Dodaj do ulubionych

Klub Malucha Kokoszka - Warszawa Mokotów

20.06.11, 21:33
Wszystkim Młodym Mamom i Tatom mieszkającym w Warszawie, którzy wrócili do pracy i zastanawiają się komu powierzyć swojego Maluszka, serdecznie polecam Klub Malucha Kokoszka, znajdujący się na warszawskim Mokotowie, 1,5 km od Galerii Mokotów. Kiedy Maluszkiem zajmą się doświadczone, kompetentne i troskliwe opiekunki Wy będziecie mogli pozwolić sobie na spokojniejszy powrót do pracy. Więcej informacji znajdziecie na stronie klubu: www.klubkokoszka.pl
Edytor zaawansowany
  • 420karolina 14.12.15, 18:38
    NIE POLECAM KLUBU MALUCHA KOKOSZKA. Jeżeli chodzi o opieke nad dziecmi nie mam żadnych skarg, ale Pani właścicielka/menagerka? Monika jest osoba nieodpowiedzialną i chyba myślącą jedynie o zarobku... Zostałam poinformowana o zamknięciu klubu z dnia na dzień w dodatku SMS-EM !! To jeszcze nic... Chcąc odzyskać pieniądze z wykupionego karnetu ktorego nie zdarzylam wykorzystac dostałam informacje że takiej możliwości nie ma !!! Mimo że nie była to rezygnacja z mojej winy ! Pani Monika poinformowała mnie że moge zostawiać dziecko w klubie na drugim końcu Warszawy w ramach nie wykorzystanych godzin. Skandal. Żebym teraz ja musiała jezdzic dodatkowe 2,5 godziny aby wykorzystac godziny ktore mi zostaly i wozic dziecko po calej warszawie !! Rodzice zastanowcie sie zanim poslecie tam dziecko i wykupicie karnet bo i was moze to spotkac z dnia na dzien szukac nowej opieki nad dzieckiem i nieodzyskac pieniedzy za wykupione godziny w danym klubie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.