Dodaj do ulubionych

Raport z oblężonego miasta: Kto zobaczył kawałe...

30.05.11, 02:57
W ramach nie wiem czego nasi włodarze, politycy pokazali wasalizm. Szkoda, że naszych przywódców cechuje tak małostkowość, dopóki to sienie zmieni do póty będziemy tak postrzegani. Jak taki pierdołowaty kundelek, skopiesz go upodlisz itd.. ale jak tylko pokażesz choć trochę zainteresowania to się cieszy jakby nie wiadomo co... Hura przyleciał Obama, Hura 5 baniek poszło na zabezpieczenie imprezy, hura.. hura hura...
Edytor zaawansowany
 • Gość: df4 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.11, 04:51
  "- Ale przystojni ci z Secret Service - kobiece szepty w tłumie."
  Faktycznie. Tędzy panowie z brzuchami w źle skrojonych garniturach.
 • krzych.korab 30.05.11, 06:15
  nawet znienawidzony w Polsce Breżniew nie bał się jechać odkrytym samochodem. W Irlandii Obama spotykał się z ludźmi, może wyselekcjonowanymi, zbadanymi i przeszkolonymi do kontaktu.
 • Gość: rybak IP: *.aster.pl 30.05.11, 08:03
  przelatywał nad Pragą co 15 min. Po co ? Co to miało demonstrować ? W rozmowach mieszkańców W-wy przebijało się jedno: amatorszczyzna polskiej policji. Profesjonalizmu jak działać w takich sytuacjach, powinni się uczyć od byłej milicji
 • asperamanka 30.05.11, 08:35
  Nasi pożal sie Boże "politycy" poddali się Amerykanom na całej linii. Po pierwsze, w cywilizowanych krajach raczej nie zamyka się w ulic na trzy godziny przed przylotem gościa, zwłaszcza w początek weekendu i zwłaszcza ulic przelotowych o podstawowym znaczeniu dla miasta. Nie zamyka się też całych kwartałów miasta dla wszystkich, w tym dla pieszych. Po drugie, Obama ewidentnie przyjechał sobie robic kampanię wyborczą. Żydów usiłował pozyskiwać wizytą pod pomnikiem Bohaterów Getta i tekstami wygłaszanymi tamże, w tym na temat Muzeum Historii Żydów Polskich, a członków Związku Intelektualistów Tatr i Podhala z Chicago wizytą w Katedrze Polowej i spotkaniami z "Ofiarami Smoleńskimi" A nasz rząd nawet nie potrafił zadbać o to, żeby chociaż złożył też wieniec pod Pomnikiem Powstania Warszawskiego, który jest po drugiej stronie ulicy od Katedry Polowej w odległości jakichś 50 metrów. Znowu zadbaliśmy o przekaz, że w Warszawie było powstanie w Getcie, pewnie przeciwko antysemitom Polakom.

  W sumie to po prostu było żenujące. Pozostał "absmak".
 • Gość: wars IP: *.134.130.147.static.crowley.pl 30.05.11, 08:46
  oj święte
 • Gość: spoizna IP: *.xdsl.centertel.pl 30.05.11, 11:44
  Ale Gromkiewicz było pełno .ponoć warszawianka tylko okupacje w ZSRR spedziła z rodzicami i dlatego akcęnt taki ?a ze DNA wtedy nie znali i gód był, mama Michnika tez sekretarzy Stalina tylko w alkowie gosćiła !.Za duzo plemników szkodzi -ruskie w pojedynke nie działają jokanie to standart!.
 • Gość: Gość z Polski C IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.11, 11:54
  Nie ufasz nam Donku, boisz się gniewu ludu czy co? Jeśli takie były zalecenia SS to powiadomić o tym społeczeństwo. Dopiero na jesieni dotrze do ciebie, że gdzie się nie obrócisz to dupa zawsze z tyłu.
 • Gość: Jankes IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.11, 12:23
  Czy czasami drzewiecki nie mówił prawdy,że Polska to DZIKI KRAJ. Niestety za sprawą naszych umiłowanych przywódców tak wygladała w czasie powitania B.O.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka