do odmienności od jedynego słusznego spos
    > obu życia.

Ale ona nie wzięła się z "typowo polskiej nienawiści do wszystkiego, co niepolskie". Nie mylcie akcje i reakcją. Najpierw był 11 września i spadające samoloty, a później nieufność wobec muzułmanów. I nie jest to jakieś "typowo polskie piekiełko", o czym świadczy np. niedawne referendum w Szwajcarii. Szwajcarzy to też "ciemny katonaród"?
  • Gość: gość IP: *.cable.casema.nl 19.09.10, 11:02
    Tu nie chodzi o tępienie.... Prawda jest taka,że muzułmanie migrują na CAŁY ŚWIAT, budują meczety, afiszują się swoją religią, a za posiadanie Pisma Świętego w ich państwie można zginąć!!! I kto tu jest ignorantem, a kto nietolerancyjnym fanatykiem????
  • Gość: nana IP: *.chello.pl 19.09.10, 00:07
    sporo 10 tys. widac na ulicy muzułmanki- przede wszystkim Polki się afiszują. Ale zakładanie chusty w Europie też jest dowolne - w Bośni dopiero po wojnie kobiety zaczeły sie afiszować z religią. Noszą kolorowe chusty i miniówki ;). W Turcji podobnie, wiele kobiet nosi bluzki na ramiaczkach, odkryte głowy. W związku z tym - mozna.
    A druga sprawa jest taka, ze tre kontakty z Arabią Saudyjska, tez nie są tylko finansowe. Nie wiem, czy ktoś wie, ale ów meczet na ochocie bedzie meczetem wahabitów- tych najbardziej skrajnych. nie mam nic do muzułmanów, pod waruniem ze akceptuja nasze europejskie prawa. Koscioly na bliskim wschodzie sa niszczone, a ludnosc chcrzescijanska bywa przesladowana. ja ma ubierać sie w kwefy, burki, czy nosic chusty z szacunku do ichniejszej kultury, to dlaczego oni nie mogą dostosować się do naszej.

A tak naprawde wszyscy swieżo po konwersji są entuzjastycznie do nowej religii nastawieni i najbardziej radykalni.
  • Gość: dezintegrysta IP: *.chello.pl 19.09.10, 01:57
    Gratulacje dla wyborczej za 10000 muslimow w Wawie, gdzie jest ich okolo 2000 w tym chodzacych do meczetu okolo 500, gratulacje.
  • Gość: jaro IP: *.chello.pl 19.09.10, 07:51
  • ipta 19.09.10, 08:40
    Nie każdy terrorysta to muzułmanin,ale każdy terrorysta to muzułmanin.
  • Gość: COEXIST IP: *.adsl.inetia.pl 19.09.10, 09:53
    Jak nasz potrzebę cytowania cudzych słów to rób to prawidłowo.
    napisałeś:
    " Nie każdy terrorysta to muzułmanin,ale każdy terrorysta to muzułmanin."
    powinno być:
    "Nie każdy muzułmanin to terrorysta,ale każdy terrorysta to muzułmanin".

a swoją drogą to jak długo jeszcze będziemy udawać " tych lepszych"

• Gość: Amok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.10, 10:34
    Bardzo się mylisz - to oni udawają "tych lepszych" - prawdziwy człowiek dla muzułmanina, to tylko inny muzułmanin ...
  • kubafriday 19.09.10, 08:41
    Niech sobie będą, niech się otwierają na świat, a nie zamykać się w gettach i być odizolowanym.
  • Gość: Amok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.10, 10:35
    Ale oni nie chcą, nie chcą się otwierać na świat - oni chcą, abyś ty się otworzył na ich świat ...
  • Gość: ddf IP: *.as.kn.pl 19.09.10, 08:45
    Wszystkim wielbicielom muslimow polecam przeczytac artykuly z ponizszego bloga. Moze kilku _tolerancyjnych_ przyglupow zdarzy sie jeszcze nawrocic.

czteryswiatastrony.blog.onet.pl/Arabskie-reminiscencje,2,ID401173221,n
    czteryswiatastrony.blog.onet.pl/Arabskie-reminiscencje-dokoncz,2,ID401460588,n
    czteryswiatastrony.blog.onet.pl/Arabskie-reminiscencje-3,2,ID414351963,n
  • Gość: Edek IP: 109.243.100.* 19.09.10, 11:25
    Przeczytałem jeden z linków. Bardzo fajny. Dzięki.
  • maciejkozlowski 19.09.10, 08:46

że niby wykształceni ? Ha, haha. Spotykałem ich na studiach medycznych i jako lekarzy - ignoranci, nadęci pychą z brakami w wiedzy i trudnościami w lekarskim wnioskowaniu.
    Spotykam ich w Paryżu, Londynie, Berlinie - cwaniactwo, handelek i jakaś niepojęta wyniosłość. A kobiety normalne to dla nich ku..., chociaż jakby stale byli pobudzeni seksualnie i im dymiły penisy ! Obrzydliwa nacja !
  • Gość: bezstronny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.10, 09:22
    Czyli nie różnią się zanadto od nas.
  • Gość: d IP: *.retsat1.com.pl 19.09.10, 09:43
    racja-od ciebie wiele się nie różnią...
  • Gość: Amok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.10, 10:37
    Mów za siebie - durniu !!!
  • patman 19.09.10, 08:48
    Cała bajka o dobrej bozi czy allaszku kończy się tam, gdzie zaczyna się walka polityczna. Ciemne masy prowadzone przez swych czarnoksiężników żyją nienawiścią ku sobie dla chwały jakieś skundlonej ideologii zwanej religią. Dobrze, że macie religię, bo musielibyście wymyśleć nową linię podziału, by móc się wzajemnie nienawidzieć - w końcu musicie sobie zapewnić jakąś rozrywkę w życiu doczesnym.

--
    Człowiek to marionetka, za której sznurki pociągają inne marionetki.
  • pyosalpinx 19.09.10, 08:49
    www.youtube.com/watch?v=wyFa-RTye3c
    --
    Zamach Rydzyka na moherowe portmonetki
  • Gość: Bzdura IP: *.nplay.net.pl 19.09.10, 09:15
    To bełkotliwy argument demagogów, którzy starają się wmówić masom, że Islam to tylko religia. Taka tam zwyczajna jak każda inna. To NIE JEST tylko religia. To cały system regulujący życie człowieka, a co za tym idzie nie do pogodzenia z zachodnią demokracją i wartościami.
  • Gość: ukejczyk IP: *.ed.shawcable.net 19.09.10, 09:32
    Swoja droga to fascynujace jak sytuacja zmienia sie wraz ze zmiana proporcji zawartosci w/w w danej populacji.
    W sytuacji 10 000 w/w w wielkim miescie takim jak Wawka, mowimy o wiecznie-przepraszajaco umiechnietych, niesmialych, tolerancyjnych panach opowiadajacych o czytaniu Swietych Ksiag z ksiedzem i sasiadem.
    W momencie posiadania powiedzmy 10% populacji w/w panow i stworzeniu gett powiedzmy wielkosci Brodna, Wawka stalaby sie miejscem duzo mniej romantycznych opowiesci "Tysiaca i jednej nocy".
    Pozbawieni wyobrazni moga sie wspomoc googlownia i haslem "Malmo".
    Artykul idiotyczny i multi-culti tendencyjny, przymykajacy oczy na oczywiste i zle doswiadczenia Europy Zachodniej.
    Bottom line, wszystko kwestia proporcji w populacji.
    90% opisanych w artykule milych panow w jakimkolwiek europejskim miescie i wszystkie kamienie na ulicy mamy wyzbierane i gotowe do wymierzania "wyzszej sprawiedliwosci".
    Autor prawdopodobnie skorzystal by bardzo z edukacyjnej wycieczki w okolice z wiekszym zageszczeniem w/w.

• Gość: yasha IP: *.dip.t-dialin.net 19.09.10, 09:38
    nie, kolego/kolezanko, nie kazda religia jest taka sama- wszystkie zakladaja istnienie transcendentnej istoty, ale to jedyna wspolna cecha. plany moslemow wobec europy wypowiedzial premier turkow, erdogan: "Die Demokratie ist nur der Zug, auf den wir aufsteigen, bis wir am Ziel sind. Die Moscheen sind unsere Kasernen, die Minarette unsere Bajonette, die Kuppeln unsere Helme und die Gläubigen unsere Soldaten". w wolnej chwili przejedz sie do berlin neukölln, köln a najlepiej do bergkamen. pozdrawiam
  • Gość: sissi IP: *.adsl.alicedsl.de 21.09.10, 15:03
    Mieszkam w Berlin Nekölln i nie bardzo wiem, o co Ci chodzi. Owszem, warto się tu przejść, bo to fajna dzielnica, a dla Polaków dość swojska, bo obok kebabów i sklepów z afrykańskimi przyprawami znajdziemy tu Cafe Warschau, Pyza - polskie i śląskie specjalności i wiele innych.
    Nie sądzę natomiast, aby można się było wiele dowiedzieć o islamie spacerując tutaj. Poza oczywistą prawdą, że muzułmanie to ludzie jak my, że muszą pracować, jeść, stać w kolejkach, płacić czynsz jak pozostała reszta społeczeństwa.
  • Gość: racjonalista IP: *.chello.pl 19.09.10, 08:55
    Tacy jak Ty powinni być zakazani, ignoranci. Ignorantów powinno się usypiać, dzięki takim oszołomom powstają konflikty. Co wiesz na temat Islamu,
  • Gość: Amok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.10, 10:44
    "Co wiesz na temat Islamu?" Wszystko, co istotne.
    Jakoś nie za bardzo jesteś racjonalistyczny "Racjonalisto" (zero merytoryki, tylko inwektywy) ...
  • absztyfikant 20.09.10, 23:18
    video.google.com/videoplay?docid=1296126090432829344#
    Posluchaj madrej pani

--
    izrael.org.il/
  • Gość: vava IP: *.adsl.alicedsl.de 19.09.10, 08:57
    Jan 3 Sobieski pokazal im , gdzie jest ich miejsce!!
  • Gość: rrr IP: *.globalconnect.pl 19.09.10, 09:00
    n/t
  • cyndyndanda 19.09.10, 09:04
    zte, ktora pojawila sie wPolsce wyrznabym bez litosci - to terrorysci, albo kandydaci na terrorystow!!!
  • Gość: Realistyczny IP: *.nplay.net.pl 19.09.10, 09:17
    Do znudzenia trzeba to powtarzać i wymusić na politykach. Inaczej będziemy mieli kiedyś ten sam problem.
  • alexij1911 19.09.10, 09:23
    W UK bylo cicho kiedy bylo muzulmanow malo, dzis ich dzieci (20-30 lat) otwarcie glosza, pikiety na ulicach, ze tylko islam ocali swiat, wolnosc do piekla, "europa zobaczy swoj holokaust".
    Sposob dzialania:
    1. azyl
    2. jestesmy biedni, dajcie nam socjal
    3. mamy prawo do religii, dajcie pieniadzena meczety, i islamskie szkoly (brak integracji).
    4. wybieramy naszych ludzi do wladz dzielnicy lub miasta
    5. nie obrazajcie nas, "zakaz dekoracji "x-mas", na ulicach, zakaz jedzenia w pracy gdzie sa muzulmanie (w swieta muzulmanskie) - patrz pkt 4.
    6. Polacy walcza z islamem w Afganistanie, powinni poczuc gniew boga

czas realizacji.. ok 10 lat, od momentu kiedy zacznie sie rodzic wielu muzulmanow (Polakow) proces nie do opanowania.
  • seydlitz 19.09.10, 09:35
    W UE powinien być zakaz budowy meczetów, szkół koranicznych itp. Zakaz jakiegokolwiek ustawodastwa wskazującego na chęć kompromisu z "tzw. religią islamską".

W UE nie powinno poza kontaktami biznesowymi wpuszczać się muslimów (w przypadku nadmiernej liczby muslimów - sprawdzać pokrycie finansowe - np. 200 Euro od osoby).

Powyższe ograniczenia powinny być wprowadzone natychmiast.

Już istniejące społeczności muslimskie (dajmy cezurę od pół wieku) powinny zostać zachowane, pozostałe do arabia felix!

• luni8 19.09.10, 11:08
    > W UE powinien być zakaz budowy meczetów, szkół koranicznych itp. Zakaz jakiegok
    > olwiek ustawodastwa wskazującego na chęć kompromisu z "tzw. religią islamską".

tutaj bym nie przeszkadzał.
    Meczety proszę bardzo, ale szkoły wyłącznie świeckie niepowiązane z żadną religią.

--
    Demokracja - system opresji w ktorym uciskany sam sobie wybiera przesladowce ktory bedzie przez najblizsze 4 lata podnosil podatki uciskanemu.
  • Gość: Amok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.10, 11:20
    Nie rozumiesz istoty rzeczy - meczet już sam w sobie jest szkołą, instytutem społecznym (wspierającym islamofaszystowską doktrynę) a na końcu także miejscem kultu ...
  • Gość: igor IP: *.adsl.inetia.pl 19.09.10, 09:46
    zgadzam się, skądś się te ataki biorą, Polacy i inne narodowosci nie mają takich praw jak islamiści na całym świecie, mówią nam, że my mamy zachowywać się w ich kraju zgodnie z ich prawem, a oni w naszym zgodnie ze swoim; sprawiedliwe nieprawdaż, to jest ta sprawiedliwość i uczciwość islamistów
  • Gość: Edek IP: 109.243.100.* 19.09.10, 10:03
    alexij1911 napisał:
    " 2. jestesmy biedni, dajcie nam socjal" (pogrubienie moje).
    Otóż to. Tu upatruje główny czynnik. Bez niego też oczywiście przyjeżdżaliby ale nie pasożyty a normalni ludzie wyznający swoją religię ale integrujący się z pozostałymi choćby z konieczności prowadzenia interesów.
  • Gość: j-50 IP: *.as.kn.pl 19.09.10, 09:28
    Ateizm jest też swoistą wiarą: wiarą w nieistnienie boga. Ja określam sę, że mi to wisi kilem kitu. Nie jestem zatem wierzącym w sensie jakiegokolwiek kościoła, czy systemu religijnego. Nie jestem też ateistą, bo brak boga też mi wisi kilem kitu. Takie głupoty po prostu mnie nie interesują i się nimi nie zajmuję. Podoba mi się natomiast idea etyki - ale wykluczam przymiotnikową (chrześcijańską, czy muzułmańską, inną opartą na religii). Opieranie się na jakiejkolwiek świętej księdze w kształtowaniu swego postępowania jest oznaką słabości i niedojrzałości. Jest zrzucaniem odpowiedzialności na jakieś piśmidło, bez możliwości odrzucenia czegokolwiek z jego treści. Bo jeśli chrześcijanin odrzuca cokolwiek z treści Biblii, to przestaje być chrześcijaninem. Jeśli muzułmanin cokolwiek odrzuca z treści Koranu - to przestaje być muzułmaninem. Natomiast czytający fizykę ma pełne prawo do odrzucania czegokolwiek z jej treści, jeżeli znajduje logiczny dowód na nieprawdę. I nie przestaje być przez to np. fizykiem. Taki człowiek może dopisać do podręcznika nowe, odkryte przez niego prawo fizyki. Ale nawet najbardziej wierzący człowiek nie może do swego świętego pisma niczego dopisać. No chyba, że jest oszustem - jak np. Kościół rzymsko-katolicki, który nawet przykazania boże zmienił w zapisie Biblii. Od tej pory nie są już one przykazaniami bożymi, tylko kościelnymi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka