Dodaj do ulubionych

Targówkowska rodzinna "wspólnota" Wyborcza........

IP: *.chello.pl 17.11.10, 21:55
Jestem wrogiem wszelkich "wspólnot": powiedziały jaskółki że najgorsze są spółki i wspólnoty!
Obecne wybory jeszcze raz potwierdzają, że się nie mylę. Oto nowa "wspólnota", czyli Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa. W Dzielnicy Targówek pod hasłem: "po co nam partie?" kandyduje z tej listy Sebastian Kozłowski -mocno partyjny, były członek SLD, obecnie szef warszawskiej SDPL, a z nim jego najbliższa rodzina: żona oraz brat. Ta rodzinna "wspólnota samorządowa" obsadziła pierwsze miejsca aż w trzech/ na pięć Okręgów Wyborczych/:
- Okręg Wyborczy nr 2 /Targówek Mieszkaniowy/ pierwsze miejsce na liście Sebastian Kozłowski!
- Okręg Wyborczy nr 2 /Bródno/ pierwsze miejsce na liście Kamila Kardas - druga żona Sebastiana Kozłowskiego !
- Okręg Wyborczy nr 5 /Bródno/ pierwsze miejsce na liście też Kozłowski, brat Kozłowskiego Sebastiana!
Jeszcze tylko brakuje, żeby wszyscy "wleżli" do Rady Dzielnicy Targówek.
Edytor zaawansowany
  • Gość: alja IP: *.chello.pl 17.11.10, 22:01
    Kamila Kardas - druga żona Sebastiana Kozłowskiego kandyduje na pierwszym miejscu, ale w Okręgu Wyborczym nr 4 /Bródno/
    nawet dla tak "wspólnotowej" rodziny ordynacja wyborcza nie przewidziała dwóch pierwszych miejsc w jednym okręgu wyborczym
    więc każde kandyduje w innym okręgu
    to okropne i chyba takiej "spóły" nikt prócz Kozłowskiego by nie wymyślił
    żenada!!!!!!!!!!!!
  • Gość: xxxxxxxxxx IP: *.chello.pl 17.11.10, 22:07
    # Sebastian Kozłowski Pisze:
    13 listopada 2010 at 9:26

Może zbyt pretensjonalnie się przypominam, ale w artykule zapomniano o moim istnieniu w ogóle. A przecież jestem od 12 lat radnym i byłem wiceburmistrzem. Teraz organizuję kampanię Komitetu Warszwskiej Wspólnoty Samorządowej na Targówku. Może warto wspomnieć ? :)
  • Gość: felek IP: *.chello.pl 17.11.10, 23:40
    w okręgu nr 5 jako nr 1 kandyduje brat Sebastiana Kozłowskiego, Kozłowski Piotr Zdzisław lat 33
    w okręgu nr 4 kandyduje żona Sebastiana Kozłowskiego Kardas Kamila Katarzyna lat 37
    "szef" tej spółki Sebastian Kozłowski to nr 1 w okręgu nr 2
    pyszna lista, tylko na nich głosować
  • Gość: sted IP: *.chello.pl 18.11.10, 00:00
    Nieżle się rozprowadzają. Zdaje się że ,,ojcem chrzestnym,, jest na Targówku radny Klimaszewski. Dziękuję Panu za ten rodzinny prezent Kozłowskich. Pan mój głos stracił niestety,
  • Gość: fill IP: *.chello.pl 18.11.10, 00:15
    targówkowska lista wyborcza z rodziną Kozłowskich na czele nazywa się Komitet Wyborczy Wyborców "Warszawska Wspólnota Samorządowa"
    wstyd
  • Gość: gajen IP: *.chello.pl 18.11.10, 00:22
    w okręgu nr 3 /Bródno/ na miejscu nr 5 jest jeszcze Kozłowska Barbara lat 60 . Czyżby Mamusia dzielnych braci K.?
    aż nie mogę uwierzyć!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Kto wie? niech napisze
    szukamy dalej rodziny Kozłowskich?
  • Gość: ????????????? IP: *.chello.pl 18.11.10, 00:53
    ????????????????????????jajaaaaaaaaaa jak berety
  • Gość: prawda IP: *.chello.pl 18.11.10, 01:19

Strona główna » Rada Dzielnicy » Radni » Lista Radnych

Maciej Paweł Molęda
    kadencja: IV
    klub: Klub Radnych "Nasz Ursynów"
    dyżury: zobacz
    Komisje:

* Komisja Budżetu i Finansów
    * Komisja Kultury, Sportu, Rekreacji i Promocji

Interpelacje:

* w sprawie przekazania informacji dot, prognozy skutków finansowych uchwalenia planu zagospodarowania przestrzennego rejonu Ursynów Południe - Kabaty
    kandyduje u nas?
  • Gość: gość IP: *.chello.pl 18.11.10, 17:43
    chochlą bierze Sebastian Kozłowski i gryzie własną partie
    nieładnie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka