Komentarze do artykułu

Pierwsza taka szkoła w kraju: status odkrywcy talentów

Liceum Ogólnokształcące im. Staszica na Ochocie jest pierwszą szkołą w kraju z tytułem Szkoły Odkrywców Talentów. Mogą się o niego ubiegać placówki, które wyróżniają się pracą z utalentowanymi dziećmi i młodzieżą.

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Pierwsza taka szkoła w kraju: status odkrywcy t... Dodaj do ulubionych

• IP: 188.33.154.* 08.12.10, 23:23
    Nigdy nie lubiłem tego zespołu szkół im. Klementa Gottwalda. Na szczęście dręczyliśmy się tam nawzajem tylko przez kilka lat. No i bez łaski tamtejszych pedagogów - z własnej, nieprzymuszonej woli - zostałem matematykiem. Gdybym dał się ponieść emocjom, wybrałbym inny zawód.

Czasem tamtędy przechodzę. Środkowy palic z godnością unosząc.
    Zaawansowany formularz
    • 09.12.10, 20:14
      Jestem dumna z mojej szkoly podstawowej nr 23, ktora zostala pozniej przeksztalcona w liceum Staszica (najpierw Gotwalda). Jednym z pierwszych uczniow byli moi koledzy z klasy. Ja wolalam "przedwojennego" Slowackiego. Ale ci co uczyli sie w Gotwaldzie byli zdolni - m.in. Michal Kleiber - byly minister.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.