Komentarze do artykułu

Wielkie imprezy na Stadionie Narodowym. Zobacz program

Stadion Narodowy w Warszawie jeszcze nie jest gotowy, ale terminy pierwszych imprez są już ustalone: koncerty, mecze, miejski sylwester, a nawet finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędą się na nowoczesnej arenie w stolicy w ciągu kilku najbliższych miesięcy. a 8 czerwca 2012 - mecz otwarcia Euro 2012!

 • drzewko
 • od najstarszego
 • od najnowszego

Wielkie imprezy na Stadionie Narodowym. Zobacz ... Dodaj do ulubionych

 • 24.04.11, 21:04
  Niewiele tych imprez a co dopiero mówić o wielkich. Otwarcie czyli nic, rugby może tak wiec specjalnie nie ma się czym podniecać.

  A sylwester to już głupota, sylwester z zasady powinien być z wejściem wolnym a tam będzie musiał być limit miejsc. Do tego jesteś w centrum idziesz to słyszysz z daleka widzisz i o to chodzi, a tu? Chyba nikt nie wpadł na to aby sylwestra robić na stadionie i mam nadzieje, że nie będziemy pierwsi.

  --
  Varsovia - Semper invicta, semper heroica.
  Zaawansowany formularz
  • Gość: tot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.11, 21:17
   We Wrocławiu operatorem jest SMG i widać profesjonalizm. Jest Monster Jam (który ponoć miał być na Narodowym), jest walka Kliczko-Adamek, jest George Michael. W sumie może to też nie powala, ale widać starają się i w przyszłości z pewnością będą przejmować kolejne imprezy, pomimo słabszej lokalizacji i samego stadionu. A w Warszawie co. Sylwester, WOŚP i Wielkie otwarcie, gdzie gwiazdą ma być m.in. zespół Coma. No bez jaj.
   • 24.04.11, 21:35
    Też bym nie demonizował. Monster Jam? Wiem o co biega ale aż chce się zapytać "a co to takiego?". Walki Adamka żal to fakt. George Michel sam napisałeś nie powala. A reszta? Czyli tak samo mizernie na razie.
    A "ale widać starają się i w przyszłości z pewnością będą przejmować kolejne imprezy" to czysta demagogia nic więcej. SMG to ta sama liga co AEG z którą na dniach ma być podpisana umowa o ścisłej współpracy. Ale jak napisze a to "gwarantuje dobre imprezy" też było by demagogią.

    --
    Varsovia - Semper invicta, semper heroica.
   • Gość: wacek IP: 78.149.121.* 25.04.11, 16:50
    Gość portalu: tot napisał(a):

    > We Wrocławiu operatorem jest SMG i widać profesjonalizm. Jest Monster Jam (któr
    > y ponoć miał być na Narodowym), jest walka Kliczko-Adamek, jest George Michael.
    > W sumie może to też nie powala, ale widać starają się i w przyszłości z pewnoś
    > cią będą przejmować kolejne imprezy, pomimo słabszej lokalizacji i samego stadi
    > onu. A w Warszawie co. Sylwester, WOŚP i Wielkie otwarcie, gdzie gwiazdą ma być
    > m.in. zespół Coma. No bez jaj.

    Na Narodowym bedzie mecz Polska vs Niemcy a we Wroclawiu George Michael.

    Kolego, opamietaj sie. :D

    bua ha h a h h a ha h ah a h ah ah ah ah ah a
    • Gość: polakgrzy IP: 78.147.51.* 25.04.11, 20:30
     W sumie jak mam porównywać to Wrocek ma ciekawsze imprezy niż Wawa. Wawa ma tylko imprezy z lokalnego podwórka (oprócz motocrossu), a problem ze znalezieniem imprez formatu międzynarodowego. We Wrocku jest odwrotnie - wszystkie imprezy są raczej z gwiazdami światowymi, ale nie ma nic lokalnego. Trudno zresztą na lokalnym rynku konkurować z Wawą. Ocenę co jest lepsze zostawiam jednak najpóźniej,bo o ile dla mieszkańców to może być duża różnica, top dla biznesu nie ma znaczenia kto przyjedzie, ale ile się na tym zarobi. A w sumie chodzi tu o utrzymanie stadionu.
     • 25.04.11, 20:44
      By nie było, że na siłę szukam zalet Warszawy. Ale jakie to "wszystkie imprezy są raczej z gwiazdami światowymi" Kim są te gwiazdy?

      --
      Varsovia - Semper invicta, semper heroica.
      • Gość: polakgrzy IP: 78.147.51.* 25.04.11, 21:21

       Kliczko, George Michael mimo wszystko to format światowy (dwie imprezy z trzech). Masz jednak rację, że można z tym dyskutować. Chodziło mi raczej o to, że Wawa operuje na rynku lokalnym (impreza PZPN, WOŚP, ta cepeliada, Sylwestra nie liczę, bo rynek warszawski), wyjątkiem jest tu motocross. Wrocław za to nie ma żadnej imprezy ogólnopolskiej. Wcale nie uważam, że te lepiej, bo moim zdaniem powinien być mix wszystkiego, coś dla każdego, a ostateczną oceną będzie dochodowość stadionów. A życzę Narodowemu jak najlepiej, bo w końcu jak coś będzie nie tak, to wszyscy za to zapłacimy. Myślę, że mając Narodowy i Legię będzie ciężko oba stadiony utrzymać i konkurencja między nimi będzie dużo bardziej zabójcza niż z innymi miastami. Choć muszę powiedzieć, jako patriota lokalny, iż imprezy jak na razie bardziej mi się podobają we Wrocławiu.
       • 26.04.11, 17:35
        Szczerze? Nawet się nie podejmę oceny co lepsze po tak małej liczbie imprez zaklepanych. Adamka żałuje to już pisałem to może być hit. Ale RedBull na pewno atrakcyjniejszy (dla mnie) niż MonsterJam. Mecz z Niemcami też niczego sobie. A George Michel? Gwiazda, niby tak ale raczej mnie nie rusza.
        A poza tym ocenianie po 3imprezach jest kompletnie nie miarodajne. Będziemy mieli kilkadziesiąt imprez to będzie można cokolwiek powiedzieć.
        Oferta Narodowego słaba na razie z racji ilości, ale Wrocław ma tylko Adamka którego zazdroszczę.

        --
        Varsovia - Semper invicta, semper heroica.
   • Gość: swoboda_t IP: *.dynamic.chello.pl 25.04.11, 21:12
    Monster Jam miał już trochę ciasno na Śląskim. Kto był, ten wie o co chodzi. Na stadionie bez bieżni będzie za ciasno i przypuszczam, że cała impreza znacznie straci na atrajkcyjności.
  • Gość: radek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.11, 21:49
   Pani Bufetowa wyłożyła 450'000'000 zł na stadion Legii, a imprezę sylwestrową będzie robiła na Narodowym!? Czyli jeszcze dołoży kasy!?
  • Gość: pedro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.11, 22:15
   hmm... to zdaje się 6 komercyjnych imprez przez 10 miesięcy... no to chłopaki zarobią kupę kasy i nie trzeba będzie dokładać do utrzymania stadionu :)))
   Jakiś czas temu czytałem, że np. w Toronto Dome komercyjnych imprez jest ok. 200 rocznie i być może za kilkanaście lat obiekt zacznie się zwracać.
   • Gość: mk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.11, 11:18
    imprezy powalają - rugby nikt nie przyjdzie, nawet za darmo, sylwester - pierwszy i ostatni raz - to nie jest impreza stadionowa, a poza tym darmowa, tak samo jak WOŚ. Jakiś spektakl do tego i kilka meczy - bieda z nędzą.
    • 25.04.11, 11:47
     Spotkanie w rugby można świetnie wykorzystać do promocji tego sportu. Wystarczyłoby jeśli dolny poziom był zapełniony i już wyglądałoby to dobrze wizualnie przykładowo w telewizji. Gdyby to spotkanie jeszcze decydowało o awansie do zaplecza europejskiej elity, przy ewentualnym zwycięstwie. To kto wie?

     Jeśli również byłaby taka możliwość, to stworzyć sztuczny tor żużlowy (jak np. na Millenium Stadium w Cardiff czy kiedyś na Veltins Arena w Gelnsenkirchen) to wspaniała okazja do organizacji indywidualnego Speedway Grand Prix. Ale rozumiem, że w przypadku Warszawy też mogłyby być obawy o frekwencje jeśli chodzi o ten sport.

     Spotkań futbolu amerykańskiego w ramach NFL raczej szans u nas w Polsce na długo nie będzie. Ale np. taka siatkówka przy zamkniętym dachu? Na otwarcie MŚ w 2014 byłoby czymś wyjątkowym przy takiej dyscyplinie, jeśli chodzi o jej popularność na świecie.

     Rozumiem, że gdyby nasze potęgi piłkarskie z Warszawy wykorzystały, w jakikolwiek sposób, szansę na awans do fazy grupowej rozgrywek klubowych UEFA to prawdpodobnie na SN, czyż tak? Polonia troszkę z przymusu, Legia pewnie niechętnie z względu na swój obiekt. Ale gdyby przy jakiejś nowej reformie dającej nam jakieś dzikie karty w UCL. Okazja zobaczyć topowe drużyny Europy; te chciałyby zobaczyć więcej ludzi.

     Takie troszkę niektóre odrealnione pomysły, ale warto pomyśleć. Coś obok pewnych koncertów musi być. Sama nazwa sponsora tytularnego to jednak za mało.
     • 25.04.11, 12:37
      > Spotkanie w rugby można świetnie wykorzystać do promocji tego sportu. Wystarczy
      > łoby jeśli dolny poziom był zapełniony i już wyglądałoby to dobrze wizualnie pr
      > zykładowo w telewizji.

      Pod warunkiem, ze jakakolwiek telewizja chciałaby to transmitować. Za darmo zapewne żadna. Oglądalność tego sportu jest znikoma w Polsce i taka już zostanie. Tak jak w Indiach nie trawią piłki nożnej, tak jak w całej Europie ludzie olewają bejsbol, tak u nas nie będzie nigdy zainteresowania meczem rugby.
      • 25.04.11, 15:19
       Polsat Sport już od dawna pokazuje mecze reprezentacji jak i finał ligi tak więc z TV nie było by problemu. A taki mecz może i w Polsacie czy TV4 by się zmieścił. Tak więc ten aspekt to nie problem.

       A sens? To inna sprawa. Na Polonii było ok.6tys osób i nawet jakby przyszło 2x więcej to nadal będzie pusto i na dolnym pierścieniu. Tak więc pozostałbym chyba przy Polonii ew może Legia bo to jednak powinna być tańsza oferta więc i więcej można by na promocje wydać. O ile oczywiście chcemy by ten miejmy nadzieje decydujący faktycznie mecz miałby być w Warszawie.

       --
       Varsovia - Semper invicta, semper heroica.
      • Gość: senior IP: *.aster.pl 25.04.11, 15:35
       antyliberal22 napisał:

       > Pod warunkiem, ze jakakolwiek telewizja chciałaby to transmitować. Za darmo zap
       > ewne żadna. Oglądalność tego sportu jest znikoma w Polsce i taka już zostanie.
       > Tak jak w Indiach nie trawią piłki nożnej, tak jak w całej Europie ludzie olewa
       > ją bejsbol, tak u nas nie będzie nigdy zainteresowania meczem rugby.


       Tak samo kiedyś pisno że w Ameryce pilka nożna nie chwyci.
       • Gość: m IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.11, 15:59
        a chwyciła?
        • 25.04.11, 16:13
         A nie? Teraz mają już 18drużyn i kolejne chętne i już wiedzą że na 20 jakie planowali raczej ligi nie zamkną. Mają średnią widzów w granicach 17tys na mecz, każda drużyna niemal ma lub buduje stadion stricte do "soccera". NFL nie dogonią pewnie nigdy ale mają za sobą 16lat drogi od MŚ w 94 i budowy ligi.
         MŚ w 2010 i mecze grupowe oglądało nawet coś koło 18mln osób czyli jakieś 6% społeczeństwa. Bez dwóch zdań chwyciła, ale nadal

         --
         Varsovia - Semper invicta, semper heroica.
         • 25.04.11, 16:15
          Miało być powtórzenie że nigdy nie dogonią narodowych sportów amerykanów, ale 6% to bardzo dużo. 6% społeczeństwa to było by 2,2mln osób przed telewizorami w Polsce.

          --
          Varsovia - Semper invicta, semper heroica.
          • Gość: z Florydy IP: *.hsd1.fl.comcast.net 26.04.11, 05:36
           Czy chwyciła... Piłkę w USA oglądają jednak głównie Latynosi. Zobacz na MLS: drużyny nawet celowo przyjmują hiszpańskie nazwy (np. Real Salt Lake). 6 mln to nie jest jakiś wielki sukces, uwzględniając ile Meksykanów przebywa w USA, dorzucając parę innych piłkarskich narodów (Polacy, Włosi).
           • 26.04.11, 17:03
            Nie 6mln, a 6% czyli ok 18mln. A poza tym mowa o oglądaniu Reprezentacji USA. Czy Turcy oglądają w niemieckiej TV kadrę swoją czy Niemiecką? To samo tu tam mają wszystkie tzw latynoskie mecze w tv a jednak to reprezentacja usa miała taki a nie inny wynik oglądalności.

            --
            Varsovia - Semper invicta, semper heroica.
         • Gość: mk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.11, 16:38
          18 drużyn to malutko jak na taki wielki kraj i jak na tę kasę, którą tam w to pompują - z organizacją MŚ i ściaganiem gwiazd i najlepszych reprezentacji na sparingi włącznie... My, w Polsce, mamy niewiele mniej drużyn hokejowych i się nie liczymy w tej dyscyplinie, takze i im sukcesów to ja raczej nie wróżę.
          • 25.04.11, 16:45
           Ale co rok dochodzi 1-2 drużyny, a NFL ma na przykład tylko 32, a NBA tylko 30. Więc bez przesady za rok ma być już 20drużyn bo dojdą dwie nowe. To nie jest mało. porównując do dużo większych, starszych i bogatszych lig. A mieli swoje zaczęli od 14 z czasem zeszli nawet do 10 ale od kilku lat pną się w górę, mają nowe stadiony, gwiazdy więc cały czas się rozwijają.
           I generalnie dl nich MLS to dla nas takie Rugby te kilkanaście lat temu.

           --
           Varsovia - Semper invicta, semper heroica.
          • Gość: or-mo IP: 78.149.121.* 25.04.11, 16:56
           Gość portalu: mk napisał(a):

           > 18 drużyn to malutko jak na taki wielki kraj i jak na tę kasę, którą tam w to p
           > ompują - z organizacją MŚ i ściaganiem gwiazd i najlepszych reprezentacji na sp
           > aringi włącznie... My, w Polsce, mamy niewiele mniej drużyn hokejowych i się ni
           > e liczymy w tej dyscyplinie, takze i im sukcesów to ja raczej nie wróżę.

           Co za idiota. Amerykanska pilka jest w czolowce swiatowej, a ty sukcesow nie wrozysz.

           Przeciez ty debilu nawet nie wiesz o czym jest gadka, wiec po co sie wcinasz i z siebie jeszcze wiekszego debila robisz?
           • Gość: z Florydy IP: *.hsd1.fl.comcast.net 26.04.11, 05:37

            > Co za idiota. Amerykanska pilka jest w czolowce swiatowej, a ty sukcesow nie wr
            > ozysz

            Pozornie. W rankingach jest wysoko, bo w meczach o punkty ogrywa większość rywali - bo co to za rywale, tylko Meksyk sie jeszcze liczy w strefie CONACAF czy jak to się piszę.

            Na Mundialu wciąż bez rewelacji, 1/8 to szczyt możliwości
  • 24.04.11, 22:32
   Hmm final wielkiej orkiestry? a kasa na "oplaty" to skad? ze zbiorki?
   --
   =========================
   http://www.seksvideo.pl

   http://www.nimfomanka.com.pl
  • Gość: Jaro z Bemowa IP: *.spray.net.pl 24.04.11, 23:24
   W parę rodzin by się zrobiło to nie byłoby chyba za drogo, nie?
  • Gość: Jaro z Bemowa IP: *.spray.net.pl 24.04.11, 23:32
   Codzienne opłaty za placowe i nie trzeba by było kombinować z tymi imprezami rangi dożynek powiatowych.
   Poza meczem Polska-Niemcy, cała reszta to badziewie gorsze niż święto Trybuny Lud.
   A sylwester na stadionie to już absolutne kuriozum. Proponuję również wykorzystanie stadionu
   według pomysłu generała Pinocheta z roku 1973 (cała Unia chętnie się zrzuci na "obóz przejściowy" dla Libijczyków czy Tunezyjczyków).
  • 25.04.11, 01:08
   Poza imprezami promocyjnymi i inicjacji ME 2012 to sa same odpustowe imprezy przynoszace straty a nie dochod. Moze jeszcze final Wielkiej Orkiestry zechce wesprzec wiele osob ale watpie mocno aby byl ktos chetny na kupno biletow. Jak zwykle kolesie spod znaku "Zdzicho" i "Miro" beda probowali zarobic ale gow-no im z tego wyjdzie. Na impreze muzyczna jakiegos znanego zespolu bilet np w Iralndii kosztuje od €100 do kilkuset wiec niby ktory zespol zgodzi sie wystepowac w Polsce za przyslowiowe "peanuts"??? Narodowy jest jednym wielkim niewypalem a Tusk zgodnie z tradycja przywodcow Polski wybudowal sobie pomnik-gniot! To Gierek byl duzo lepszy bo przynajmniej wybudowal trase katowicka, ktora niezle sluzyla i nadal sluzy zmotoryzowanym.
   • Gość: ja85 IP: 178.73.48.* 25.04.11, 10:36
    Pracuje w EMPIKU i na Night of the Proms sprzedaliśmy już większość biletów :) Na mecz Polska Niemcy to bilety zniknął w kilka minut a na Red Bullu na zamknięcie stadionu Xlecia było 30 tys ludzi więc podejrzewam, że teraz też będzie sporo. Akurat ten stadion będzie miał największe wzięcie dlatego, że ma większość terminów wolnych i będzie mógł się do każdego koncertu dostosować. Problem to będzie w Gdańsku i Wrocławiu bo przez mecze Lechii i Śląska będzie mało wolnych terminów a nie sądze żeby te zespoły przyciągały przez najbliższą dekadę 20 000 kibiców na każdy mecz
   • Gość: Homni IP: 85.132.151.* 25.04.11, 13:08
    ale pieprzysz głupoty. z tego co kojarze to w londynie jak bilet kosztuje 45-50 funtów to juz musi byc fest gwiazda. Te 100 to chyba z kosmosu wziąłeś
  • Gość: Janina biega IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 25.04.11, 07:41
   Nie mogę wybaczyć, że nie ma na stadionie bieżni lekkoatletycznej. Wielki stadion na odpusty wybudowano.
   • Gość: skokwzwyż IP: *.dynamic.chello.pl 25.04.11, 22:52
    Gość portalu: Janina biega napisał(a):
    > Nie mogę wybaczyć, że nie ma na stadionie bieżni lekkoatletycznej. Wielki stadion na odpusty wybudowano.


    Może jeszcze zrobią? Można byłoby ciekawe imprezy lekkoatletyczne organizować.

    '
  • 25.04.11, 10:56
   Na grzyba nam ten stadion?
   --
   The Cornfield
   • Gość: Jan IP: *.home.aster.pl 07.05.11, 09:58
    Na grzyba nam ludziki takie jak TY.!!!
  • Gość: mk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.11, 11:16
   zpieczna zabawa - wystarczy, ze jacvyś kibice się pojawią, latające butelki to dwa, a 3 ograniczona przestrzeń, w której wielu pijanych.
   • Gość: fan sportu IP: *.ip.netia.com.pl 25.04.11, 11:25
    Obikety sportowe sa potrzebne więc , nie piszcie bzdur , że po co nam stadion. porazka..
    • Gość: Dzem IP: *.222.244.64.spray.net.pl 25.04.11, 12:08
     Jakieś obiekty może i są potrzebne, ale ten konkretny nie.
  • 25.04.11, 11:22
  • Gość: Michał IP: 178.73.49.* 25.04.11, 11:53
   i pozostałe imprezy takie sobie. A sylwester to jakieś kompletne nieporozumienie.
  • Gość: działacz IP: 78.154.98.* 25.04.11, 12:03
   wieczne marudy idźcie się powiesić, najlepiej usiąść i płakać. albo zróbcie coś sami
  • Gość: sebolargo IP: *.dynamic.chello.pl 25.04.11, 12:19
   To ma być otwarcie stadionu czy igrzysk olimpijskich ? Bo patrząc na koszty tej imprezy to można się chyba troche pomylić
  • 25.04.11, 12:33
   Jest szansa na jeszcze jedną Wielką Imprezę na SN - zlod świadków Jehowy, nie wiem czemu nie jest tu wymieniana obok spędów WOŚP i sylwestra?
   • 25.04.11, 12:41
    oczywiscie "zlot", a nie "zlod", na Śląskim były takie zloty i na innych stadionach też - spore wydzarzenia, bo kilkadziesiąt tysięcy ludzi uczestniczyło:) To o kilkadziesiąt tysięcy więcej niż n.p. na meczu rugby:)
   • Gość: zxzxz IP: *.acn.waw.pl 26.04.11, 01:19
    Bo taki spęd można zrobić na buchcie w dawnym GS-ie. Na taką liczbę nawiedzonych wystarczy.
  • 25.04.11, 13:33
   Bedzie trzeba sie wybrac na otwarcie
   --
   Forum turystyczne Noclegos.pl | Noclegi - bezpłatne ogłoszenia noclegowe | Doładuj telefon Online! | Pozycjonowanie stron | psycholog przez internet
  • 25.04.11, 13:35
   Niestety, ze względu na specyficzną konstrukcję stadionu, pod płytą są parkingi i system napinania mocowan dachu. Na płycie nie da się postawić żadnej cięższej sceny. A stage ponad 23t ma Madonna, U2 itp. Żadne z nich nigdy nie zagra na SN.
   • Gość: MarcinT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.11, 13:46
    I po co zmyślać takie głupoty?:)
   • 25.04.11, 19:51
    dr.kwasenbrau napisał:

    > Niestety, ze względu na specyficzną konstrukcję stadionu, pod płytą są parkingi
    > i system napinania mocowan dachu. Na płycie nie da się postawić żadnej cięższe
    > j sceny. A stage ponad 23t ma Madonna, U2 itp. Żadne z nich nigdy nie zagra na
    > SN.

    Owszem płyta udźwignie wielkie sceny, między innymi Madonny czy U2. Na stronie oficjalnej Stadionu Narodowego jest wyraźnie napisane, że po odpowiednim zabezpieczeniu murawy na płytę będą mogły wjechać ciężarówki 60 tonowe.
  • Gość: domiś IP: *.tktelekom.pl 25.04.11, 13:37
   Ciula będzie z tych imprez :)
   Je#bać PZPN ! Lato to sucz :)
  • 25.04.11, 13:59
   22 lipca dniem otwartym. Doskonale! Pojedziemy, obejrzymy to "cudeńko".
   Oby tylko nie okazało się, że będą z tym stadionem takie problemy, jak z tym bublem w Poznaniu...
  • Gość: wojtas IP: *.dynamic.chello.pl 25.04.11, 14:14
   Znalazłem ostatnio całkiem nowy sposób na zarabianie w Internecie. Całość wygląda bardzo interesująco, a zarobki przekraczają nawet 5000zł. Żeby dowiedzieć się więcej wystarczy wejść na stronę dobryzarobek.pl/index.php?id=7b09a9d1eedda291b2efef12382c4c41 a tam wszystkiego się dowiesz.
  • Gość: g1tzb1051 IP: *.dsl.emhril.sbcglobal.net 25.04.11, 14:30
   Czytajac te wpisy wychodzi na to ze nie potrzebny jest nam ten stadion. Niech by zostal najwiekszy jarmark Europy, tak jak by, ale wtedy ci sami co teraz psiocza narzekali by ze to skandal miec taki jarmark w srodku Warszawy....
   • Gość: mk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.11, 15:19
    jest jeszcze trzecia opcja - oddać stadion operatorowi prywatnemu - niech załatwia imprezy. Ale nie, lepiej, zeby zajmowała się rządowa spółka kolesi, którzy jak widać mają jedynie pomysły by poszastać państwową kasą na paru festynach, ściagnąć Owsiaka, sylwestra i być może nawet dożynki z Pcimia wraz z sołtysem. A gdzie koncerty, gdzie gwiazdy? Zapewne jakieś będą, ale czy takie jak trzeba, czy rolą państwowej spółki jest zajmowanie się takimi rzeczami?
  • Gość: grag IP: *.adsl.inetia.pl 25.04.11, 15:51
   ...O EDYCJI X FIGHTERS. JAK ZWYKLE NIE WIEDZĄ O NAJWAŻNMIEJSZYM, HAHAHAH TYLKO JAKIŚ FINAŁ DURNEJ ORKIESTRY ALBO SYLWESTER A RED BULL X-FIGHTERS???????????@
  • Gość: senior IP: *.aster.pl 25.04.11, 16:04
   Ale trafiłem. To chyba jakieś zbiórka zawodowych malkontentów czy zwykłych idiotów. Jeszcze niedawno belkotali że tam nic nie powstanie. Polecam wam lepsza imprezę, zapiszcie się.

   fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/zapisz-sie-na-kurs-zapobiegania-idiotyzmowi,1575566
   • 25.04.11, 16:18
    Ale co tu robi niby takie wrażenie? Sylwester czy WOŚP to nie imprezy stadionowe, Rugby mam nadzieje, że się rozwinie ale to nadal sport niszowy u nas z 2tys na meczach reprezentacji (Poza tym jednym na Polonii). A co dalej? Otwarcie? To żadna impreza. Tytuł jest "WIELKIE IMPREZY" wielkich tu nie ma po prostu poza meczem z Niemcami i RedBullem.

    --
    Varsovia - Semper invicta, semper heroica.
   • 25.04.11, 17:45
    Gość portalu: senior napisał(a):

    > Ale trafiłem. To chyba jakieś zbiórka zawodowych malkontentów czy zwykłych idio
    > tów.
    .........................
    .... i politykow. Dobrze pamietam jak poslanka Jakubiak twierdzila ze rzad jest nieudolny i stadionu nie wybuduje, teraz kiedy praktycznie gdy stadion jest gotowy ta sama Jakubiak mowi ze stadion jest niepotrzebny.
  • Gość: dekaton IP: *.clubnet.pl 25.04.11, 16:15
   "Stadion Narodowy w Warszawie jeszcze nie jest gotowy, ale terminy pierwszych imprez są już ustalone"

   Jak w przyslowiu - Jeszcze dziecko w brzuchu, a już mu kaszkę studzą
 • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.