Dodaj do ulubionych

Dobry Ortodonta w Warszawie?

04.07.11, 14:44
Moje maluchy (9 i 13) wymagają akcji aparat na zęby :) Zna ktoś dobrą klinikę w Warszawie gdzie takie maluchy będą szczęśliwe?
Edytor zaawansowany
  • Gość: ydemi IP: *.dynamic.chello.pl 10.07.11, 22:05
    Poleca Corga
  • martusia416 10.07.11, 23:52
    Ja założyłam aparat w Villa Nova na ul. Marconich 3. O wynikach jeszcze za wcześnie mówić, ale atmosfera jest taka, że w ogóle nie czuję, że idę do lekarza :) Fajne miejsce :)
  • varsovia25 13.07.11, 00:17
    villa Nova = droga klinika, ale może warto.
    ja polecam wójcik dental clinic - mają dobre podejście do maluchów
  • Gość: gatka IP: *.play-internet.pl 13.07.11, 20:09
    Po pierwsze: leczenie ortodontyczne to nie zabawa, tylko ciężka robota i ból, ból i ból, po drugie: dla trzylatka to co najwyżej ćwiczenia, masaże i ew. płytka przedsionkowa, po trzecie: lekarz, który zaproponuje ci aparat ruchomy dla takiego malucha to zwykły naciągacz, a nie LEKARZ. Co do dziecka starszego, owszem leczenie w ramach NFZ już go nie obejmuje, ale zastanów się nad aparatem ruchomym, który w przeciwieństwie do stałego LECZY wady zgryzu, anie wykonuje kosmetykę jak to robi aparat stały. Owszem wymaga on dużego zaangażowania tak ze strony dziecka jak i, przede wszystkim,rodziców. Czas leczenia obydwoma jest TAKI SAM (zęby przesuwa się ok 1mm na miesiąc) koszt zdecydowanie mniejszy. A przy okazji Możesz mieć i efekt pedagogiczny (uczy odpowiedzialności). Uff to tyle, Jeśli chcesz napiszę Ci na priva gdzie można udać się na konsultację.
  • pona30 08.08.11, 20:02
    można prosić namiar jakiś:)
  • Gość: huba IP: *.rtr.bait.pl 12.09.11, 17:03
    dzien dobry. jestem z zachodniopomorskiego i szukam kontaktu do najlepszych specjalistów dla dzieci. mamy dzieciaka 7 miesiecznego i potrzebójemy ortodątę najwyższej klasy. polecano nam Panią Młynarczyk, ale nie znamy imienia ani miesca gdzie można tej Pani szukac. z góry dziekuje za ewentualna pomoc. podaje email nie mając pewności czy on sie pokaże.parishome@o2.pl
  • rept71 07.06.15, 23:07
    można prosić o namiary :-)
  • Gość: Iwona IP: *.jmdi.pl 07.01.13, 19:13
    Czy mogę dostać namiar na tego lekarza?
  • rept71 07.06.15, 23:05
    można prosić o namiary :-) ? rept@op.pl
  • passionati 16.07.11, 12:01
    tam mieści się Akademia Medyczna sama miałam z nimi do czynienia i polecam z czystym sumieniem a co ważne...Bezpłatnie!!!
  • pona30 08.08.11, 20:04
    a można dokładny namiar gdzie na filtrowej dokładnie jak tam dotrzeć czy jakis telefon,czy jaki budynek:)
  • passionati 11.08.11, 19:10
    pona30 napisała:

> a można dokładny namiar gdzie na filtrowej dokładnie jak tam dotrzeć czy jakis
    > telefon,czy jaki budynek:)

Akademia Medyczna - ortodoncja p2 lub 3 Filtrowa 30 to między Krzywickiego a Niepodległości
    łatwo zauważyć ten wyższy większy budynek , bo jest jeden wśród domków jednorodzinnych
    idąc od Al Niepodległości po prawej str
  • agrafka.nnn 02.01.16, 13:56
    To tam nie ma kolejki? Jaki lekarz przyjmuje? I na cxym to polega ze bezplatnie?
  • Gość: gosia IP: *.ihk.pl 11.08.11, 15:38
    Mojego syna leczy dr Cieślik z przychodni Corten Medic na ul. Makolągwy na Ursynowie, w ramach NFZ.
    W wyszukiwarce NFZ można znaleźć ortodontów, którzy mają podpisaną umowę, jest tam podział według dzielnic Warszawy. Leczenie ortodonontyczne przysługuje do 13 roku życia.
  • mariollina 29.09.11, 22:24
    Bardzo dobrą kliniką jest face-clinic przy ul. łuczek 4, chodziłam tam do ortodonty - dr moniki walerzak, pani doktor leczyła też mojego 11-letniego bratanka więc conieco o niej wiem i mogę ją polecić z czystym sumieniem. Możesz do nich zadzwonić albo napisać maila i umówić się na wizytę to wszystkiego dowiesz się od specjalisty. Wpisz nazwe kliniki w wyszukiwarke to będziesz miała ich dane kontaktowe.
  • kr-opa 06.01.12, 18:48
    Ja od 15 lat chodzę do tego samego dentysty i ortodonty. Teraz chodzi tam również cała moja rodzina. Wiem, że każdy zachwala swojego lekarza to przecież normalne, ale lekarze pracujący w perfect med są naprawdę rewelacyjni. to ludzie z ogromną wiedzą i pasją do tego co robią a do tego zawsze uśmiechnięci i pełni wyrozumiałości. Prawie cała kadra pracuje tam odkąd zaczęłam korzystać z ich usług. Polecam w szczególności Panią ortodontkę, która świetnie poradziła sobie z moją córcią i bardzo nam pomogła. Niestety nie mają swojej strony, kiedyś jak się zapytałam dlaczego to mi powiedziała Pani doktor Bartosz (dentystka), że nie potrzebują. Zresztą czytałam opinie na innych forach o tej klinice i są również pozytywne. To chyba mówi samo za siebie. Polecam. Namiar na klinikę to 826 60 60
    Mieszczą się w centrum, ale nie pamiętam ulicy.
  • jan-w 06.01.12, 19:35
    Trzeba być naprawdę zadowolonym z dentysty aby odświeżyć wątek po 4 miesiącach, reklamować tę samą firmę na wielu forach i pisać: "Polecam w szczególności Panią ortodontkę" ;-)
    Ja do takiej autoreklamy mam zdecydowany stosunek. Jeżeli ktoś postępuje nieetycznie już na etapie reklamy - czy można liczyć na jego uczciwość i profesjonalizm?
  • kr-opa 06.01.12, 22:36
    Wypowiadam się na wielu forach o różnej tematyce, polecam też swoją ulubioną wróżkę co nie znaczy że sama nią jestem... pisałam o perfekt med, bo od wielu lat jestem ich pacjentką i spełniają moje oczekiwania. Czy to źle, że biorę udział w różnych dyskusjach i polecam te osoby bądź instytucje z których jestem zadowolona? Akurat tak się składa, że jestem u dentysty dość często ze względu na moją córkę, dlatego o nich piszę, co nie oznacza oczywiście, że neguję umiejętności innych dentystów, po prostu mam znikome doświadczenie (zresztą niepozytywne) o czym mogłabym również napisać, czego nie robię. Miałam wrażenie, że fora są po to by na nich opisywać swoje opinie, ale najwyraźniej coś źle zrozumiałam. Napisałam "pani ortodontka" bo po prostu nie pamiętam nazwiska lekarza, to wszystko. Tak czy inaczej nie miałam zamiaru nikogo do niczego zmuszać, namawiać, ani niczego reklamować, tylko polecić. POZDRAWIAM
  • jan-w 06.01.12, 23:28
    Przy tak intensywnej reklamie, tylko idiota by się nie domyślił o co chodzi.
    BTW: Naprawdę, mimo wytłuszczenia "P" nie zrozumiałaś o co chodzi czy tylko udajesz pierwszą naiwną?
  • jan-w 06.01.12, 23:29
    kr-opa napisała:

> Wypowiadam się na wielu forach o różnej tematyce...

I na wszystkich, pracowicie wyszukujesz wątki sprzed 4 miesięcy w celu reklamy?
  • kr-opa 07.01.12, 00:04
    Wiesz co, nie wiem o co Ci chodzi, ale ok. Chyba nie bardzo jesteś zadowolony z życia i wszędzie wietrzysz podstęp!!! Musiałeś dać się nabrać wiele razy skoro uważasz, że wszyscy coś robią w celu "nabrania" innych!!! Powiem tylko jedno - żałosne. Gdybym miała z tego jakiekolwiek dochody, powiedziałabym to otwarcie bo nie widziałabym w tym nic złego, nie ma nic złego w reklamie. To co pisałam to tylko moja subiektywna opinia!!! Może jestem naiwna ale to dlatego, że wierzę ludziom i nie jest mi z tym źle. I nawet jeśli Ci to przeszkadza to nadal twierdzę, że perfekt med to jedna z najlepszych klinik w Wawie. Nie tylko ze względu na kompetencje lekarzy (o czym wielokrotnie pisałam), ale również na atmosferę i podejście do pacjenta. Pa
  • jan-w 07.01.12, 01:13
    Standardowa odpowiedż przyłapanego akwizytora #1.
    1. Nie wiem o co ci chodzi - czytaj: Nie potrafię odpowiedzieć na dowody że spamuję.
    2. Jesteś frustratem i dlatego tępisz tych którzy dobrze dają sobie radę w życiu (ciułając 15 gr od każdego umieszczonego postu spamerskiego)
    3. Nie ma nic złego w reklamie. Poza tym ze zabranaia jej regulamin forum, netykieta, a podszywanie się pod zadowolonego klienta jest przestępstwem z KK.
    Swoją firmę skompromitowałaś już doszczętnie. Spam niektórzy wybaczają. Braku inteligencji u potencjalnego wykonawcy usługi nie.
    Napisz - na ile miesięcy wstecz przeszukujesz każde forum aby znaleźć wątek do którego możesz dopisac swoją reklamę?
  • Gość: garsia IP: 195.35.80.* 11.01.12, 15:20
    Tak si? sklada, ?e równie? jestem pacjentka pani doktor Widmanskiej i równie? ja goraco
    polecam. Swietny specjsalista i przemily czlowiek.
  • malew_123 08.03.12, 17:42
    Witam,
    Szczerze odradzam Panią Ortodontkę Anna Banaszczyk-Rozbicką. Kobieta jest niestety bardzo nie uprzejma. Jeżeli zdarzy wam się nagła sytuacja i okaże się że nie możecie dotrzeć na wizytę, zazwyczaj próba zmiany terminu wizyty kończy się fiaskiem i złośliwymi uwagami, a jeżeli już pani Anna Rozbicka łaskawie przełoży termin, będzie to wam wypominane do końca leczenia.
    Bardzo mnie zaskoczyło to że Pani Annie bardzo nie w smak jak się jej zadaje pytania. Jeżeli chcecie się czegoś dowiedzieć o swoim leczeniu, albo o aparacie, albo macie jakieś wątpliwości uzyskanie jakiejś informacji jest bardzo trudne.
    Tyle jeżeli chodzi o same wizyty, z leczeniem sytuacja u mnie wyglądała jeszcze gorzej...
    Gdy Pani Anna Rozbicka ustaliła mi termin zdjęcia aparatu poszłam zadowolona na czyszczenie zębów, co prawda wydawało mi się, że jeszcze nie do końca miałam wyprostowane zęby w dolnej szczęce, ale postanowiłam nie wnikać bo uważałam, że ortodonta przecież wie lepiej. Bardzo sympatyczna pani, która mi czyściła zęby zdziwiła się że mam zdejmowany aparat bo moje zęby na to nie wskazują (dół: zrotowana czwórka, jedynka i dwójka w harmoniijkę, góra: dwójka i trójka zrotowane) Poradziła mi żebym porozmawiała z ortodontą o ewentualnym poprawieniu tej "sytuacji zębowej" i żebym nie dała sobie zdjąć aparatu..
    Niestety Pani Anna Rozbicka na moje pytanie czy aby na pewno tak powinien wyglądać mój zgryz powiedziała że: "niestety z tym nie da się już nic zrobić i powinnam wiedzieć, że na początku leczenia to była straszna wada, a teraz i tak to wygląda dobrze"

Takim oto sposobem zakończyłam współpracę z Panią Anna Rozbicką. A nie, przepraszam, jeszcze przeżyłam straszny stres związany z odebraniem dokumentacji. Pani Anna Rozbicka oczywiście ustaliła długi termin oczekiwania i dodatkowe opłaty.

Aktualnie leczę się u Pani Barbary Obłoj w odent na Ursynowie. Oczywiście przeszłam przeklejanie zamków żeby naprawić błędy pani Rozbickiej. Na razie jestem zadowolona, miło sympatycznie, profesjonalnie. Każdy problem można na spokojnie przedyskutować.
  • Gość: Gość IP: *.ip.netia.com.pl 21.03.12, 09:46
    Mam bardzo podobne przejścia z dr Tarnawską-Tołłoczko z gabinetu Orthos na Natolinie. Zdecydowałam się na leczenie z powodu krzywych jedynek. Podczas leczenia próbowałam zadawać pytania ale spotkałam się z niemiłymi reakcjami dającymi mi do zrozumienia że ona jest ekspertem i wie co robi. Po dwóch latach leczenia dr zdecydowała się zdjąć aparat a kiedy powiedziałam jej że moje jedynki są nadal krzywe odparła że jeśli chcę takiego uśmiechu jak na okładkach gazet to ona od razu mówi że to jest photo shop. Zdecydowałam się zaciągnąć opinii innego lekarza i po potwierdzeniu że krzywe jedynki są do ustawienia wróciłam do dr i powiedziałam że decyduje się na wydłużenie leczenia ponieważ zależy mi na tym by jedynki były proste. Minęło kolejne prawie pół roku a z jedynkami nic nie dało się zrobić. Rozgoryczona zdecydowałam się na zdjęcie aparatu ponieważ ewidentnie dr nie potrafiła wyprostować jedynek.
    Nie rozumiem dlaczego na samym początku leczenia dr nie powiedziała mi że istnieje ryzyko że zębów nie da się ustawić. Gdyby mi o tym powiedziała przy omawianiu planu leczenia to bym na pewno na leczenie u niej się nie zdecydowała bo wg innych ortodontów ustawienie prosto jedynek było prostą wadą do wyleczenia. Obecnie jestem na etapie składania reklamacji z którą dr początkowo się zgodziła a teraz idzie w zaparte i nie zgadza się z moimi zarzutami że nie wywiązała się z naszej ustnej umowy, która była dokładnie sprecyzowana co do celu leczenia – wyprostowania jedynek. Czaru goryczy dodaje fakt iż kiedy dr stała się płatnikiem VAT miała obowiązek wydawania mi paragonów a takowych mi nie dawała. Kiedy o tym wspomniałam to poszła w zaparte że wszystkie paragony mi wydała a ja ich po prostu nie wzięłam. Co oczywiście jest nieprawdą bo żadnych paragonów od niej nie dostałam.

Dzielę się moimi przykrymi doświadczeniami by uzmysłowić przyszłym pacjentom że warto poświęcić trochę więcej czasu na dokładnie zbadanie opinii o lekarzu u którego chcecie się leczyć, ponieważ jak dokonacie złego wyboru to potem bardzo ciężko jest zmienić ortodontę w trakcie leczenie. Ortodonci bardzo niechętnie chcą podejmować się pracy po kimś innym a zakładanie aparatu i leczenie od nowa to kolejne ogromne pieniądze wydane i stracony czas.
  • Gość: janusz IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.12, 01:19
    Łatwo jest krytykować czyjąś pracę a może by samemu prostować sobie jedynki było by tanio a może nawet i za darmo i sukces byłby gwarantowany. Czasem bywa, że zęby inaczej się ścierają i wtedy trzeba innych rozwiązań np tak jak w moim przypadku po leczeniu PANI STOMATOLOG ZROBIŁA MI LICÓWKI I MAM TERAZ GAZETOWY UŚMIECH.Polecam. A po za tym ja nie zgadzam się z Tobą, ze nie wydaje paragonów. Ja prowadzę firmę i całe leczenie mam rozliczone w kosztach. No i jeszcze jedna sprawa zanim zaczniesz oczerniać innych to sprawdź czy sam głupot nie piszesz, bo jak żyje 30 lat to nie słyszałem, że usługi medyczne są "ovatowane".
  • Gość: krówka89 IP: *.play-internet.pl 28.06.14, 17:18
    Ja jestem pacjentką Fabdentu i tam chodzę do ortodonty. Polecam serdecznie - dr Stępień :)
  • Gość: g IP: *.adsl.inetia.pl 12.04.12, 23:38
    biedna zakompleksiona
  • fight4rights 02.01.16, 13:05
    Nie sądzę by była to kwestia kompleksów, chodzi raczej o jakiekolwiek poczucie sprawiedliwości - Pacjent, skrzywdzony przez lekarza ma pełne prawo do podzielenia się swoim doświadczeniem z potencjalnymi kolejnymi ofiarami takiej niekompetencji. Podobnie niestety nie można zabronić dr Tołłoczko wypisywania OCHÓW i ACHÓw pod swoim adresem w sieci...
    Co do metod leczenia słynnej już chyba pani doktor to z przykrością, ale w 100% muszę się zgodzić z przedmówcą (Gościem). "Leczyłam" się u tej ortodontki prawie 2 lata, po czym uzyskałam efekt dokładnie odwrotny do założeń planu leczenia. W moim przypadku chodziło o poszerzenie szczęki. Nosiłam w tym celu wyjątkowo niekomfortowy aparat zakładany od wewnątrz - praktycznie miesiąc bez mówienia, ale zdecydowałam się na to poświęcenie dla pięknego uśmiechu. Nie zdawałam sobie jednak sprawy (cóż sama nie jestem ortodontką), że Pani doktor podczas dalszego leczenia skutecznie zwężała mój zgryz do tego stopnia, że po zdjęciu aparatu i moja szczęka okazała się mniejsza niż przed leczeniem. Gdy delikatnie zwróciłam JEJ uwagę na odstepstwo od planu odezwały się niestety jej gwiazdorskie zapędy :/ usiłowała zbyć mnie traktując z góry i wytykając nietypową budowę szczęki, a nawet próbując wmówić, że ostatecznie taki efekt bardziej pasuje do mojej twarzy. Niestety nie było w tym nawet ziarnka prawdy, co potwierdziło kilku kolejnych specjalistów. Jako że nie miałam ochoty ani na dalszą "pyskówkę" z oburzoną Panią Doktor, ani już z pewnością na dalszą z nią współpracę zgłosiłam się do innego gabinetu. I tak czeka mnie teraz co najmniej kolejne 1,5 roku zadrutowania i prawdę mówiąc będę zadowolona jeśli choćby uda mi się odzyskać mój naturalny zgryz, który prezentował się O NIEBO lepiej niż dzieło Pani Tołłoczko. Bo do Doktor niestety baardzo ale to bardzo jej daleko. Zero profesjonalizmu, empatii, skrupułów, ani nawet refleksji nad tym, że po prostu wyrządza ludziom krzywdę.
    Mam nadzieję, że tym wpisem pomogę niezdecydowanym w podjęciu jak najlepszej dla nich decyzji bo naprawdę nikomu nie życzę, by znalazł się w moim obecnym położeniu. Pani Marii mogę natomiast pozazdrościć dobrej samooceny i braku kompleksów. Cóż business is business :(
  • kunene 30.03.12, 21:02
    Ja też!
    Uderzył mnie kompletny opór komunikacyjny w tym gabinecie. Chodziłam tam z 5-latkiem i po raz pierwszy trafił mi się lekarz, który tak nie umie (nie chce?) informować rodzica o stanie zdrowia dziecka. Miałam mnóstwo pytań - moje dziecko zaczęło nosić aparat - nie dostałam ani jednej zdecydowanej i merytorycznej odpowiedzi. Poza tym rodzice nie są proszeni do gabinetu razem z dzieckiem na wizytę (!!!) A potem zbierają cięgi słowne od lekarki za to, że nie zwrócili na coś uwagi, na co rzekomo powinni. Kompletne kuriozum! Z gabinetem się więc pożegnaliśmy.
  • adam383 11.04.12, 19:15
    Ja kiedyś leczyłem siebie i swoje pociechy u Pani stomatolog Joanny Telichowskiej. Byliśmy bardzo zadowoleni z leczenie, nie było żadnych problemów. Pani Joanna ma znakomite podejście do dzieci. Przyjmuje w gabinecie na ul Wilczej 72. Ortodonta. Ceny są jak najbardziej przystępne.
  • kasia-222 16.04.12, 14:00
    Najlepszy ortodonta ,( a właściwie najlepsza) to zdecydowanie pani doktor Renata Golińska-Paczuska, ma wspaniałe podejście do dzieci . Moja córka po prostu nienawidzi " dłubania " jej przy buzi , a tej pani doktor dała robić właściwie wszystko , ku mojej radości :) Przyjmuje ona niedaleko pól Mokotowskich w RS DENTAL

Polecam gorąco
  • Gość: Krysia IP: *.play-internet.pl 14.05.12, 11:15
    Polecam Face-Clinic.
    Nowa klinika na włochach. Wygląda świetnie i prowadzi ją Dr Walerzak z chirurg szczękowy Akademii Medycznej. Ortodoncją zajmuje się jego żona. Myślę, że warto tam zajrzeć www.face-clinic.pl
  • Gość: meg42 IP: *.play-internet.pl 19.05.15, 15:50

No z tym czekaniem w face clinic to przesada... Idą na ilosc ewidentnie. Ja juz wyleczylam sie z tej kliniki. Teraz jestem zadowolona . Zaoszczedzam czas i nie tylko ...
  • Gość: Darek IP: *.warszawa.mm.pl 11.08.12, 21:01
    Jan zalozylem sobie aparat na UL.broniewskiego 23, pole am wszystkim cena przyzwoita a leczenie wary zgryzu przebiega w disc szybkim tempie. Polecam
  • Gość: Bieldach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.12, 17:21
    Ja leczę zęby u dr. Widmańskiej z pl. Dąbrowskiego. Wybitny specjalista, zresztą lekarz polecony mi przez znajomych. Z czystym sumieniem polecam, jeśli szukacie dobrego ortodonty.
  • Gość: Mirek IP: *.warszawa.mm.pl 19.11.12, 22:19
    polecam gabinet na broniewskiego 23, jak dla mnie super no i cena promocyjna, polecam bo warto
  • Gość: Agata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.12, 23:05
    Ja leczę zęby u dr. Widmańskiej z pl. Dąbrowskiego. Wybitny specjalista, zresztą lekarz polecony mi przez znajomych. Z czystym sumieniem polecam, jeśli szukacie dobrego ortodonty.
  • Gość: fsd IP: *.warszawa.vectranet.pl 26.02.13, 19:03
    nie masz juz dosc tego spamu:)????
  • Gość: Marzunka12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.13, 16:47
    Ja pomimo tego, że jestem z Warszawy leczę córkę w Pruszkowie - w zasadzie daleko nie jest,dojazd kolejką WDK zajmuje jakieś niecałe 20 minut, a znalazłam tam super klinikę. Dental-Design Jaworska dla mnie przebija wszystkie inne (przynajmniej te mi znane) kliniki. Jako ortodonta pracuje tam Pani Orzechowska - świetna kobieta. Nie dość, że zna się wybitnie na swoim fachu, to jeszcze ma super podejście do dzieci. Idąc tam czuje się pełen komfort, klinika jest przyjazna i baaardzo dobrze wyposażona.
  • Gość: Anna IP: *.dynamic.chello.pl 15.02.13, 09:42
    Jeśli chodzi o warszawskich i podwarszawskich ortodontów to ja i moje zęby mieliśmy do czynienia z kilkoma osobami, ale tak w pełni mogę polecić dr Arletę Nawrolską - wcześniej przyjmowała w Pruszkowie, a teraz pracuje w Warszawie na Ochocie. Pełen profesjonalizm, ale z drugiej strony też takie ludzkie, bardzo sympatyczne podejście do pacjenta.
  • Gość: aga IP: *.play-internet.pl 29.05.15, 21:23
    hej czy mogłabyś podać mi namiary na tą Panią dr?
    z góry bardzo dziekuje..
    mam pytanie jak winansowo wyglada leczenie?
  • Gość: marita IP: *.warszawa.vectranet.pl 23.02.13, 10:59
    A ja niestety jak na razie mam złe doświadczenia z ortodontą. Wraz z synkiem nosiliśmy aparaty. Ja Clear Aligner a on zdejmowane na górę i na dół. Niestety dostaliśmy zatrucia i okazało się, że to przez te aparaty bo były robione z chińskich materiałów.
    Okazało się, że powinniśmy otrzymać tzw 'oświadczenie o zgodności wyrobu', o czym nie wiedziałam. Jest ustawa na ten temat.

Poza tym mój przypadek jak się okazuje nie jest odosobniony. Polecam też zajrzeć na forum wizaz do wątku:
    wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475035&page=10
    Tu właśnie kilka osób opisało, co im się dzieje w trakcie użytkowania CA.

Niestety mamy teraz wraz z synkiem kłopoty zdrowotne. Tak że namawiam wszystkich do wymagania od ortodonty oświadczenia o zgodności wyrobu.
  • Gość: Anula IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.13, 17:22
    Nie wiem czy już pojawiło się to nazwisko na forum. Ale najlepszym specjalstą jest dr Fudalej. Nie jest tanio, ale za to perfekcyjnie.
  • Gość: K. IP: *.dynamic.chello.pl 26.03.13, 12:43
    A ja polecam ORTHOS przy al. KEN

Kilka miesięcy temu sama szukałam dobrego ortodonty, ponieważ mieszkam w Warszawie dopiero od jakiegoś czasu i nie orientuję się tutaj za bardzo. Szukałam, dzwoniłam po wielu miejscach i ostatecznie zdecydowałam się na ORTHOS i jestem jak najbardziej zadowolona.
    Z aparatem nie mam problemów, żeby umówić się na wizytę też problemów nie ma. Cena za łuk jest w porządku (za dwa metalowe zapłaciłam 2.800), jedynie wizyta comiesięczna trochę kosztuje, bo 220 zł (w moim rodzinnym mieście 100 :( ) ale tutaj płaci się za miasto i muszę powiedzieć, że za jakość usług też.
    Z czystym sumieniem polecam. :)
  • Gość: E IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.04.13, 20:33
    Ja bardzo polecam doktor Orczykowską. Prostowała zęby moje i męża. Została nam ona polecona i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani doktor jest bardzo miła, dokładnie wyjaśnia jaki jest plan leczenia, a co najważniejsze samo leczenie przebiega bardzo sprawnie.
  • Gość: Aga IP: *.man.tk-internet.pl 08.08.13, 22:25
    Polecam dr. Pawła ze studia uśmiechu mm dent / mmdent.waw.pl
    Przychodnia z jest na ul. Grochowskiej 56 - jedyny problem to terminy - mają spory ruch więc na wizytę trzeba kilka dni poczekać (ortodoncja).

Ja u nich zakładałam aparat i leczyłam ubytki - zawsze sprawnie i dla stałych klientów mają super zniżki.

polecam

Aga
  • Gość: kresekk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.13, 11:57
    osobiście mogę zdecydowanie polecić panią dr Sylwię Orłowską-Urbanek, która zajmuje się moimi ząbkami już trzeci miesiąc, mam wstawiony aparat na stałem, mam nadzieje, ze za jakiś miesiąc będziemy go już zdejmować ;]
  • Gość: Justyna IP: *.ncbr.gov.pl 17.02.14, 12:07
    Witam, ja akurat nie polecam gabinetu Orthos, w moim przypadku jest to zgryz zawieszony z lekkim tyłozgryzem, jedyną opcję jaką mi zaproponowano to operacja szczęki i usunięcie dwóch zdrowych zębów (piątek - tych najbardziej zawieszonych) , jak na studentkę nie jest mi łatwo wyrzucić ponad 20tys na stół, poszukałam dalej i znalazłam dobre opinie o dr Mackiewicz, która nawet nie wspomniała o żadnej operacji, tylko przedstawiła plan leczenia (wiadomo ósemki do usunięcia). Co prawda na razie to dopiero początek mojej przygody z aparatem, ale p. doktor widać że zna się na rzeczy i odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania, co więcej ma przemiłą asystenkę :-)

Pozdrawiam!
  • Gość: Tamikka IP: *.centertel.pl 16.04.13, 22:11
    Ja z córką przyjeżdżam na Mokotów do centrum Rodentis. Moja córcia miała straszne ząbki  Spadła z drabinek na placu zabaw i ten niefortunny wypadek sprawił, że wybiła sobie dwie górne jedynki. Wypadek wypadkiem, nic dziwnego, jednak jej nowe ząbki wyrosły bardzo krzywo i mocno do przodu. Rodentis poleciła mi koleżanka w pracy, która zakładała swojemu synkowi tu aparat. Córcia w aparacie chodzi rok, efekty już są widoczne. Lekarka bardzo się angażuje, rzetelnie podchodzi do każdej wizyty, zawsze rozmawia z córką i zadaje mnóstwo pytań, jak się nosi, czy coś boli, często też radzi co robić albo jak pielęgnować zęby na których jest aparat.
  • Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.13, 16:56
    Moja corka miała zakładany aparat na ul Berensona 13 Holdent . Zadowolone jestesmy bardzo. Ortodontka bardzo miła , rzeczowa i co moim zdaniem tez wazne ceny bardzo konkurencyjne.
    Gorę cora ma szafirową , dół ma metalowy. Polecam .
  • malwinkusia3 13.06.13, 10:47
    Ja i moja siostra mamy wadę chyba już rodzinną :-), odkąd pamiętam miałyśmy zawsze krzywe zęby. Od dziecka marzyłam o aparacie ale... ceny były nie do przeskoczenia. Teraz trochę się to pozmieniało jest dużo konkurencji więc i ceny jakieś i przystępne, ale do sedna sprawy.... szukałyśmy orto i znalazłyśmy właśnie w Rodentis też- taki gabinecik nieznany ale rzeczywiście dbają tam o pacjenta. A co do ortodontki dr Ratyńska jest naprawdę fajna zawsze usmiechnięta i taka na luzie ale tez nie do przesady- jest też konkretna nie wciska nic, kazała Nam się zastanowić najpierw i dopiero podjąć decyzję, plan leczenia wypisala razem z cennikiem jakie koszty podczas tego leczenia będą i to jest chyba największy plus i to że ma doświadczenie bo to widać od razu czy ktoś się zna czy nie. No i cóż więcej efekty już widzimy, jesteśmy zadowolone i już niedługo będziemy się razem SZEROKO uśmiechać ..wkoncu:-). Pozdrawiamy i polecamy Panią doktor z czystym sumieniem.
  • Gość: Martin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.13, 14:51
    Ja od dziecka miałem duże problemy z zębami i jeszcze do niedawna wstydziłem się uśmiechać. Ale po kilku wizytach w Martomedica, klinice w Warszawie nie mogę już narzekać na swoje zęby. Najpierw ładnie mi je ogarnęli pod względem zdrowotnym a teraz działamy i walczymy o estetykę. Po za tym, za co bardzo sobie ich cenię to fakt, że nie zdzierają kasy wtedy kiedy nie trzeba, czyli wizyta na której tylko coś konsultujemy nic nie kosztuje. Biorą pieniądze tylko za wykonaną pracę.
  • Gość: PatLatte IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.13, 15:29
    A ja polecam Pro Ortodont - byłam, widziałam, sprawdzałam:) Klinika ma komputerowe znieczulenie, więc polecam podwójnie wszytskim, którzy nie lubią "nakłuwania" ;))
    Na FB za polubienie można "dostać" promocyjne ceny usług, warto sprawdzić: www.facebook.com/pages/Pro-Ortodont/1405097509709322
  • Gość: Alexa IP: 193.0.242.* 29.08.13, 12:23
    W tym roku przeprowadziłam się do Wa-wy i kilka razy byłam w studiu usmiechu mm dent (www.mmdent.waw.pl) na grochowskiej 56 (mieszkam niedaleko). Jak na razie jest bardzo dobrze (ubytki i czyszczenie). Nie mam porównania cenowego do innych przychodni w stolicy ale jakość jest z górnej półki.

Alexa.
  • Gość: Olka IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.09.13, 13:57
    A do kogo chodziłaś? Jak się ortodonta nazywał?
  • Gość: Alexa IP: *.man.tk-internet.pl 30.09.13, 19:07
    Hej,

Do doktor Iwony Bester. Tu masz info: mmdent.waw.pl/dobry-dentysta-warszawa/nasz-zespol/

Alexa
  • Gość: Olka IP: *.warszawa.vectranet.pl 01.10.13, 12:41
    dziękuję :)
  • Gość: mona IP: *.dynamic.chello.pl 08.10.13, 18:41
    Polecam Ci dr Budkiewicz wybitna ortodontka ma specyficzny charakter, ale specjalista najlepszy w Warszawie.Przyjmuje w fundacji Bona Fides. Z tego co wiem przenieśli się z Hożej na Brzeską 12.
  • Gość: Killa IP: *.man.tk-internet.pl 08.10.13, 18:48
    Do MONA:

Tak... polecasz... najlepsza... dobra 'reklama'.

Opinia o tej Pani: 'www.forumrzs.pl/viewtopic.php?f=5&t=959&start=10' ....

Wystarczy wpisać w google...
  • Gość: mona IP: *.dynamic.chello.pl 11.10.13, 21:55
    Widzę że Pani "Killa" nie potrafi czytać tekstu ze zrozumieniem. Na tym forum gdzie Pani odsyła jest opinia o reumatologu a nie ortodoncie (to samo nazwisko). A tej ortodontki nie trzeba reklamować to już autorytet w dziedzinie ortodoncji. Wystarczy trochę poczytać (oczywiście ze zrozumieniem p.Killa !!!) pozdrawiam
  • Gość: Hohoho IP: 193.0.242.* 14.10.13, 15:31
    Ale piękne reklamy :)
  • Gość: normann IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.14, 08:43
    ja korzystam już od 3miesięcy z usług centrum vita medica i pani dr Joanny Nowickiej-Wasilewskiej, mam stały aparat na zębach
  • Gość: gość IP: *.centertel.pl 16.03.14, 19:13
    nie polecam Dr budkiewicz, nie podważam kompetencji Pani dr tylko sposobu w jaki odbywa się leczenie. Byłam zaskoczona kiedy na drugiej wizycie zaczęła zajmować się mną ,,Asystentka", na kolejnej i jeszcze kolejnej sytuacja sie powtórzyła, a Pani dr. czasami podejdzie żeby zerknąć. Zależało mi na tym by leczenie prowadziła własnymi rękoma a nie duchowo p. budkiewicz, a nie młoda przyuczająca się osoba. Jestem bardzo rozzarowana, masuwką jaką się tam prowadzi, nie ma jakości tylko ilość, Czuję że nikt nie przywiązuje większej wago do mojej wady.
    Zdecydowanie odradzam, z całą pewnością da się znaleźć w warszawie specjaliste który bierze trochę więcej pieniędzy ale sam przykłąda się do leczenia.
  • ikonowska13 24.03.14, 13:16
    ja aparat miałam zakładany w klinice Dentalux (na Puławskiej) - ceny są takie, jak w większości prywatnych kklinik w Wawie, standard naprawdce wysoki no i blisko mnie więc nie musze sie telepać przez całe miasto na wizyty :D
  • yola.p 11.03.16, 11:44
    Witaj, minęło już trochę czasu - czy jesteś zadowolona z aparatu i obsługi , no i u kogo się leczyłaś?
  • karolko19911 28.04.17, 08:23
    ikonowska13 napisała:

> ja aparat miałam zakładany w klinice Dentalux (na Puławskiej) - ceny są takie,
    > jak w większości prywatnych kklinik w Wawie, standard naprawdce wysoki no i bli
    > sko mnie więc nie musze sie telepać przez całe miasto na wizyty :D

Nie zgadzam się co do cen, ale to zawsze można się wspierać. Przejdźmy do jakości a właściwie jej braku. Powiem szczerze, że kompletnie nie rozumiem twojego postu. Dentalux jest miejscem, które należy omijać z daleka, tam nikt Ci nie pomoże.
  • kapo777 05.06.15, 10:47
    Rozumiem że to jest Pani ortodonta z vita-medica.pl tak? Bo w google wykakuje mi więcej klinik o tej samej nazwie.
  • maryskaaa1 11.05.14, 23:14
    Czy ktoś ma numer do Dr Budkiewicz?
  • Gość: minkaaa IP: *.play-internet.pl 21.06.14, 13:18
    mogę polecić moją ortodontkę dr Nowicką-Wasilewską z centrum vita medica przy ul Kłopotowskiego
  • skop888 27.08.15, 12:58
    Wczoraj bylam na wizycie u pani dr. Stachery, ktora na wstepie byla bardzo sympatyczna i fachowa. Na wizyte umowilam się po zakupieniu Grouponu. Zarezerwowalam wizyte pod podanym nrem telefonu, przyszlam na czas. Przy rezerwacji wizyty recepcjonistka nie zapytala mnie o kod grouponu, ale nie zwrocilam na to uwagi. W momencie zaplaty pani Doktor poinformowala mnie, ze nie moge zaplacic grouponem, poniewaz, nie podalam kodu przy rezerwacji, byla bardzo niesympatyczna, probujac mnie zmusic do placenia gotowka. Powiedziala mi nawet, ze ja probuje wyludzic od nich pieniadze! Przeciwnie, to ja czułam, że ona chce wyłudzić ode mnie pieniądze. Stwierdzila, ze powinnam zwrocic groupon i zaplacic, tylko dlatego, ze nie podalam kodu. Probowala rowniez doliczyc mi kwote za przeglad w wysokosci 100 zl, zamiast 50 , które obowiązuje wg cennika. Dodam, ze zapytalam o koszt przeglądu recepcjonistkę, ktora poinformowala mnie , ze wynosi on 50 zl. Po dluzszej bardzo ostrej sprzeczce pani Doktor zadzwonila do wlascicielki, ktora jednak zaakceptowala kupon.Nie mogę zrozumieć, dlaczego tak bardzo była oburzona ze nie wiedziała, że jestem z Grouponu. Przypuszczam, że to dlatego, że wtedy zupełnie inaczej by mnie potraktowała i użyła innych materiałów niż dla klientów, którzy płacą gotówką. Pierwszy raz spotkalam sie z taka arogancja i czulam, ze ktos za wszelka cene probuje mnie oszukać, na szczescie to sie nie udalo, co wprowadzilo p. Doktor w stan bardzo wielkiego niezadowolenia. Nie polecam tego miejsca.

• Gość: Alex IP: *.static.akk.net.pl 27.03.14, 11:45
    Hej. Ja mogę Ci polecić dr Chądzyńskiego : ortodonta Warszawa
  • lubieprawoagaty 22.05.14, 14:25
    Polecam kameralny gabinet Ortholine - doktor Magdalena Szepietowska (604 537 144) - Dwojka moich dzieci ma już rowne żeby dzięki Pani doktor. To jej prywatny gabinet, wiec ceny sa konkurencyjne.
  • Gość: gumijka IP: *.play-internet.pl 02.08.14, 19:49
    Ja od siebie dodam gabinet Stomatologia Jarzębiny na Ursynowie, a dokładnie os. Jarzębiny :) Ja tam chodzę i jestem bardzo zadowolona!
  • Gość: automaniaczka IP: *.centertel.pl 18.09.14, 14:01
    Ja na Ursynowie to mogę polecić to Kaldent, sama posyłam tam swoją córkę, niedługo też tam będzie aparat zakładała. Oni maja tam dwa gabinety więc można iść tam gdzie bliżej.
    Pozdrawiam :)
  • paulinaag 03.11.14, 15:30
    W Rodentis dental clinic pytajcie o dr Gizelę Ratyńską. Miałam koszmarny problem z zębami i przypadkowym ortodontą. Przez lata mi przednie jedynki nie wyrastały, a jak już wyrosły, to w poziomie, paszcza się nie zamykała :(. Po niecałych dwóch latach w końcu nie wstydzę się swojej twarzy. A jeszcze do tego udało mi się zrobić licówkę jedynki więc w ogóle happy :D
  • lidzia65 05.01.15, 23:34
    dr Anita Śmiech na Bemowie- dokładna i rzeczowa. Polecona mi przez koleżankę, powiem szczerze, ze nieco niepewnie się czułam, bo wygląda jakby dopiero co skończyla studia, ale podczas konsultacji okazało się, że ma wiedzę i jest konkretna- również w kwestii finansowej - mam rozpisane wszystkie koszty i jak na razie Dr się ich trzyma. Szybko widoczne były efekty leczenia, Ceny umiarkowane, w kolejce czeka się 15-20 minut, ale wszystko robi sama
  • katarzyna316 29.01.15, 10:19
    W końcu zdecydowałam się założyć aparat ortodontyczny, aby naprawić wadę zgryzu o której na każdej wizycie słyszałam od dentysty. Po przeszukaniu całego internetu spotkałam się z przyjaciółką, która zaczęła pracę w Centrum Ortodontycznym Rock Your Smile ( nie ma to jak dobra nazwa :)) i namówiła mnie do przyjścia na wizytę do tego właśnie gabinetu. Okazało się, że pierwsze badania i konsultacje z lekarzem są za darmo. A dodatkowo dostałam super zniżkę na całe leczenie. Koszt za całe leczenie mam w ratach więc- super! Prowadzi mnie dr Dorota Teodorczyk- wspaniała babeczka, bardzo sympatyczna i pozytywna ;). Mam zamki metalowe, na początku ani trochę mnie nie bolało i nadal jest dobrze. Polecam :)
  • Gość: Adam IP: *.pljtelecom.pl 09.05.15, 18:00
    Nie polecam tej kliniki!! najgorsza klinika z mozliwych, pracują na słabej jakości produktach, higienistki nie maja pojęcia o swojej pracy do tego są obcesowe, bezczelne, a lekarze - z najgorszej łapanki. będac na konsultacjach w dwóch różnych klinikach - w tej rock your smile oraz w innej - godnej polecenia, musze powiedzieć ze ta pierwsza jest nastawiona na kasę i wydłuzanie leczenia jak to tylko jest możliwe, o czym uswiadomila mnie druga konsultacja w innej klinice.. NIE POLECAM! UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ!
  • darekbl11 19.05.15, 15:18
    A ja się nie zgadzam z tą opinią. Klinika oprócz niesamowitego klimatu, który panuje w środku ma super miłą i profesjonalna obsługę. Zanim założyłem aparat, również byłem na kilku konsultacjach i zapewniam, że w Rock Your Smile, zarówno lekarz jak i cena zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Nie rozumiem też zarzutu dotyczącego przedłużania leczenia. Jaki niby cel mieliby osiągnąć, skoro podpisuje się umowę na konkretną kwotę. Mogą mnie leczyć nawet i 3 lata a i tak nie zapłacę więcej niż się umówiłem przy zakładaniu aparatu ? to gwarantuje ich umowa. Bardzo polecam wszystkim tym którzy zastanawiają się nad aparatem albo tym którzy są niezadowoleni ze swojego leczenia.
  • anett29 08.02.15, 12:48
    Byłam w face clinic 1 i ostatni raz. Zapisana byłam na godxz. 18:30 a poproszono mnie o 19:10, chyba jakis żart tyle się płaci i jeszcze trzeba czekać. Co do jakości wykonania dr M. Walerzak to też wiele pozostawia do życzenia, plomba odpadła po miesiącu
  • Gość: mimka0 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.02.15, 15:13
    Moja córkę zapisałam do ortodonty dziecięcego na Pradze www.ferreus.pl/
    zakres-uslug-8 Właśnie teraz szukam opinii na ich temat - był ktoś? Mnie skusiło to, że mieszczą się blisko mnie i mają ładną stronę plus pierwsza wizyta 50 zł i potem się to odlicza od kolejnej - proszę o opinie, na pierwszej wizycie wszystko było fajnie i profesjonalnie.
  • Gość: efka IP: *.dynamic.chello.pl 26.02.15, 23:28
    Ja Ferreusa nie polecam. Leczyłam tam zęby swoje i dzieci. Efekt - zarówno u mnie jak i u dziecka wypadła plomba. Musiałam zapłacić za następne wypełnienie. Może i miło, ale jakościowo naprawdę słabo i w rezultacie drogo.
  • klawy_warszawiak 01.03.15, 12:54
    Sprawdzona ortodontka jest na Szekspira 3 , w bloku ma gabinet. Jest dobrze i taniej bo za gore i dol zaplacilem po 1600 zl. A potem wizyta po 150okolo .
  • Gość: pixulka IP: 5.134.65.* 26.03.15, 21:06
    Ja miałam założony aparat przez dr Katarzynę Kornatowską, w klinice Dentistica przy al.Jana Pawła II. Bardzo dobry lekarz,a zęby już po 5 miesiącach wyglądają super!!!
    Bardzo polecam :)
  • Gość: meg42 IP: *.play-internet.pl 19.05.15, 15:38
    No z tym czekaniem to przesada... Idą na ilosc ewidentnie. Ja juz wyleczylam sie z tej kliniki. Teraz jestem zadowolona . Zaoszczedzam czas i nie tylko ...
  • gaba-ryt 17.06.15, 00:20
    Jak mieszkałam w Warszawie to chodziłam do Piotra Fudaleja - ma gabinet na wielickiej. Klinika sama w sobie nie powala, ale gość wie co robi. Ma faktycznie duże doświadczenie. W razie czego lukajcie fudalej.eu
  • Gość: izzzka83 IP: *.ksi-system.net 18.06.15, 13:27
    Ja mogę polecić Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile. Świetne miejsce i naprawdę profesjonalna, kompetentna obsługa. Najważniejsze oczywiście są dla mnie efekty leczenia - podziwiam je codziennie w lustrze :)
  • Gość: agaffia IP: *.ksi-system.net 29.07.15, 18:53
    Ja mogę polecić klinikę Rock Your Smile, gdzie ja chodzę :) Naprawdę profesjonalne centrum ortodontyczne, jestem bardzo zadowolona, a jestem dopiero na początku leczenia! :) Na ich stronie centrum-ortodontyczne.pl jest więcej informacji, na pewno zobacz, jaki mają zespół.
  • Gość: lel IP: *.dynamic.chello.pl 01.08.15, 00:07
    <iframe src="www.twitch.tv/uuuuuukasze/embed" frameborder="0" scrolling="no" height="378" width="620"></iframe><a href="www.twitch.tv/uuuuuukasze?tt_medium=live_embed&tt_content=text_link" style="padding:2px 0px 4px; display:block; width:345px; font-weight:normal; font-size:10px;text-decoration:underline;">Watch live video from Uuuuuukasze on www.twitch.tv</a>

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka