Dodaj do ulubionych

Ekstraklasa. Ostatni mecz Macieja Skorży

IP: *.org 27.05.11, 22:22
Oświadczenie SKLW.

"W imieniu grup kibicowskich Legii Warszawa deklarujemy solidarność z liderem naszej społeczności Piotrkiem Staruchowiczem pobitym na ulicach Białegostoku i nawołujemy organy ścigania do wnikliwego przyjrzenia się brutalnym działaniom gości spoza naszego kraju. Okazało się, że problemem naszych ulic potrafią być nie tylko kibole ale i czarnoskórzy studenci. Na ulicy w Białymstoku Piotrka najpierw obrażano a później pobito. Rozpaczliwa ucieczka taksówką do hotelu uratowała być może zdrowie naszego Przyjaciela.

Panie Premierze, zamykając stadiony nie zapewnił Pan spokoju, ale ukrył problem na ulicach, osiedlach i w bramach kamienic. Liczymy na stanowcze kroki i ustalenie sprawców. Wytężona praca policji musi przynieść rezultat biorąc pod uwagę niewielką liczbę ciemnoskórych mieszkańców w Białymstoku."
Edytor zaawansowany
  • Gość: asd IP: *.adsl.inetia.pl 27.05.11, 22:40
    Rutkowski zaciera rączki dla swojego pupilka.
  • Gość: Jerry IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 28.05.11, 03:57
    A to niebywale,Staruch dal sie pobic jakiemus Kunta Kinte ze sledzikowa.
  • Gość: murzyn IP: 81.219.99.* 28.05.11, 09:49
    I bardzo dobrze ze spuscili mu manto, należało mu się od dawna i w koncu sie doigrał.
  • Gość: jabas IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.11, 13:22
    Taki delikatny jakiś
  • Gość: ap IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.05.11, 13:21
    fuszerki jak u podlasiaków, bo wiemy jak chwasty się wyrywa:))))Piórkowski sieroto a ilu wy osobom bez powodu wp.... spuściliście i to w tej waszej wsi warszawa?:)))
  • Gość: GLOCK IP: *.play-internet.pl 29.05.11, 14:18
    Pamiętam jak przed sezonem w Warszawie mówiło się:'...nowy stadion...nowa drużyna...nie liczymy na mistrzostwo...etc".Nie byłem kibicem Legii ale pomyślałem że może w Polsce ktoś w końcu zrozumiał że wielkiej drużyny nie buduje się w jeden sezon a tu....szkoda gadać.Zastanawia mnie tylko gdzie dziś były by takie drużyny jak MU, Arsenal gdyby wywalono sir Alexa czy Wengera po pierwszym słabszym sezonie.W Polsce mamy dużą łatwość w zwalnianiu trenerów...i wy wszyscy (prezesi, właściciele klubów) marzycie o lidze mistrzów?!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka