Dodaj do ulubionych

"Używamy marihuany i nie można nam tego zabronić"

• sylwestrmru 20.09.10, 16:44
    A może tak..weźmy skręty, odpalmy i pójdźmy wszyscy zgłosic się na policję.Ciekawe, gdzie nas zmieszczą?Może rozstrzelają?
  • Gość: zawszeprawdomowny IP: *.15-3.cable.virginmedia.com 20.09.10, 16:46
    Nie ma bowiem jednoznacznych dowodów na jej (marihuany) szkodliwość. Przeciwnie: wiadomo, że nie uzależnia fizycznie i może być pomocna choćby w znoszeniu nieprzyjemnych skutków stosowania chemioterapii. W 1995 roku Światowa Organizacja Zdrowia przygotowała raport "Implikacje zdrowotne używania konopi: Analiza porównawcza zdrowotnych i psychologicznych skutków używania alkoholu, konopi, nikotyny i opiatów". W 1998 roku brytyjski "New Scientist" ujawnił fakt zatajenia jednego z rozdziałów tego dokumentu. Wybuchł skandal. WHO było zmuszone ujawnić całość raportu. Jak się okazało, trwające 15 lat szczegółowe badania wykazały, że marihuana jest mniej szkodliwa od alkoholu i nikotyny, oraz że "nawet długotrwałe palenie kanabisu w dużych ilościach nie wywołuje poważnych lub silnie upośledzających zaburzeń funkcji poznawczych".
  • Gość: zawszeprawdomowny IP: *.15-3.cable.virginmedia.com 20.09.10, 16:46
    RAPORT WHO: "Nie ma bowiem jednoznacznych dowodów na jej (marihuany) szkodliwość. Przeciwnie: wiadomo, że nie uzależnia fizycznie i może być pomocna choćby w znoszeniu nieprzyjemnych skutków stosowania chemioterapii. W 1995 roku Światowa Organizacja Zdrowia przygotowała raport "Implikacje zdrowotne używania konopi: Analiza porównawcza zdrowotnych i psychologicznych skutków używania alkoholu, konopi, nikotyny i opiatów". W 1998 roku brytyjski "New Scientist" ujawnił fakt zatajenia jednego z rozdziałów tego dokumentu. Wybuchł skandal. WHO było zmuszone ujawnić całość raportu. Jak się okazało, trwające 15 lat szczegółowe badania wykazały, że marihuana jest mniej szkodliwa od alkoholu i nikotyny, oraz że "nawet długotrwałe palenie kanabisu w dużych ilościach nie wywołuje poważnych lub silnie upośledzających zaburzeń funkcji poznawczych"."
  • psi_kutas 20.09.10, 16:59
    Trawa niszczy mózg. Wiem, bo widziałem wielu ludzi, którzy regularnie palili i zjebali się doszczętnie. Ja też paliłem jakieś 20 razy. Było miło -zawsze jest miło jak się bierze narkotyk. Ja z tego wyrosłem, ale wielu moich kumpli nie. Jest mi bardzo przykro, jak widzę tych facetów po trzydziestce, którzy zatrzymali się na tym, czym żyją 20-latkowie, nie umieją sobie ułożyć życia a ich sens bycia sprowadza się do wieczornego palenia. Pracują w hipermarketach przy układaniu półek i rozdają ulotki jak dwódziestolatkowie Żaden nie skończył studiów, chociaż próbowali. Nikomu nie życzę takiego sponiewierania. Jestem przeciwko karaniu więzieniem młodzików, którzy próbóją jak to jest pośmiać się chwilę, ale legalizacji marihuany mówię NIE!!!
  • Gość: Ganjarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.10, 17:48
    Tak jak ze wszystkim... jak za duzo pijesz i zostajesz alkoholikiem to w ogole nie pracujesz, albo ch...wo pracujesz. Po prostu wszystko z umiarem, tak samo z paleniem, ja pale po skonczeniu tygodnia i wszystkich spraw - wtedy jest najlepiej. Wiec dlaczego alkohol jest legalny? SADZIC PALIC ZALEGALIZOWAC, BRONEK POZWOL NA 5 SADZONEK!
  • Gość: ElectronicAudio IP: *.chello.pl 21.09.10, 00:25
    Trawa nie ma nic do tego.Byliby tacy sami gdyby nie palili.Znam paru wziętych konctruktorów i architektów którzy palą dzień w dzień i nic im nie jest więc to jest tj z alkoholem albo jesteś myślącym człowiekiem albo nie.Ja palę od 7 lat od 4 dość systematycznie,a zarabiam całkiem przyzwoite pieniądze i ludzie nazywają mnie specjalistą w dziedzinie elektroniki-audio.Więc nie generalizuj panie. Nie chcesz to nie pal i daj innym cieszyć się tym co lubią :) A raport WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) wyraźnie mówi o mniejszej szkodliwości na mózg niż tytoń czy alkohol.
  • Gość: Sebek IP: *.icpnet.pl 21.09.10, 00:57
    Hej, nie mieszcze sie w Twoim swiecie gdyz mam po 30stce, skonczylem bardzo dobre studia i pale sobie maryche jak chce i kiedy chce, nie widze tu motywu z ktorego nalezy wyrastac, mam poukladane zycie a popalajac wieczorem jestem zrelaksowany i przychodzi mi do glowy tyleeee pomyslow ze nie mam kiedy tego realizowac, nie pracuje w hipermarkecie ale nawet gdybym to i tak na drugi dzien moja praca bylaby bardziej tworcza i mniej stresowa, ja chyba nie jestem w stanie sie poniewierac, moze to genetyczne... A co do legalizacji, tu chodzi o DEMOKRACJE.
  • Gość: Fo IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 20.09.10, 17:00
    Legalize!
  • psi_kutas 20.09.10, 17:14
  • s0ber 20.09.10, 17:22
    Yeah! Do your government a favour! Drink alcohol, smoke cigarettes and die! And they keep money for your retirement. ;) Be a perfect citizen!
    --
    Last.fm
    Forum DDA/DDD - wejdź, jeśli szukasz wsparcia
    Sober's Soup
  • psi_kutas 20.09.10, 17:47
    Też kiedyś punkowałem. Fajnie było. No future, bawmy się póki w krzyżu nie jebie i póki można wejść na Kazalnicę szybciej niż goście z GOPRu. Ale czas leci... Twoja wypowiedź świadczy, że masz to wszystko jeszcze przed sobą. Trochę Ci zazdroszczę. Nie wiem na jakie studia się dostałeś. Może na ekonomiczne. Jeśli tak, to wkrótce zobaczysz, że rząd nie ma nic wspólnego z pieniędzmi na składki emerytalne - zadziwiające nie :) ? Ale nie będę wyprzedzał faktów sam do tego kiedyś dojdziesz. Rzucisz palenie, będziesz pił dobre wino do dobrej pieczeni z wołowiny (argentyńskiej oczywiście a nie polskiej ze starej krowy). Spodziewana długość życia wydłuży Ci się do 80 lat. Będziesz płacił podatki - ba nawet będziesz z tego dumny, że nie będziesz bezużytecznym lumpem. Tak, będziesz dobrym obywatelem, jak piszesz. Ale nie będziesz widział w tym nic zdrożnego. I będziesz patrzył na swoich kolegów, którym się nie udało. Będzie Ci żal, że niektórzy kumple nie żyją tak jak Ty, że palą, nie zawsze idą do pracy (fizycznej) i srają pod siebie
  • sid_6.8 20.09.10, 17:01
    Legalize it !
    --
    Ciekawe, ile lat izolatki dostaje się po śmierci za wypowiedziane w dobrych intencjach kłamstwa...
  • notozobaczymy 20.09.10, 17:02
    Manipulacja (zresztą wynikająca z ignorancji mediów). Z posiadanie 1 działki NIE ORZEKA się co do zasady kary pozbawienia wolności, a już w ogóle wobec osób zatrzymanych po raz pierwszy z posiadaną działką narkotyku.
  • Gość: Michał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.10, 17:03
    Z tymi kamieniołomami to niezły pomysł w końcu taka robota to i na odwyk może być dobra, a tak wogule to moim zdaniem powinno sie karać za posiadanie każdej ilosi narkotyków. Nie wyobrażam sobie ulic pełnych przymulonych ćpunów. Ciekawe jest jeszcze jedno, skoro legalnie można miec niewielką ilośc marychy na swój użytek to i legalnie można bedzie to kupić tylko że duże ilości bedą nielegalne więc kto to bedzie mógł sprzedawać ? Wychodzi na to że zainteresowani będą musieli sami chodować zioło.
  • s0ber 20.09.10, 17:13
    Gość portalu: Michał napisał(a):

> Z tymi kamieniołomami to niezły pomysł w końcu taka robota to i na odwyk może b
    > yć dobra, a tak wogule to moim zdaniem powinno sie karać za posiadanie każdej i
    > losi narkotyków. Nie wyobrażam sobie ulic pełnych przymulonych ćpunów. Ciekawe
    > jest jeszcze jedno, skoro legalnie można miec niewielką ilośc marychy na swój u
    > żytek to i legalnie można bedzie to kupić tylko że duże ilości bedą nielegalne
    > więc kto to bedzie mógł sprzedawać ? Wychodzi na to że zainteresowani będą musi
    > eli sami chodować zioło.

Nie wiem skąd założenie, że zaraz ulice wypełnią się ćpunami, ale OK, rozumiem, że Ty to wiesz, umiesz przewidywać przyszłość itd. Fajnie, fajnie... Naprawdę zazdroszczę Ci, że masz taką supermoc. Może ktoś narysuje o Tobie komiks, byłoby zacnie, nieprawdaż?

Ale, Mój Drogi, nawet gdyby tak miało być, to ja wolę spotykać zamulonych ćpunów, niż agresywnych najebanych kretynów, bo ci pierwsi nie zrobią mi krzywdy. A już na pewno nie ci, którzy palili marihuanę. No a jeśli tychże nazywasz ćpunami, to jak nazwać alkoholików, którzy stosują znacznie groźniejszy narkotyk? Bo słowo 'alkoholik' brzmi nad wyraz słabo w tym kontekście, prawda?
    --
    Last.fm
    Sober's Soup
  • Gość: Jagnięcina IP: *.internetia.net.pl 20.09.10, 17:04
    Czy wy dalej nie możecie zrozumieć, że póki mamy taką a nie inną sytuacje polityczną w Polsce, gdzie poprzez posłów rządzi mafia, narkotyki dalej będą zakazane? Czy wiecie ile kasy stracą osoby zajmujące się sprzedażą hurtową narkotyków poprzez taką zmianę ustawy? Komu będą sprzedawać swój towar, kiedy każdy będzie mógł zasadzić sobie krzaczka w pokoju? Marihuana nie jest tutaj akurat aż tak poważną sprawą bo mafia nie kontroluje większości obrotu tym narkotykiem, bo każdy kto posiada parę złotych może zainwestować we własne roślinki, poza tym nie ma większego problemu ze sprowadzaniem większej ilości zielska z Czech, nawet dla zwykłych osób. Ale po ustawie z trawką mogą pójść inne ustawy. W tej chwili mafia ma ogromne zyski z kontroli nad sprzedażą hurtową narkotyków, zyskują też policjanci/prawnicy/sędziowie/politycy (oczywiście nie bezpośrednio, ale poprzez doradców, "prezenty" itp...) za trzymanie gęby na kłódkę (czy słyszeliście kiedykolwiek o zatrzymaniu jakiegoś większego hurtownika? Wpadają tylko użytkownicy mający max 5-10g trawy (zapasy na tydzień/dwa), lub domorośli ogrodnicy którzy zainwestowali w szklarnię i w parę roślinek, omijając pośredników. Sam nie siedzę w narkobiznesie, ale kiedyś zajmowałem się handlem innymi zakazanymi towarami i wiem jak sprawa wygląda od podszewki, ile kasy trzeba pakować dla tej bandy darmozjadów, by zostawili cię w spokoju, ale wystarczy że jakiś większy hurtownik posmaruje im więcej, chcąc przejąć interes i już masz wjazd na chatę i jedyne co słyszysz to: "gleba ku..., gleba". Później wydajesz całą resztę majątku by cię wypuścili. Sam od czasu do czasu lubię sobie wieczorkiem zapalić dla relaksu, ale znam biznesowe realia w Polsce i wiem że póki jest u nas jak jest, takie działania nie mają jakiegokolwiek sensu. Nie afiszujcie się z tym, kupcie sobie u Czecha, bądź zasadźcie roślinkę na balkonie, bo walka z tymi darmozjadami z góry skazana jest na porażkę i jedyne co możecie zrobić to przysporzyć sobie dodatkowych problemów.

Pozdrawiam

Importer
  • Gość: yo IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.09.10, 17:08
    śmieszy mnie teoria przeciwnikow legalnej marihuany, ze jest ona 1. krokiem do narkotykow. pale od dawna i nigdy nie przyszło mi do głowy sporobowac narkotykow. to tak jakby powiedziec, ze jak sie człowiek napije wina, to potem ma ochotę sięgnąć po denaturat... poza tym marihuana to swietny srodek przeciwbolowy- dziala bardzo delikatnie i nie rujnuje organizmu jak legalne parafarmaceutyki (ciekawe, dlaczego co jakiś czas na rynku pojawiają sie w coraz mocniejszych wersjach? czyzby uzaleznialy?).
  • s0ber 20.09.10, 17:18
    Gość portalu: yo napisał(a):

> śmieszy mnie teoria przeciwnikow legalnej marihuany, ze jest ona 1. krokiem do
    > narkotykow. pale od dawna i nigdy nie przyszło mi do głowy sporobowac narkotyko
    > w. to tak jakby powiedziec, ze jak sie człowiek napije wina, to potem ma ochotę
    > sięgnąć po denaturat... poza tym marihuana to swietny srodek przeciwbolowy- dz
    > iala bardzo delikatnie i nie rujnuje organizmu jak legalne parafarmaceutyki (ci
    > ekawe, dlaczego co jakiś czas na rynku pojawiają sie w coraz mocniejszych wersj
    > ach? czyzby uzaleznialy?).

Wiesz, coraz więcej osób wie, że marihuana jest naprawdę mało szkodliwa i ciężko zrobić sobie nią krzywdę. Właściwie to trzeba mieć do tego talent. Ja też palę od dłuższego czasu i jakoś nawet nie wyobrażam sobie sięgania po cięższe narkotyki, mam tutaj także na myśli alkohol i tytoń, których nie używam. No i racji tego, aby dalej mafia mogła się bogacić, straszy się idiotów tym, że jej palenie prowadzi do uzależnienia od cięższych narkotyków, co jest bzdurą, ale jednak nadal działa na otępiałe od TV umysły. I wciąż i wciąż jacyś idioci piszą, że ktoś palił, a skończył na kompocie. No i co z tego? To znaczy, że co? Że otworzył woreczek z marihuaną i susz doń przemówił tymi słowy: "Ja już jestem dla Ciebie za słaba. Teraz musisz użyć heroiny!". Kretynizm maksymalny. Aż ręce opadają...
    --
    Last.fm
    Sober's Soup
  • Gość: mallina IP: 83.238.13.* 21.09.10, 12:38
    gdyby TYLKO mafia sie bogacila, moze by jakos czesciowo zalegalizowali. sek w tym ze na nielegalnych narkotykach bogaci sie panstwo. ponoc policjant dostaje 200zl premii za zlapanie kogos z ziolem. czysty biznes dla policji.
    jezeli do tego dodamy monary i inne odwyki, ktore przeciez tez maja kase z panstwa, wszystko bedzie jasne.
    ps postawa monarow wobec legalizacji miekkich narkotykow albo wobec tego zeby heroinistom dawac metadon - jest skandaliczna. monary coraz bardziej zaczynaja przypominac XIX wieczne szpitale psychiatryczne.
  • Gość: czlowiek w klatce IP: *.cdma.centertel.pl 20.09.10, 17:09
    Artykuł mnie poprostu powalil na kolana:)zgadzam sie z nim w 1000% SADZIC! PALIC! ZALEGALIZOWAC!
  • bezportek 20.09.10, 17:23
    Tolerancji, wiecej tolerancji!
    W zadnym razie nie mozna zabraniac komu palic marychy, jesli juz zaczal. Tak jak wscieklemu psu nie wmowi sie porzucenia wodowstretu, gryzienia i toczenia sliny z pyska.
    Zabranianie, namawianie - kazda proba ratowania narkomana jest z gory skazana na niepowodzenie. Zostaje jeno tolerowac, utrzymywac przy zyciu, karmic, wycierac zadek jak sie popaprze i spokojnie czekac, az natura zrobi swoje.
    Oczywiscie, w trosce o dobro zacpanych, nalezy ich trzymac z dala od spoleczenstwa, ulic, placow i domow. Dobrze ogrodzony wybieg, solidny drut pod napieciem i brama, zalatwiaja sprawe. Na bramie napis: "Marycha czyni wolnym".
    Tanio, szybko - w dwa pokolenia ni jednego cpuna nie uswiadczy, lewica zniknie, bezrobolstwo sie zmniejszy, jeszcze tylko z zaszczanych blokowisk doleci niekiedy powiew skislej uryny dawno zdechlych narkoli...
  • Gość: Vij IP: 94.75.121.* 20.09.10, 17:27
    Temu zas.rańcowi od ćpania mózg chyba gnije. Dał tylko świadectwo, że każdy ćpun to przestępca, który każdy konflikt chce rozwiązywać przemocą. No ale jak jest się na głodzie to zrozumiałe. Nic nie legalizować, bo byłoby to równoznaczne z uznaniem praw degeneratów do terroryzowania państwa.
  • Gość: Aman IP: 94.75.121.* 20.09.10, 17:29
    Temu zas.rańcowi od ćpania mózg chyba gnije. Dał tylko świadectwo, że każdy ćpun to przestępca, który każdy konflikt chce rozwiązywać przemocą. No ale jak jest się na głodzie to zrozumiałe. Nic nie legalizować, bo byłoby to równoznaczne z uznaniem praw degeneratów do terroryzowania państwa.
  • Gość: marian IP: *.ghnet.pl 20.09.10, 17:30
    .. stworzeniej przez Pana na chwałę jego ludu. W kraju krzyżokracji nie do pomyślenia..
  • Gość: mathra@op.pl IP: 80.82.19.* 20.09.10, 17:31
    Absurd. Mam 25 lat, niedawno skończyłem studia. Wiem co to znaczy dobrze się bawić, z i bez marihuany, dlatego jestem zdecydowanie przeciw postulatom proponowanym przez tego Pana oraz wspomniane organizacje.
  • Gość: fuuuuuuuu IP: *.adsl.inetia.pl 20.09.10, 17:33
    Jebane ćpuny.
  • bojownik_wolnosci 20.09.10, 19:23
    I co łyso ci teraz:P

Kto nie wierzy niech sam obejrzy i poszuka informacji na własną rękę:
    video.google.com/videoplay?docid=-8077200685820665259#
    video.google.com/videoplay?docid=-3467974144865905259#
    No i co bardziej istotne od ich szkodliwości, czy prohibicja w ogóle ma sens?
    www.narkomania.org.pl/czytelnia/9,Sens-i-bezsens-prohibicji-podsumowanie
    A dla tych inteligentnych inaczej wersja rysunkowa problemu narkotyków:P
    www.youtube.com/watch?v=KSywgA1A4Z4
  • Gość: stary.gniewny IP: 80.51.132.* 20.09.10, 17:41
    liberalizację bo nie widzę żadnego logicznego powodu żeby wódka była dozwolona a konopie nie. Twarde to już rzecz do dyskusji bo są mocne argumenty po obu stronach.
  • Gość: Coffee Shop IP: *.173.7.173.tesatnet.pl 20.09.10, 17:41
    Coffee Shop Devil Poznań ul.Szymańskiego 1 PROMOCJA
  • stux 20.09.10, 19:57
    Palę prawie 20lat i nikt nie wmówi mi że białe jest czarne, świadomość i socjalizacja naszego społeczeństwa jest na poziomie krajów arabskich tylko hierarchia używek jest odwrotna. KONOPIE UZALEŻNIA psychicznie podobnie jak internet, czy zbieranie znaczków itp.Argument że konopie to przedsionek do narkotyków kwituję powiedzonkiem które może trafi do ludzi ograniczonych,niedoinformowanych: ALKOhOL jest dla ludzi umiejących pić, inaczej ludzi bez problemów psychicznych.
  • Gość: uzależniony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.10, 19:58
    Zaczynałem od marysi .Brałem od 17lat , dwa odwyki i dzisiaj jestem czysty . Wyniosłem z domu wszystko co tylko udało się spieniężyć , straciłem rodzinę . Więc niech mi nikt nie próbuje wmawiać ,że to jest takie BEZPIECZNE . Zastanów się ,jak będziesz miał rodzinę i twoje dziecko zacznie używać . Czy też będziesz ZA . Dzisiaj pracuje w wolontariacie , mam cały czas kontakt z młodzieżą i wiem że zaczyna się od MARYCHY , LECZ NA NIEJ SIĘ NIE KOŃCZY . Jeżeli chłopie chcesz zaistnieć , to zapraszamy do nas ,będziesz miał pole do popisu . Jeżeli zobaczysz to na własne oczy to wierzę ,że ZMIENISZ swoje poglądy .
  • stux 20.09.10, 20:25
    To znaczy że ja przez twoje problemy psychiczne mam sie ograniczać, nie za wiele wymagasz.Kiedyś konopie nie były tak popularne, podobno zaczynało się od alkoholu a kończyło na kompocie.Zrozum człowieku że każdy z nas na różne używki reaguje inaczej mnie konopie w zupełności wystarczają wiesz dlaczego bo jestem świadom swoich poczynań i nie zrzucam winy na kogoś czy coś tam.
  • Gość: uzależniony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.10, 22:33
    Przecież ja ci się nie karzę ograniczać , to jest wolny kraj . Ja tylko ostrzegam , po własnych doświadczeniach . Zapraszam do Monaru , zobaczysz ilu tam jest ludzi chorych I TO NA WŁASNE ŻYCZENIE . Porozmawiasz z tymi którzy też zaczynali tak jak ty . Piszesz że ci" konopie wystarczają , to chciałbym cię zobaczyć , jak przestaną . Jesteś świadom swoich poczynań " NA RAZIE TAK . Mamy obecnie kilkunastu którym niby też wystarczały .
  • Gość: malina IP: 83.238.13.* 21.09.10, 12:17
    narkomani czy alkoholicy po odwyku zachowuja sie jak neofici czyli gotowi sa zabronic WSZYSTKIM INNYM spozywania wyzej wymienionych rzeczy, chociaz to IM te rzeczy szkodza - a nie wszystkim innym. alkoholik czy narkoman to osoba o takiej dennej psychice ze nie moze brac niczego bo sie uzalezni. uzaleznieni nie sa w stanie skumac, ze sa na tym swiecie ludzie ktorzy moga raz na tydzien wypic lampke wina albo raz na miesiac wypalic skreta i sie nie uzaleznic.
    to ze ty nie mozesz brac jakiejs substancji bo sie od razu uzaleznisz, to nie znaczy ze masz prawo innym zabraniac jej spozywania:)
  • unhappy 21.09.10, 05:18
    Gość portalu: uzależniony napisał(a):

> Zaczynałem od marysi .Brałem od 17lat , dwa odwyki i dzisiaj jestem czysty . Wy
    > niosłem z domu wszystko co tylko udało się spieniężyć , straciłem rodzinę . Wię
    > c niech mi nikt nie próbuje wmawiać ,że to jest takie BEZPIECZNE .

Dla ciebie nie było. Co z tego wynika w temacie dyskusji?

> Zastanów si
    > ę ,jak będziesz miał rodzinę i twoje dziecko zacznie używać . Czy też będziesz
    > ZA . Dzisiaj pracuje w wolontariacie , mam cały czas kontakt z młodzieżą i wie
    > m że zaczyna się od MARYCHY , LECZ NA NIEJ SIĘ NIE KOŃCZY .

W jakim procencie?

> Jeżeli chłopie chce
    > sz zaistnieć , to zapraszamy do nas ,będziesz miał pole do popisu . Jeżeli zoba
    > czysz to na własne oczy to wierzę ,że ZMIENISZ swoje poglądy .

Dokładnie to samo można napisać o wszystkich ludziach którzy z powodu swojego trybu życia zniszczyli sobie zdrowie. Przesada jest niewskazana po prostu :)

--
    ...odmów również różaniec w intencji wynagrodzenia Maryi Królowej Polski za publiczną promocję grzechów przeciw naturze...
  • Gość: drbl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.10, 22:01
    Jeśli w Polsce będzie legalna marihuana, to będzie to dla mnie kolejny powód, by spadać z tego kraju.
  • ubiquitousghost88 20.09.10, 22:23
  • Gość: Smakosz IP: *.swidnica.mm.pl 21.09.10, 10:04
    ja pale ziolo z dodatkiem eteru i trutki na szczury wali w dekiel aż miło . normalnie haluny mam po tym . trawa powina byc legalna , wtedy tansza będzie i bedzie morzna robic se robic z niej ekstrakt - takie skondęsowane thc i puźniej to moźna pić. wtedu to dopiero jazda jezt jak tżeba - ide se zajarać bo normalnie na samom mysl mnie arz trzepie .Trawa nic nie szkodzi to som klamstwa rzeby ludzie wiencej alkoholu pili bo stajom sie głupsi i łatwiej nimi manipulować a trawa otwiera umysł i poszerza choryzynty myślowe . Wiedzom to wszyscy muodzi wykrztauceni.
  • Gość: aaaa IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.09.10, 12:36
    ja polecam ten film

www.youtube.com/watch?v=mnYFBpZIlPE
  • Gość: lysypolskapolnocna IP: *.chello.pl 21.09.10, 14:59
    brawo tomek i ekipa wolnych konopi jestem z wami w koncu ktos walczy o rowne prawa i prawde o marichuanie ktora tak jest znieksztalcana przez ludzi wpisujacych tu swoje komentarze a nie majacych o niej zielonego pojecia mysle ze ten strach przed legalizacja ktory sie w nich rodzi wynika z niewiedzy tematu palacze trawki kojarzeni sa z cieniami ludzi spiacych na dworcach ze strzykawka w kieszeni chociaz wiekszosc towarzystwa i tak trafia tam z powodu najbardziej smiertelej uzywki na swiecie calkowicie legalnej jaka jest alkohol warto by bylo rowniez zastanowic sie nad tym jak sytuacja wyglada w krajach w ktorych jest wprowadzona legalizacja lub posiadanie nie jest zabronione holandia ma sie swietnie panstwo zarabia kase rolnicy maja prace a patologi na ulicy lub w cofishopach to ja nie widzialem tylko milych przyjaznych ludzi w roznym wieku wielokrotnie o wysokim poziomie intelektualnym palacych od 20 czy 30 lat i maja sie swietnie i swietnie tez wygladaja zupelnie inaczej jak przecietny polak ktory jara fajki i pije alk ja tez pale trawke prawie 20lat i czuje sie super mam rodzinke prace zdrowie na medal i dobre samopoczucie dlatego ja znam prawde bo biore ja z autopsji i wiem jak wy przeciwnicy legalizacji bardzo sie mylicie szkoda tylko ze przez takie idotyczne zakazy musze w polsce wspierac organizacje przestepcze kupujac ziolko od dilerow a nie moge wesprzec budzetu panstwa przeciez ogromne wplywy mozna by bylo przeznaczyc na szczytne cele takich jak leczenie ludzi z prawdziwych smiertelnych uzaleznien od alkoholu czy heroiny itd wierze ze kazdy czlowiek moze zmienic swoj punkt widzenia i ma prawo tez przy nim pozostac ale prosze najpierw przyswojcie sobie wiedze na ten temat(teoretyczna wystarczy) potem moze jakas konkluzja i dopiero komentarz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka